WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualizacja 6.2: Wydarzenia dodatkowe i dziennik przygód

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Aktualizacja 6.2: Wydarzenia dodatkowe i dziennik przygód

  Quass:
Cytat z: Rygarius (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/62_features_header.jpg

Prace nad aktualizacją 6.2 wciąż trwają. Chcemy podzielić się z Wami szczegółami na temat nadchodzących w niej nowych funkcji - wydarzeń dodatkowych i dziennika przygód.

Wydarzenia dodatkowe (Bonus Events)

System wydarzeń dodatkowych składa się z różnych czynności, które będzie można wykonywać co tydzień, od piątku do poniedziałku. Każde wydarzenie dodatkowe pozwala graczom na otrzymanie bonusu w postaci pasywnego efektu, przydatnego w różnych aspektach gry, jak również na wykonanie zadania i uzyskanie należytej nagrody. Wydarzenia dodatkowe można śledzić przy pomocy kalendarza dostępnego w prawym górnym rogu mini-mapy. Dziennik przygód (który opisujemy poniżej) będzie również zawierać informacje o tych wydarzeniach i pozwoli na łatwy dostęp do wszystkich powiązanych z nimi zadań.

Tryb Timewalking - The Burning Crusade i Wrath of the Lich Kinghttp://wowcenter.pl/Files/62_features_01.jpg

Dwa wydarzenia dodatkowe będą powiązane z nowym trybem Timewalking. Każde z nich będzie poświęcone jednemu z zakończonych już dodatków: The Burning Crusade lub Wrath of the Lich King. Ekwipunek i poziom Waszych postaci zostanie zeskalowany w dół do poziomu jednego z podziemi w trybie heroicznym, jednak poziom zdobytych tam przedmiotów będzie skalowany w górę. Funkcja ta stanowi świetny sposób na zdobycie nowego ekwipunku i przedmiotów do transmogryfikacji. Pokonanie trzech podziemi w trybie Timewalking podczas trwającego wydarzenia dodatkowego zostanie nagrodzone przedmiotem, który da szansę na wylosowanie dodatkowej części ekwipunku podczas rajdów. Dowiedz się więcej o trybie Timewalking w naszym wcześniejszym artykule.

Lochy Draenoru

Kiedy to wydarzenie dodatkowe jest aktywne, pokonywanie przeciwników we wszystkich lochach Draenoru nagradzane jest reputacją dla odpowiednich frakcji. Za wykonanie specjalnego zadania, które dotyczy pokonania dwóch lochów w trybie Mitycznym, gracz otrzyma skrzynię z Cytadeli Piekielnego Ognia (Hellfire Citadel), mogącą zawierać ekwipunek powiązany z trybem Heroicznym tego rajdu.

Pola bitwy

Podczas tego wydarzenia dodatkowego gracz otrzymuje trzy razy więcej punktów Honoru za zwycięstwo na losowych polach bitwy. Dodatkowo za wykonanie specjalnego zadania związanego ze zwycięstwem na kilku polach bitwy gracz otrzyma 500 punktów Conquest, które nie wliczają się do ich tygodniowego limitu.

Potyczki na arenach

To wydarzenie dodatkowe potraja liczbę punktów Honoru zdobywanych na losowych arenach. Dodatkowo za wykonanie specjalnego zadania związanego ze zwycięstwem na kilku losowych arenach gracz otrzyma 500 punktów Conquest, które nie wliczają się do ich tygodniowego limitu.

Apexishttp://wowcenter.pl/Files/62_features_02.jpg

Jeśli staracie się zebrać więcej kryształów Apexis, podczas tego wydarzenia potrojona zostanie ich liczba wypadająca z przeciwników. Ponadto, za wykonanie trzech udanych ataków na niektóre obszary w Dżungli Tanaan otrzymacie pokaźną ilość paliwa, potrzebnego do wykonywania misji morskich (o których dowiecie się więcej w nadchodzącym artykule).

Bitwy zwierzaków (Pet Battles)

W ramach wydarzenia związanego z bitwami zwierzaków wasi podopieczni będą mieli szansę na otrzymanie potrojonej liczby doświadczenia. Zwycięstwo podczas trzech bitew zwierzaków w trybie PvP w ramach specjalnego zadania zostanie nagrodzone przedmiotem, który pozwoli automatycznie nadać 25 poziom wybranemu zwierzakowi.

http://wowcenter.pl/Files/ornatedivider_white.png

Dziennik przygód (Adventure Guide)

Aktualizacja 6.2 zawiera również nowy dziennik przygód, który umożliwia dostęp do wielu informacji i ułatwia odnajdywanie czynności, które powinny wykonać wasze postacie.

Dziennik przygód oferuje zawartość gry do wykonania opierając się na wielu czynnikach, jak poziom postaci, ilość wykonanych zadań, osiągnięcia i wiele innych. Dziennik jest w pełni interaktywny i pozwala na automatyczne zaakceptowanie odpowiednich zadań lub wyszukanie grupy za pomocą odpowiednich narzędzi.


Więcej informacji

Możecie pomóc nam przetestować wyżej wymienione funkcje na Publicznym Serwerze Testowym aktualizacji 6.2. Należy jednak pamiętać, że są one ograniczone czasowo. Więcej o nadchodzącej aktualizacji i serwerach PST dowiecie się w oficjalnych notach aktualizacji 6.2 (artykuł w j. angielskim).

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz