WoWCenter.pl
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
w0y7a5 zdobył osiągnięcie Southern Barrens Quests.     
Targot spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Alduviel zabił Professor Putricide po raz 1.     
St3aDq zdobył Moon Guard Drape.     
Muminek zabił Advisor Melandrus (Mythic Court of Stars) po raz 40.     
Gelu spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Harcok zdobył Mistral Drape.     
Arter spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Goblin Slayer.     
Zaskroniec zabił Hellfire High Council (Normal Hellfire Citadel) po raz 1.     
Krukowaty zabił The Lich King po raz 7.     
Jazz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Admiral.     
staszkastara zdobył osiągnięcie Power Unleashed.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo zdobył osiągnięcie Fashionista: Legs.     
RobertCziter zdobył osiągnięcie Honor Level 40.     

Eliminacje do Mythic Dungeon Invitational rozpoczęte!

Forsaken

Śmierć, zamiast stać się wybawieniem dla ludzi zgładzonych podczas kampanii Króla Lisza, okazała się być ich przekleństwem.

Czytaj dalej...
Ważne

Eliminacje do Mythic Dungeon Invitational rozpoczęte!

  Quass: Tagi: wow, legion, blizzard, esport, dungeon, mythic, keystone, proving-grounds, team, blizzcon, pve, mythic-dungeon-invitational
https://wowcenter.pl/Files/mdi17_mainheader.jpg

Dzisiaj rozpoczynają się Proving Grounds, czyli pierwsza faza eliminacji do wrześniowego turnieju Mythic Dungeon Invitational! Blizzard opublikował FAQ oraz dokument z oficjalnymi zasadami, które potwierdzają, że Polacy mogą brać udział w tym wydarzeniu. Wiemy też, że wszystkie etapy turnieju będą odbywać się online.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/mdi17_proving-grounds_head.jpg

Zapewnijcie sobie miejsce* na Mythic Dungeon Invitational pokonując podziemia typu Mythic Keystone od 25 lipca do 8 sierpnia podczas Proving Grounds! Zawodnicy o najlepszych wynikach otrzymają zaproszenie i dołączą do grona 32 nadzwyczajnych drużyn z całego świata, aby zawalczyć o swoją część z puli nagród równej 100.000$.

Aby zostać wzięte pod uwagę, drużyny muszą świetnie opanować kilka różnych podziemi w tym dwutygodniowym okresie. Będziemy oceniać ich wyniki w pięciu podziemiach, w których osiągną najwyższy poziom klucza.

Pod koniec tych dwóch tygodni, drużyny będą musiały przedstawić swoje osiągnięcia w tym formularzu. Pamiętajcie, że zgłoszenia wysłane przed zakończeniem okresu Proving Grounds (czyli przed 8 sierpnia) nie będą brane pod uwagę. Wypełnione formularze musimy otrzymać przed 11 sierpnia, przed godziną 15:00 PDT. Liczyć się będą tylko podziemia ukończone w trakcie okresu Proving Grounds.

Oryginalne ogłoszenie możecie przeczytać tutaj. Zaglądajcie też na oficjalną stronę e-sportów World of Warcraft.

FAQ - Proving Grounds


P: Liczą się wszystkie ukończone podziemia typu Mythic Keystone, czy trzeba zmieścić się w określonym czasie?

O: Pod uwagę będą brane tylko podziemia ukończone w czasie (np. Maw of Souls musi zostać ukończone w mniej niż 24 minuty, Black Rook Hold w czasie 39 minut). Jeśli nie ukończyliście danego poziomu podziemia w czasie, ale je zgłosiliście, Wasz formularz może zostać unieważniony.

P: Czy w zgłoszeniu można zamieścić dwa przejścia tego samego podziemia?

O: Musicie wpisać wyniki z pięciu różnych podziemi, bez powtórek. Dla przykładu nie możecie zamieścić przejścia Halls of Valor na 22 poziomie oraz Halls of Valor na 21 poziomie.

P: Skąd mam wiedzieć, jakie były najlepsze wyniki naszej drużyny pod koniec etapu Proving Grounds?

O: To na Was spoczywa obowiązek śledzenia swoich najlepszych wyników w kwalifikujących się podziemiach podczas dwutygodniowego etapu Proving Grounds – możecie robić screenshoty interfejsu mitycznych podziemi w grze lub rzucić okiem na tabelę wyników swojego serwera.

P: Musimy być na tych samych postaciach przez cały okres trwania Proving Grounds? Czy możemy korzystać z altów lub zaprosić znajomych z gildii, aby pomogli nam zdobyć wyższy poziom podziemia?

O: Wszystkie wyniki z pięciu zgłoszonych podziemi muszą zostać osiągnięte przez te same pięć postaci. Korzystanie z altów lub zapraszanie innych graczy unieważni Wasze zgłoszenie (pamiętajcie jednak, że w trakcie regionalnych i globalnych etapów turnieju Mythic Dungeon Invitational drużyna będzie w stanie korzystać z wielu postaci i nie będzie ograniczona do jednej klasy na osobę).

P: Podczas etapu Proving Grounds korzystamy z naszych normalnych postaci? Jak będzie to wyglądać w późniejszych fazach turnieju?

O: W trakcie tego etapu turnieju będziecie korzystać z waszych normalnych postaci na oficjalnych serwerach. Jeśli zostaniecie wybrani jako jedna z drużyn walczących w tabeli Mythic Dungeon Invitational, otrzymacie dostęp do specjalnie skonfigurowanego serwera w swoim regionie, gdzie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do rywalizacji (jedzenie i eliksiry, ekwipunek itp.). Pozwoli nam to ustawić własne kombinacje affixów w podziemiach (inne od tych na oficjalnych serwerach), a także unormować ekwipunek oraz poziom Artefaktów dla wszystkich uczestników.

P: Jeśli otrzymamy zaproszenia do późniejszej fazy turnieju, czy będziemy musieli gdzieś wyjechać?

O: Wszystkie etapy Mythic Dungeon Invitational odbędą się online, więc podróż jest zbędna. Serwery turniejowe zlokalizowane są w różnych regionach, aby zminimalizować jakiekolwiek problemy z łączem w trakcie faz regionalnych i globalnych.

Pobierz kompletną listę zasad turnieju Mythic Dungeon Invitational (w jęz. angielskim).

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz