WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.1: Powrót do Karazhanu od jutra na europejskich serwerach!

Patch

Legion | Aktualizacja 7.1: Powrót do Karazhanu od jutra na europejskich serwerach!

  Quass:
http://wowcenter.pl/Files/71_podsum_header.gif

Aktualizacja 7.1: Powrót do Karazhanu będzie dostępna na europejskich serwerach już jutro, 26 października! Wraz z Khadgarem, bohaterowie Hordy i Przymierza wyruszą śladem demonicznych sprzymierzeńców Gul'dana, co ostatecznie doprowadzi ich do dawnej siedziby Strażnika Tirisfal. W międzyczasie, Odyn planuje odwet na Helyi w nowym rajdzie Trial of Valor, a elfy Nightfallen przygotowują się, aby wkroczyć do Suramaru.

Zwiastun wprowadzającyZwiastun rozgrywkiNowa zawartość

Powrót do Karazhanu


Jeden z najlepiej wspominanych rajdów w historii World of Warcraft powraca w formie podziemia dla pięciu graczy w trybie mitycznym. Zanim jednak dostaniecie się do wieży Medivha, Khadgar poprosi Was o pomoc w pokrzyżowaniu kolejnych planów Gul'dana na Zniszczonych Wyspach, pokonując kilku przeciwników w innych mitycznych podziemiach.


Wewnątrz odnowionego podziemia znajdziecie 9 bossów - część ma odświeżone mechaniki, a część jest całkiem nowa. Największe zmiany można zauważyć po wkroczeniu do biblioteki Strażnika, gdzie grawitacja i proporcje przestrzenne wydają się działać na innych zasadach. Przemierzając kolejne komnaty, natraficie na cutscenki przybliżające historię wieży i jej właściciela.

Poziom ekwipunku do zdobycia w Karazhanie waha się od 855 do 875. Informacje wydobyte z plików gry sugerują, że w podziemiu kryją się dwa nowe wierzchowce: Midnight oraz Smoldering Ember Wyrm.

http://wowcenter.pl/Files/71_podsum_07.jpg

Trial of Valor


Aktualizacja 7.1 wprowadza również nowy rajd w Stormheim: Trial of Valor, jednak zostanie on odblokowany dopiero 9 listopada. Odyn raz jeszcze wezwie bohaterów do Halls of Valor i podda ich ostatecznej próbie, po czym wyśle w odmęty Helheimu, aby raz na zawsze rozprawili się z Helyą i jej trzygłową bestią, Guarmem.

http://wowcenter.pl/Files/71_podsum_08.jpg


W trakcie przechodzenia rajdu, gracze mogą zdobyć ekwipunek o poziomie od 840+ (LFR) do 885+ (Mythic). Dodatkowo, wykonując zadanie The Lost Army poprzez zebranie tysiąca Valarjar Soul Fragments, można otrzymać unikalne zestawy do transmogryfikacji:

Zniszczone Wyspy


Oprócz nowego rajdu oraz Karazhanu, w aktualizacji 7.1 nie zabraknie też nowych zadań do wykonania na Zniszczonych Wyspach! Kontynuowana jest kampania elfów Nightfallen, która zaprowadzi graczy pod same bramy rajdu The Nighthold i pozwoli na uzyskanie nowego wierzchowca, a Zadania Światowe zostaną rozszerzone o frakcję Helarjar, która ma zapobiec działaniom Helyi.

http://wowcenter.pl/Files/71_podsum_09.jpg


W rajdach z dodatku Wrath of the Lich King pojawiły się nowe, unikalne zwierzaki do zebrania. Warto też odwiedzić wyspę Alcaz. Doktor Weavil powrócił do życia i otoczył się artylerią i gnomami, ale podobno na miejscu można znaleźć nowe, mechaniczne bestie dla Łowców i kilka wyjątkowych gadżetów!

PvP


Jak zwykle przy większej aktualizacji, deweloperzy wprowadzili liczne modyfikacje w klasach i specjalizacjach (oficjalną listę zmian przetłumaczymy już niebawem). Blizzard zwiększył też nagrody w postaci Honoru i Mocy Artefaktów z Potyczek (Skirmishes), Aren 2v2, 3v3 oraz rankingowych i losowych Pól Bitew. Teraz dotyczy ich również bonus za pierwsze zwycięstwo każdego dnia.

Dodatkowo, arena w Nagrandzie doczekała się wizualnego odświeżenia (rozgrywka pozostaje bez zmian).


Media

Tapeta na pulpit


Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz