WoWCenter.pl
WinnetouSSL spełnił kryterium osiągnięcia Mighty Miners.     
Watus zdobył osiągnięcie Wild Style.     
Shaber spełnił kryterium Kill 5 people at the blacksmith osiągnięcia Arathi Basin Assassin.     
rouoko spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
perseusz spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
w0y7a5 spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Maccarone zabił Odyn defeats (Normal Halls of Valor) po raz 1.     
Jazz zabił Dargrul (Mythic Neltharion's Lair) po raz 13.     
Allen spełnił kryterium Roasted Beef osiągnięcia Cataclysmically Delicious.     
Pavvcik zdobył Zealous Tormentor's Ring.     
Weakness zdobył Arinor Keeper's Tunic.     
Kamashiro zdobył osiągnięcie Explore Thousand Needles.     
WojanD zabił Dargrul (Heroic Neltharion's Lair) po raz 1.     
Muattin zdobył osiągnięcie Redridge Mountains Quests.     
Martwywilk zabił Sael'orn (Heroic Assault on Violet Hold) po raz 2.     
Imtomes zabił Wrath of Azshara (Heroic Eye of Azshara) po raz 3.     

Aktualizacja 7.3.5 od jutra na europejskich serwerach!

BlizzCon 2017 już za:

Patronat medialny

Partnerzy

Portal o grach MMO.
Skyrim
Game Exe - portal fantastyczny

Hunter

Azeroth jest domem dla wielu gatunków bestii. Poczynając od starego Lordaeronu aż po nowo odkryty Kalimdor, można odnaleźć wszelkie rodzaje kreatur.

Czytaj dalej...

Społeczności


Patch

Aktualizacja 7.3.5 od jutra na europejskich serwerach!

  Quass: Tagi: wow, legion, patch7-3-5, silithus, scaling, legendary, postmaster, dalaran, seething-shore, battleground, ulduar, timewalking
https://wowcenter.pl/Files/735_podsum_smallpatch_head.jpg

Zazwyczaj otrzymujemy takie informacje z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, ale tym razem Blizzard postanowił zrobić nam małą niespodziankę. Już jutro, 17 stycznia na europejskie serwery trafi aktualizacja 7.3.5, która wprowadza między innymi zapowiedziane na BlizzConie skalowanie stref z poprzednich dodatków, nowe zadania w Silithus i w Dalaranie i możliwość łatwiejszego pozyskiwania legendarnych przedmiotów. Wkrótce do gry trafi nowe pole bitwy Seething Shore oraz rajd Ulduar w trybie Timewalking!

W plikach gry pojawiło się też mnóstwo danych dotyczących sprzymierzonych ras. Dostęp do nich zapewne będzie bonusem za zakupienie dodatku Battle for Azeroth w przedsprzedaży. Dodatkowo, w głównych miastach wzniesione zostały tzw. ambasady, w których możecie sprawdzić wymagania, jakie trzeba spełnić, by odblokować jedną z nowych ras (np. ukończenie kampanii Insurrection w przypadku Nightborne). Wszystkie rasy wymagają natomiast osiągnięcia reputacji Exalted z powiązaną z nimi frakcją (The Nightfallen, Highmountain Tribe, Army of the Light i Argussian Reach).

Skalowanie starych kontynentów

Strefy w grze i podziemia ze wszystkich dodatków do World of Warcraft: Warlords of Draenor włącznie skalują się teraz do poziomu postaci, podobnie jak krainy w Legionie. Nowe strefy i instancje wciąż odblokowują się po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, ale możecie ukończyć je bez utraty doświadczenia i w każdej chwili cofnąć się do poprzednich. Zadania w starych strefach są teraz podzielone na rozdziały, a w miastach pojawiły się nowe tablice, które kierują graczy na dalsze przygody. Więcej informacji zawarliśmy w tym artykule.

https://wowcenter.pl/Files/735_podsum_01s.jpg

Zauważono też, że bossowie i moby zarówno w podziemiach, jak i w otwartym świecie mają o wiele więcej punktów życia, a Heirloomy są nieco słabsze, przez co wszystkie walki trwają dłużej. Specjalne licencje na latanie na starych kontynentach, jak Cold Weather Flying zostały usunięte - potrzebna jest tylko umiejętność Expert Riding.

Seria zadań w Silithus

Gracze, którzy ukończyli rajd Antorus: The Burning Throne na dowolnym poziomie trudności otrzymają wezwanie do głównych miast swoich frakcji, skąd wyruszą do Silithus, aby bliżej zbadać zniszczenia, jakie wyrządził tam Sargeras. Wokół wielkiej rany pojawiły się duże złoża potężnego surowca Azerite, na którym zarówno Horda, jak i Przymierze chcą położyć swoje ręce. Będzie to pierwszy krok na drodze do konfliktu, który wybuchnie w zbliżającym się dodatku.

https://wowcenter.pl/Files/735_podsum_02s.jpg

Seria zadań poczmistrza

Przy skrzynkach pocztowych w Dalaranie mogą teraz pojawić się zaginione listy. Zebranie takiej przesyłki rozpocznie nową, ciekawą serię zadań, podczas której pomożecie poczmistrzowi z Dalaranu rozwiązać jego problemy - posortujecie listy i dostarczycie kilka zaginionych paczek - w tym wierzchowca Invincible dla Johnny'ego Awesome, którego możecie pamiętać z zadań w Hillsbrad Foothills.

Podczas tej serii zadań możecie otrzymać osiągnięcia The Total Package, Priority Mail, tytuł Postmaster, zwierzaka Mailemental oraz gadżet Katy's Stampwhistle i ulepszenie do Heirloomów. Na koniec otrzymacie też list z przedmiotem, który pozwoli innej osobie rozpocząć całą serię od początku.


Pole bitwy Seething Shore

Nowe pole bitwy zostanie odblokowane w późniejszym terminie, po ukończeniu dalszych zadań w Silithus.

Bitwa na Seething Shore rozpoczyna się na latających okrętach Hordy lub Przymierza, które krążą wokół niewielkiej wyspy niedaleko Silithus. Gracze zeskakują z nich na pole bitwy, a dzięki specjalnym rakietom mogą w niewielkim stopniu kontrolować, gdzie wylądują. Głównym celem jest zebranie 1500 jednostek Azerite, "krwi Azeroth", która wypłynęła na powierzchnię po wydarzeniach z końcówki rajdu Antorus.


Co jakiś czas w losowych miejscach na wyspie zaczną wybuchać zielone gejzery, gdzie chwilę później pojawi się ruda Azerite. Wydobywanie tego cennego surowca zajmuje trochę czasu, więc razem z sojusznikami będziecie musieli bronić się przed atakami przeciwnej frakcji lub przyjąć nieco bardziej ofensywną taktykę i atakować zbierających wrogów. Na samym początku trzeba się nieco rozdzielić, gdyż do zabezpieczenia będą aż trzy cele. Pod koniec bitwy wybuchać będzie już tylko jeden gejzer na raz, co doprowadzi do większych potyczek.


W wypadku śmierci powrócicie do życia na latających okrętach. W porównaniu do innych pól bitew w grze, to jest dosyć niewielkie, pozwala na szybki powrót do walki i nie wymaga zbyt wiele obrony, gdyż cele bez przerwy pojawiają się i znikają. Z tych powodów rozgrywka wydaje się tu o wiele szybsza.


Ulduar w trybie Timewalking

Ulduar będzie teraz dostępny w trybie Timewalking podczas wydarzenia powiązanego z dodatkiem Wrath of the Lich King. Działa to na podobnej zasadzie, co Black Temple przy wydarzeniu z The Buring Crusade. Rajd został nieco przekształcony - nie ma już podziału na tryb 10 i 25 osób, a ekwipunek dla graczy na maksymalnym poziomie będzie równy 930.

https://wowcenter.pl/Files/735_podsum_11s.jpg

Następne wydarzenie Wrath of the Lich King Timewalking rozpocznie się 14 lutego.

Mityczne podziemia

Wskrzeszenia w mitycznych podziemiach działają teraz na podobnej zasadzie, co w rajdach. Wszystkie osoby z możliwością wskrzeszania w grupie początkowo współdzielą jeden "ładunek" wskrzeszenia, a co każde 10 minut przyznawany jest kolejny, aż do maksymalnie pięciu.

Legendarne przedmioty

Arcanomancer Vridiel oferuje teraz specjalne tokeny Purified Titan Essence za 1000 Wakening Essences, które przyznają losowy legendarny przedmiot dla aktywnej specjalizacji. Cena ulepszenia legendarnego przedmiotu została podniesiona do 300 Wakening Essences, ale wszystkie aktywności w grze przyznają teraz 6 razy więcej tej waluty.

https://wowcenter.pl/Files/735_podsum_12.jpg

Dodatkowe zmiany

W grze pojawiło się też kilka pobocznych udogodnień i nowości:

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz