WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

World of Warcraft: Shadowlands zaprezentowane!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

World of Warcraft: Shadowlands zaprezentowane!

  Kumbol:
Idziemy w zaświaty! Sylwana sprowadza na nas śmierć pozbawiając Azeroth Króla Licza i otwierając przejście do zupełnie nowych krain, do których nie zawitał nigdy nikt żywy. Oto nowy dodatek do World of Warcraft - Shadowlands!

Aktualizacje artykułu:

[00:10] Dodano oficjalne komunikaty prasowe
[01:10] Dodano oficjalne kadry z cinematica w 4K, screenshoty w 4K i szkice koncepcyjne

Co kryje się poza znanym nam światem? Kraina Cieni – miejsce spoczynku dusz wszystkich zmarłych na przestrzeni dziejów śmiertelników – tych dobrych, lecz także niegodziwców. Przygotuj się na podróż do tajemniczego świata między światami.Cinematic:Nowości w rozgrywce:


Cytat z: Blizzard (źródło)
Przekrocz progi zaświatów

Kraina Cieni to rozległy świat zamieszkiwany przez umarłych. Wyrusz w podróż przez niezwykłe zaświaty, gdzie na dusze tych, którzy przeszli na drugą stronę, czekają wspaniałe cuda, ale też przerażające koszmary.

Wybierz pakt

Sprzymierz się z jednym z czterech paktów sprawujących władzę w Krainie Cieni. Każda z tych niezwykłych grup sprawuje pieczę nad zmarłymi, kierując się własnymi ambicjami oraz motywami działania i może zapewnić ci niesamowite moce.

Przypuść szturm na wieczne więzienie

Wystaw na próbę swoje męstwo i wespnij się na szczyt Torghastu – Wieży Potępionych. Te jedyne w swoim rodzaju, nieskończenie grywalne i nieustannie zmieniające się podziemia położone w najczarniejszym sercu Czeluści, gdzie wiecznej kaźni doznają dusze najbardziej nikczemnych niegodziwców.


Aktualizacja 01:10: oficjalne screenshoty w 4KAktualizacja 01:10: oficjalne szkice koncepcyjne


Aktualizacja 01:10: oficjalne kadry z cinematica w 4KAktualizacja 00:10: oficjalny materiał prasowy - kluczowe fakty

Cytat z: Blizzard (źródło)

Sylwana Bieżywiatr rozdarła całun oddzielający Azeroth od zaświatów, narażając na szwank delikatną równowagę między krainami żywych i umarłych. Aby zachować porządek w kosmosie, bohaterowie Azeroth muszą wyruszyć w podróż do zaświatów i zmierzyć się z konsekwencjami poczynań Sylwany.

W World of Warcraft®: Shadowlands – ósmym dodatku do cieszącej się ogromną popularnością gry MMORPG spółki Blizzard Entertainment – gracze przekroczą granice najbardziej tajemniczego świata – Krainy Cieni, nieskończonego wymiaru, do którego trafiają dusze zmarłych na odrodzenie, służbę, walkę albo wieczną kaźń. To właśnie tam bohaterowie Azeroth będą musieli związać się z najpotężniejszymi istotami sprawującymi władzę w Krainie Cieni, wśród których znajdują się najbardziej rozpoznawalne postacie z uniwersum Warcraft®, oraz posiąść nieziemskie moce potrzebne, aby zdemaskować skalę knowań Sylwany.

 • ODKRYWANIE KRÓLESTWA UMARŁYCH – Po raz pierwszy w serii World of Warcraft gracze będą mogli między innymi wejść do pełnej wszechobecnych cudów i grozy Krainy Cieni, przejechać się po promiennych polach Bastionu, zgubić się wśród strzelistych wież Revendreth, czy zmierzyć z niepokojącymi zjawami Czeluści.
 • ZAWIERANIE PAKTÓW I WYBÓR WŁASNEGO LOSU – Grupy sprawujące władzę nad obszarami wprowadzonymi w ramach dodatku Shadowlands bardzo chętnie powitają bohaterów Azeroth w swoich szeregach. Każdy pakt ma własny wątek fabularny i zestaw mocy, których może użyczyć nowym sojusznikom. Do wyboru będą: mężni kyrianie z Bastionu, przebiegli ventirowie z Revendreth, wojowniczy nekrowładcy z Maldraxxusu i strzegący reinkarnacji tajemniczy, nieokiełznany nocny baśniolud z Wszechkniei.
 • NIESKOŃCZONE WYZWANIE TORGHASTU, WIEŻY POTĘPIONYCHNa wieczną kaźń w tym straszliwym więzieniu dla dusz skazani są tylko najwięksi złoczyńcy w historii. Ten zainspirowany gatunkiem rogue-like obszar można odwiedzać wielokrotnie – bez cienia znudzenia! Te pełne wyzwań podziemia będą dla pojedynczych graczy oraz grup maksymalnie pięciu postaci, a śmiałkowie, którzy im sprostają, otrzymają jedne z największych skarbów, jakie można zdobyć w zaświatach.
 • PRZYGODA NA CAŁKIEM NOWYM POZIOMIE – Kolejny bohater będzie mógł awansować w całkiem nowym systemie od poziomu 1 do 50, w którym każdy awans jest bardziej znaczący, a następnie wspiąć się na obowiązujący w Shadowlands nowy limit 60. poziomu.


Aktualizacja 00:10: oficjalny pełny komunikat prasowy

Cytat z: Blizzard (źródło)

Przygotujcie się na wyprawę do Królestwa Umarłych  World of Warcraft®: Shadowlands

Na graczy, którzy wybiorą się w podróż w zaświaty, czekają cuda i wyzwania z krainy śmierci oraz nowa moc paktów, które tam rządzą

Pokonajcie niebezpieczeństwa Torghastu, Wieży Potępionych – zmiennych podziemi dla pojedynczych graczy oraz grup maksymalnie pięciu postaci – i zdobądźcie legendarne skarby

Zawartość dostępna już dziś w przedsprzedaży, w sklepie Blizzard, w przystępnych cenowo wersjach oferujących większe korzyści

Paryż – 1 listopada 2019 – Sylwana Bieżywiatr, nieumarła przywódczyni Hordy, rozerwała zasłonę rozdzielającą Azeroth od Królestwa Umarłych. Wywołało to serię zdarzeń, które mogą naruszyć równowagę sił życia i śmierci we wszechświecie. Dziś spółka Blizzard Entertainment zaprezentowała World of Warcraft®: Shadowlands – najnowszy dodatek do cieszącej się ogromną popularnością gry MMORPG, w którym bohaterowie Azeroth stawią czoła cudom i grozie zaświatów, próbując zmierzyć się z konsekwencjami czynów Sylwany.

Po dotarciu do mitycznej Krainy Cieni gracze w World of Warcraft odkryją, że w zaświatach zaszły wielkie zmiany. Zwykle dusze zmarłych trafiały do krain odpowiadających życiu, jakie prowadzili. Teraz jednak wszystkie trafiają do Czeluści – miejsca wiecznej kaźni dla największych zbrodniarzy. Gracze muszą naprawić cykl życia i śmierci oraz odkryć rozmiar szkód wynikłych z działań Sylwany. Aby to uczynić, będą musieli zawrzeć pakty z sektami sprawującymi władzę nad różnymi wymiarami Krainy Cieni:

 • Niezłomnymi kyrianami z Bastionu, którzy obowiązkowo i sumiennie pilnują dusz przechodzących ze świata śmiertelników do Krainy Cieni.
 • Tajemniczym nocnym baśnioludem z Wszechkniei broniącym zaciekle duchów natury przed tymi, którzy chcieliby odebrać im prawo do reinkarnacji.
 • Przebiegłymi ventirami z Revendreth, którzy żywią się duszami pełnymi pychy i próżności w gotyckiej krainie przepychu i udręki.
 • Wojowniczymi nekrowładcami z Maldraxxusu, którzy tworzą armie nieumarłych będące pierwszą linią obrony Krainy Cieni oraz nagradzają poszukujących chwały i władzy w boju.

Podczas podróży po Krainie Cieni gracze spotkają się też z poległymi legendarnymi postaciami  uniwersum gry Warcraft® takimi jak Uther Światłodzierżca, który walczy z mrocznymi siłami próbującymi uczynić z niego symbol zemsty, czy szukający zemsty na dawnym wrogu Kael’Thas uwięziony w Revendreth za popełnione za życia zbrodnie.

Shadowlands zabierze graczy do miejsca, jakiego wcześniej nie potrafiliśmy sobie nawet wymarzyć w świecie Warcraft, i jest to niezwykle ekscytujące” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Nie możemy się doczekać, kiedy zaczniemy odkrywać zaświaty, spotykać znajome twarze z dawnych czasów i tworzyć razem z naszymi graczami całkiem nowy rozdział w serii Warcraft”.

 Cechy World of Warcraft: Shadowlands

W World of Warcraft: Shadowlands na graczy czeka mnóstwo nowych funkcji i atrakcji. Po przejściu granicy zaświatów na śmiałków będą czekać następujące możliwości:

 • Odkrywanie Królestwa Umarłych: Po raz pierwszy w World of Warcraft gracze będą mogli wejść do Krainy Cieni, aby ujrzeć cuda i grozę zaświatów. Na śmiałków czeka pięć nowych obszarów: promienne pola Bastionu, poorane pola bitewne Maldraxxusu, spowita wiecznym zmierzchem Wszechknieja, przepełnione przepychem twierdze Revendreth i straszliwa Czeluść.
 • Zdobywanie mocy wybranego paktu: Gracze zostaną wezwani, aby połączyć się paktem z jedną z czterech sekt sprawujących władzę nad nowymi obszarami Shadowlands. Wpłynie to na przebieg całej gry w dodatku oraz otworzy drogę do epickiej kampanii paktu. Awansując na nowe poziomy, gracze zdobędą nowe zdolności zależne od podjętych wyborów, między innymi paktowe zdolności klasowe, a także rozwiną duchowe więzi z poszczególnymi członkami paktów, uzyskując dostęp do oferowanych przez nich cech i premii.
 • Wspinaczka na Wieżę Potępionych: W samym sercu Czeluści znajduje się Torghast, Wieża Potępionych – przeklęte więzienie dla dusz, w którym zamknięci są najwięksi złoczyńcy z całego uniwersum gry. Ten zainspirowany gatunkiem rogue-like obszar można odwiedzać wielokrotnie – bez cienia znudzenia! Bohaterowie będą mogli odkrywać jego zmieniające się korytarze i walczyć ze sługami panującego nad Torghastem nikczemnika – Nadzorcy. Śmiałkowie, którzy pokonają przygotowane przezeń przeszkody, zdobędą legendarne skarby i pomogą uwolnić niesłusznie uwięzione dusze.
 • Liczy się każdy poziom: Od wprowadzenia Shadowlands funkcjonować będzie nowy system poziomów, który nada nową głębię każdemu zdobytemu poziomowi postaci. Bohaterowie posiadający obecnie maksymalny poziom zaczną grę w Shadowlands na poziomie 50. i będą mogli awansować aż na 60.!
 • Powstaje nowa Armia Umarłych: Do walki ze szturmującą Lodową Koronę Sylwaną stanął Bolvar Fordragon – wiekowy wojownik i były paladyn, który niegdyś przywdział pancerz Króla Lisza, aby powstrzymać Plagę, a dziś ożywił poległych bohaterów ze wszystkich frakcji Azeroth, aby wzmocnić szeregi rycerzy śmierci Acherusu. W Shadowlands rycerzami śmierci będą mogli się stać tak samo pandareni, jak i członkowie wszystkich sprzymierzonych ras.
 • Poprawiony system personalizacji postaci: Podczas tworzenia postaci w World of Warcraft (lub modyfikacji istniejących u balwierzy w grze) gracze otrzymają mnóstwo nowych opcji personalizacji dla wszystkich ras.

Opcje zakupu w przedsprzedaży

Przedsprzedaż wersji cyfrowych World of Warcraft: Shadowlands zaczyna się w sklepie Blizzard już od dziś. Dostępne są trzy różne pakiety stworzone z myślą o graczach. Shadowlands w wersji Base Edition (cena sugerowana: 39,99 EUR) jest w porównaniu do poprzednich dodatków bardziej przystępne cenowo. Wersja Heroic Edition (54,99 EUR) zawiera dodatek, awans postaci na poziom 120., wierzchowca: Zaczarowanego wiecznego żmija (Ensorcelled Everwyrm) zapewniającego dostęp do serii zadań, w których będzie można zdobyć zestaw do transmogryfikacji Szaty Wiecznego Tułacza (Vestments of the Eternal Traveler). Wersja Epic Edition (74,99 EUR), oprócz wszystkich elementów z Heroic Edition, zawiera zwierzaka: Żmijowca animy (Anima Wyrmling), efekt kosmetyczny dla broni: Widmowy Lód (Wraithchill), Kamień Powrotu Wiecznego Tułacza (Eternal Traveler’s Hearthstone) – wraz z niezwykłym efektem wizualnym i 30 dni czasu gry.

Wszystkie premie z wersji Heroic Edition i Epic Edition zostaną odblokowane od razu po zakupie w przedsprzedaży. Dodatkowo, zakup w przedsprzedaży dowolnej edycji World of Warcraft: Shadowlands umożliwi graczom tworzenie pandareńskich i innych rycerzy śmierci, po wprowadzeniu w nadchodzących miesiącach aktualizacji zawartości Visions of N’Zoth do obecnego dodatku Battle for Azeroth.

Więcej informacji na temat World of Warcraft: Shadowlands można znaleźć na stronie www.worldofwarcraft.com.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz