WoWCenter.pl
FenomenSSL zdobył Beguiler's Talisman.     
METOD spełnił kryterium osiągnięcia Mighty Miners.     
EyesOnFire zabił Kur'talos Ravencrest defeats (Mythic Black Rook Hold) po raz 30.     
liq zdobył Spellblade's Gemmed Signet.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Foster93 zabił Shade of Xavius (Heroic Darkheart Thicket) po raz 2.     
Barondo zdobył Undergrell Mobilehelm.     
Zaskroniec zdobył Specter of Betrayal.     
Kefiozo zabił The Desolate Host (Normal Tomb of Sargeras) po raz 1.     
domi7777 zdobył Utgarde Royal Signet.     
Vampyr78 zdobył Alpha's Paw.     
Tomia spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Orc Slayer.     
damian8228 zdobył Spellbinder's Seal.     
Nerthiliuz zabił Lava Guard Gordoth po raz 1.     

Pandaren

Pandaren

Spowite w micie i legendach, rzadko widziane, a jeszcze rzadziej rozumiane, enigmatyczne pandareny długo były tajemnicą dla innych ras Azerothu. Szlachetna historia ludu pandarenów sięga tysięcy lat wstecz, na długo przed imperiami ludzi, a nawet przed Wielkim Rozbiciem.

Mieszkańcy cudownych i żyznych ziem, pandareni niegdyś pracowali pod prześladowczym uciskiem potwornej rasy antycznych lordów wojny znanych jako Mogu. Poprzez swą uporczywość, dyplomację i unikalną formę walki bez broni, pandareni przeprowadzili zakończoną sukcesem rewolucję, która obaliła Mogu i ustanowiła imperium pandarenów, które prosperowało przez tysiące lat.

W czasie posępnych dni, które poprzedzały Rozbicie Świata, podczas którego demony zalały Azeroth i postawiły cały śmiertelny świat w obliczu zagrożenia, ostatni Imperator Pandarenów odkrył sposób na ochronę swych ziem przed dewastacją. Jego pakt z przeznaczeniem okrył jego krainę nieprzenikalną mgłą na dziesięć tysięcy lat, jednak natura tej transakcji sprawiła, że Pandaria jest po dziś dzień prześladowana.

Lokacja startowa: Shen-zin Su

Cechy rasowe Pandarenów

EpicureanEpikurejski Zwiększa bonusy do statystyk pochodzące z jedzenia o 100%
GourmandSmakosz Cooking zwiększony o 15 punktów.
Inner PeaceWewnętrzny spokój Bonus doświadczenia wynikający z wypoczęcia postaci trwa dwa razy dłużej.
BouncySprężysty Otrzymujesz 50% mniej obrażeń od upadku.
Quaking PalmWibrująca dłoń Dotykasz tajemnego punktu nacisku na wrogim celu, usypiając go na 3 sekundy.
Shen-zin Su

Doprawdy, rzadkim okazem jest pandaren, który szuka drogi przez mgłę. Generacje temu, pandareńscy odkrywcy zaczęli zbierać się na plecach gigantycznego żółwia: Shen-zin Su. Wspaniały żółw morski przemierzał oceany Azerothu, będąc prawdopodobnie jedynym kontaktem Pandarenów ze światem zewnętrznym. Ostatecznie, oni również stracili kontakt z okrytą mgłą ojczyzną.

Gracze, którzy zdecydują się stworzyć postać pandarena, rozpoczną swą podróż na plecach Shen-zin Su. Gdy wielki żółw jest w niebezpieczeństwie i cała przemieszczająca się ojczyzna jest zagrożona pochłonięciem przez odmęty morza, gracze muszą przyśpieszyć swój trening i wskoczyć prosto do akcji.

W czasie spędzonym na żółwiu, gracze po raz pierwszy spotkają Przymierze i Hordę. Zanim zakończą trening, będą musieli dokonać najważniejszego wyboru w swoim życiu: którą z dwóch frakcji będą wspierać, gdy wybiorą się, aby uleczyć świat rozbity Kataklizmem i zagrożony globalną wojną?