WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualizacja 6.2: Furia Piekielnego Ognia już jutro w Europie!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Patch

Aktualizacja 6.2: Furia Piekielnego Ognia już jutro w Europie!

  Quass:
http://i.imgur.com/dCxM0XN.jpg

11:00 - Aktualizacja 6.2 jest już dostępna.

Aktualizacja 6.2: Furia Piekielnego Ognia pojawi się na europejskich serwerach już jutro, w czasie środowej przerwy technicznej! 24 czerwca gracze wzniosą w swoich warowniach stocznię i wyruszą do Dżungli Tanaan, aby stawić czoło Gul'danowi i skrzywionym pozostałościom Żelaznej Hordy. Wrota Cytadeli Piekielnego Ognia w trybie Normalnym i Heroicznym staną otworem przed tymi, którym starczy odwagi, aby zmierzyć się z czyhającymi wewnątrz niebezpieczeństwami.

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun i grafikę aktualizacji 6.2, spis najważniejszych nowości oraz opublikowane dotychczas zapowiedzi i artykuły.
http://i.imgur.com/sxajr2m.png


http://i.imgur.com/ZvxICWj.png

Dżungla Tanaan

Nadszedł czas, aby powrócić do Dżungli Tanaan i powstrzymać Gul'dana przed ponowną inwazją Azeroth. Nowa strefa oparta jest na rozgrywce w otwartym świecie. Stawicie tam czoła dziesiątkom rzadkich przeciwników, odkryjecie mnóstwo ukrytych łupów oraz rozpoczniecie nową, podzieloną na rozdziały serię zadań fabularnych.


Cytadela Piekielnego Ognia

Mieszcząca się w samym sercu Dżungli Tanaan, Cytadela Piekielnego Ognia to nowy rajd w aktualizacji 6.2 - masywna forteca Żelaznej Hordy, zdruzgotana przez demoniczne moce Gul'dana. Wewnątrz czeka na Was 13 potężnych przeciwników, spośród których możecie rozpoznać kilka znajomych postaci, jak Kilrogg czy Gorefiend.


Media (pokażukryj)

Stocznia i misje morskie

W celu dostania się do Dżungli Tanaan będziecie potrzebować okrętu, dlatego Waszym pierwszym zadaniem w aktualizacji 6.2 jest budowa stoczni. Ten nowy budynek w warowni pozwala nie tylko na konstrukcję różnego rodzaju statków, ale umożliwia również dostęp do misji morskich, które stanowią źródło nowych nagród.

Mityczne podziemia

Podziemia w trybie Mitycznym to nowy sposób progresji w aktualizacji 6.2, przeznaczony dla graczy, którzy preferują rozgrywkę w mniejszych grupach. Podczas ich wykonywania będzie można zdobyć ekwipunek o poziomie przedmiotów równym 685, z szansą na przedmiot o poziomie 705.

Wydarzenia dodatkowe

Co tydzień, od piątku do poniedziałku będzie odbywać się jedno z siedmiu nowych wydarzeń dodatkowych. Powiązane są one z różnymi aspektami gry i oferują dodatkowe nagrody, jak również pasywny bonus przez okres ich trwania. Jednym z rodzajów wydarzeń dodatkowych jest tryb Timewalking, który pozwala na wykonywanie podziemi z poprzednich dodatków, poprzez skalowanie ekwipunku graczy.

Legendarna seria zadań

W aktualizacji 6.2 następuje finał legendarnej serii zadań. Po wykonaniu dodatkowych poleceń Khdagara, których część odbywa się wewnątrz Cytadeli Piekielnego Ognia, gracze będą w stanie utworzyć dla swojej postaci legendarny pierścień. Otrzymają również nowy monument, możliwy do wyeksponowania w warowni.

Dziennik przygód

Dziennik przygód to ewolucja narzędzia Dungeon Journal, która proponuje graczom zestaw aktywności do wykonania w grze, opierając się na poziomie ich postaci, ekwipunku, wykonanych zadaniach, zdobytych osiągnięciach i wielu innych czynnikach.

http://i.imgur.com/wl1S6w5.pngCytadela Piekielnego Ognia


Dżungla TanaanWydarzenia dodatkoweTryb TimewalkingNowości na wyspie AshranStocznia i misje morskieLegendarna seria zadańKoniec pierwszego Sezonu PvPPodsumowanie Warlords Q&A


Latanie na DraenorzeZestawy Tier 18 i Warlords Season 2Harmonogram rajdu


http://i.imgur.com/xUTcheW.png

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz