WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Battle for Azeroth: Heart of Azeroth i Azerite Armor

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Battle for Azeroth: Heart of Azeroth i Azerite Armor

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_azeritearmor_head2.jpg

Heart of Azeroth to kontynuacja systemu artefaktów z dodatku World of Warcraft: Legion, chociaż z licznymi zmianami. Medalion pozwala na ulepszanie określonych elementów ekwipunku unikalnymi cechami. W tym artykule chcemy przedstawić Wam ten nowy system i przybliżyć, na czym polega.

Heart of Azeroth

Heart of Azeroth otrzymacie na samym początku dodatku, po krótkiej serii zadań z Magnim Bronzebeardem. Jest to specjalny medalion o jakości artefaktu, który automatycznie będzie pochłaniać Azerite (Artifact Power) odnaleziony w trakcie Waszych przygód – nie trzeba już klikać na masę osobnych przedmiotów w ekwipunku.

Podobnie, jak artefakty w Legionie, Heart of Azeroth z czasem będzie rosnąć w siłę, awansując na kolejne poziomy i odblokowując nowe cechy Azerite Armor. Jednocześnie będzie rosnąć jego poziom przedmiotu i statystyki (których medalion ma aż pięć – dwie główne i trzy drugorzędne).


Azerite Armor

Na Azerite Armor składają się trzy elementy ekwipunku – naramienniki, hełm i napierśnik. Wraz ze zdobywaniem poziomów Heart of Azeroth będziecie mogli zacząć ulepszać przedmioty, które umieścicie w tych slotach poprzez wybieranie specjalnych cech, które wpływają na umiejętności postaci (podobnie, jak dotychczas cechy artefaktów).

Po kliknięciu z przytrzymanym klawiszem Shift na części ekwipunku Azerite Armor otworzy się interfejs tego przedmiotu. Widoczne jest tam kilka pierścieni – na zewnętrznym macie wybór pomiędzy jedną uniwersalną cechą, a jedną przeznaczoną dla aktywnej specjalizacji postaci. Środkowy pierścień oferuje dwie defensywne cechy, a wewnętrzny zawsze zwiększa poziom przedmiotu o 5.


Nowe cechy będziecie musieli wybrać przy każdym zdobytym przedmiocie Azerite Armor, który założycie na postać. Jeśli nie będziecie zadowoleni ze swoich wyborów, w głównych miastach w Kul Tiras i Zandalar znajdziecie NPC-ów oferujących reset za odrobinę złota (cena będzie jednak rosnąć, jeśli zaczniecie robicie to zbyt często). Na ten moment w becie, po zmianie specjalizacji postaci cechy Azerite Armor pozostają takie same.


Warto pamiętać, że losowość została tutaj ograniczona. Przedmioty należące do Azerite Armor nie mogą ulepszyć się do poziomu Titanforged. Nie posiadają też drugorzędnych statystyk, a ekwipunek o tej samej nazwie zawsze ma identyczne cechy, niezależnie od poziomu przedmiotu. Źródło zdobywania ekwipunku nie jest jednak całkowicie bez znaczenia. Przedmioty otrzymywane w trakcie trudniejszych aktywności (heroiczne podziemia, rajdy) mają więcej pierścieni w interfejsie oraz silniejsze cechy.


Heart of Azeroth i Azerite Armor będą nam towarzyszyć przez okres całego dodatku, podobnie, jak artefakty w Legionie. Cały system przypomina nieco mieszankę pozostałości po artefaktach, Netherlight Crucible oraz niewprowadzonego nigdy trybu Path of the Titans z Cataclysmu.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz