WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Na kawie z deweloperami: Latanie na Draenorze

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Na kawie z deweloperami: Latanie na Draenorze

  Quass:
Cytat z: Ion Hazzikostas (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/62_watercooler2_header.jpg

Doceniamy zagorzałą dyskusję nad tematem możliwości latania, która toczy się na naszych forach, blogach, stronach fanowskich i czatach w grze. Ukazała nam ona wiele ciekawych punktów widzenia i zapoczątkowała wnikliwe konwersacje. Wasze reakcje były również bardzo ważną częścią rozmów wewnątrz studia Blizzard i w dniu dzisiejszym chcemy podzielić się naszymi planami na przyszłość, które dotyczą możliwości latania na Draenorze.

Ekscytacja z odkrywania

Głównym powodem naszej początkowej decyzji o zablokowaniu możliwości latania na Draenorze (nawet dla postaci, które osiągnęły 100 poziom) było zapewnienie najlepszej rozgrywki z chwili na chwilę w otwartym świecie. Poczynając od kierowania strumieniami lawy w aktualizacji 4.2, przez zdobywanie fortecy Króla Gromów w 5.2 i wspinanie się na szczyt Timeless Isle w 5.4, aż do odkrywania gąszczy dżungli Gorgrondu, World of Warcraft jest pełen pamiętnych momentów, osiągalnych wyłącznie gdy gracze odkrywają świat z perspektywy powierzchni ziemi. Projektując grę na przestrzeni lat, skupialiśmy się coraz bardziej na zapewnianiu graczom tego typu rozgrywki.

Chociaż dalej wierzymy, że gra na lądzie jest kluczowa w odkrywaniu świata w WoW-ie, to rozumiemy, że przełamywanie owych ograniczeń również może być dla graczy korzystne i ciekawe, zwłaszcza jeśli odkryli już większość dostępnej zawartości. Mając to na uwadze, w najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić zmiany, które pozwolą graczom w pełni wykorzystać ich latające wierzchowce na Draenorze, jednocześnie zachowując ekscytację powiązaną z grą na lądzie.

Opanowanie zewnętrznego świata

Wkrótce na Publicznym Serwerze Testowym pojawi się nowe meta-osiągnięcie o nazwie Draenor Pathfinder, które będzie można zdobyć w aktualizacji 6.2. Powiązane jest ono z odkrywaniem zewnętrznego środowiska Draenoru - eksploracją krain, zbieraniem przedmiotów, ukończeniem osiągnięć Draenor Loremaster i Securing Draenor oraz zdobyciem reputacji Revered z trzema nowymi frakcjami w Dżungli Tanaan. Początkowo za wykonanie powyższych czynności gracze otrzymają nowego latającego wierzchowca (Soaring Skyterror), jednego z rylaków, które przemierzają przestworza Draenoru. Pozostaną jednak na powierzchni ziemi aż do momentu wprowadzenia małej łatki w późniejszym terminie (6.2.x). Kiedy pojawi się ona na oficjalnych serwerach, wszyscy gracze, którzy zdobyli wymagane osiągnięcia otrzymają możliwość latania na Dranorze dla wszystkich postaci na koncie o poziomie 90+.

Sądzimy, że zmiana ta wprowadza równowagę pomiędzy zapewnieniem odpowiedniej ilości rozgrywki na powierzchni Draenoru i umożliwieniem latania graczom, którzy mieli już okazję jej doświadczyć. Będzie to również nasz schemat w nadchodzących aktualizacjach. Gracze będą eksplorować nieodkryte strefy na lądzie, po czym wzbiją się przestworza i zobaczą świat z nowej perspektywy.

Ponownie dziękujemy za Wasze szczere reakcje. Do zobaczenia w Dżungli Tanaan, a wkrótce również nad nią!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz