WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.1: Zapowiedź - Nowe przygody na Zniszczonych Wyspach

Artykuł

Legion | Aktualizacja 7.1: Zapowiedź - Nowe przygody na Zniszczonych Wyspach

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/71_prev_brokenisles_head.jpg

Oprócz nowej zawartości grupowej (jak nowe mityczne podziemie w Karazhanie oraz rajd Trial of Valor), aktualizacja 7.1 zawiera wiele przygód do odkrycia i podjęcia samemu. Rzućcie okiem na zestaw aktywności, w których będziecie mogli wziąć udział przy okazji powrotu do Karazhanu.

Spójrzcie na Suramar


Wasze heroiczne starania w Suramarze doczekają się kontynuacji w aktualizacji 7.1, podczas nowej serii zadań, której kolejne części będą odblokowywać się przez okres dziewięciu tygodni, ostatecznie prowadząc was pod same wrota rajdu The Nighthold. Zagłębicie się w historię elfów Nightborne oraz ich sprzymierzeńców w Legionie.


Jeśli ukończycie całą serię zadań, będziecie o wiele bliżej zdobycia nowego, niezwykłego wierzchowca: Arcanist's Manasaber.


Aby rozpocząć, poszukajcie zadania o nazwie "Lockdown".

Zdrada Helyi


Władczynią Helheimu jest Helya, wygnana królowa val'kyr, która z determinacją chce pogrążyć Valarjar w każdy możliwy sposób. Udajcie się do Dalaranu po nowe zadanie "A Call to Action", aby rozpocząć serię zadań i odkryć, jak daleko poza Tideskorn Harbor sięgają wpływy Helyi.

Waszym głównym celem będzie odblokowanie nowych Zadań Światowych dla frakcji Helarjar. Będą się one pojawiać na całej mapie Zniszczonych Wysp, co pomoże wam powstrzymać piekielne działania Helyi.

Nowa inwazja


Wybrzeża na Zniszczonych Wyspach są atakowane przez drapieżne, rozprzestrzeniające się bestie, które rozmnażają się poza kontrolą! To nowy gatunek, z którego możecie pozyskać Falcosaur Eggs oraz Falcosaur Feathers, materiały do nowych przepisów i schematów do profesji gotowania i pierwszej pomocy.


Uratujcie osieroconego zwierzaka z rasy Falcosaur, aby wkroczyć na drogę zrozumienia tych wygłodniałych stworzeń. Po drodze możecie zdobyć nowego wierzchowca.

Rajdowanie na smyczy, część IV


Trenerzy zwierzaków, radujcie się! Nadszedł czas, aby wkroczyć do rajdów Ulduar, Trial of the Crusader oraz Icecrown Citadel, aby odnaleźć kolejne rzadkie zwierzaki i zawalczyć z nowym, niebiańskim przeciwnikiem.


Na obrazku: Stardust (specjalna walka), Boneshard (Lord Marrowgar), G0-R41-0N Ultratonk (Mimiron) oraz Creeping Tentacle (Yogg-Saron).

Zdobycie Stardusta, niebiańskiego królika, nie będzie takie łatwe. Aby go dopaść, najpierw będziecie musieli zdobyć wszystkie 16 nowych zwierzaków z bossów w trzech rajdach. Dzięki tak imponującemu osiągnięciu, otrzymacie zaproszenie, aby zmierzyć się z Algalonem i jego legendarnymi zwierzakami: Comet, Constellatius i Cosmos. Musicie pokonać go z własną drużyną w chwalebnej walce!

Coś tam, coś tam, pies obronny


W momencie, kiedy zatrzymało się serce Doktora Weavila, jego ostateczny plan został wprawiony w ruch. Po tym, kiedy złupili go awanturnicy, lepki, żółty płyn powoli zaczął wypełniać jego żyły i z pomocą elektrowstrząsów... przywrócono go do życia. Czy to nieśmiertelność? Alchemiczna inżynieria? Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, jednak jego skóra stała się blada, a on sam czterokrotnie podlejszy.

Co gorsza, zaczął przyjmować stażystów.

Powróćcie na wyspę Alcaz, aby zbadać podstępne plany Doktora Weavila, a być może zdobędziecie tam również małą pamiątkę, jak na przykład:
  • Machine Fluid: Sprawia, że zwierzaki lub bestie Łowców są pokryte ropą przez 60 minut.
  • Drudge Fluid: Sprawia, że zwierzaki lub bestie Łowców są blade przez 60 minut.
  • Big Red Ray: Nowy gadżet, który zwiększa rozmiar waszych zwierzaków lub bestii i sprawia, że stają się czerwone na 15 sekund.
  • Electrified Key: Pozwala Łowcom na aktywowanie jednego z mechanicznych pająków.


Pająki te można oswoić. Musicie tylko udać się na wyspę.

Nie będzie łatwo się tam dostać. Doktor Weavil trochę zbzikował i otoczył wyspę Alcaz artylerią przeciwlotniczą (nie możecie latać), minami zbliżeniowymi (nie możecie biec w prostej linii) i obronnymi działkami. Nawet jeśli ominiecie te przeszkody, wciąż będziecie musieli zmierzyć się z jego uczniami - gnomami od ciężkiej roboty, które bezmyślnie pracują dla tego wielkiego, małego gościa.

A na końcu sam Doktor Weavil, czekający na was w swoim obozie, gdzie prawdopodobnie znajdziecie również psa obronnego.

Tak, psa obronnego.

Więcej informacji na temat aktualizacji 7.1 znajdziecie w naszej zapowiedzi wideo oraz ostatnim Q&A z dyrektorem gry, Ionem Hazzikostasem.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz