WoWCenter.pl
idosk zdobył osiągnięcie Heirloom Hoarder.     
perseusz zabił Rukhmar (Spires of Arak) po raz 20.     
FenomenSSL zdobył Inspector's Pendant.     
Muattin zdobył osiągnięcie Hemet Nesingwary: The Collected Quests.     
nehbet zdobył Casque of the Iron Bomber.     
Martwywilk zabił Ursoc (Raid Finder Emerald Nightmare) po raz 1.     
Cahalix zdobył osiągnięcie Lower Blackrock Spire.     
Brazolq spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Dostojny zdobył osiągnięcie The Rarer the Better.     
Snow zdobył osiągnięcie Level 50.     
Okrutnik spełnił kryterium Honor Level 50 osiągnięcia Top Honors.     
Tooly zdobył Praetorium Guard's Greaves.     
Targot zdobył Zealous Tormentor's Ring.     
Gajden zdobył osiągnięcie 500 World Quests Completed.     
liq zdobył Drape of the Unworthy.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
St3aDq zabił Hounds of Sargeras (Mythic Antorus, the Burning Throne) po raz 3.     
Xarcon spełnił kryterium Cinderweb Recluse osiągnięcia Raiding with Leashes V: Cuteaclysm.     
Ishar zabił Aggramar (Heroic Antorus, the Burning Throne) po raz 13.     
Alduviel zabił Sha of Anger po raz 12.     

Blizzard ogłasza Mythic Dungeon Invitational

Worgen

Worgeni są rasą dzikich wilczych bestii, których nazwę zainspirował sam strach. Istnieje wiele teorii dotyczących ich historii...

Czytaj dalej...
Ważne

Blizzard ogłasza Mythic Dungeon Invitational

  Quass: Tagi: wow, legion, blizzard, esport, dungeon, mythic, keystone, proving-grounds, team, blizzcon, pve, mythic-dungeon-invitational
Blizzard oficjalnie zapowiedział wczoraj Mythic Dungeon Invitational – nowe wydarzenie e-sportowe, podczas którego najlepsze drużyny z całego świata zmierzą się pomiędzy sobą, walcząc z czasem w mitycznych podziemiach w World of Warcraft. Turniej zostanie poprzedzony etapem Proving Grounds, kiedy przez dwa tygodnie, od 25 lipca do 8 sierpnia chętne drużyny muszą osiągnąć jak najwyższy poziom w pięciu różnych podziemiach.

Widzieliśmy już podobne wyścigi PvE organizowane przez Blizzarda, ale wcześniej nie miały zbyt poważnego charakteru. Jak sądzicie - czy przy wysokiej puli nagród i oficjalnym wsparciu, zyskają one popularność godną areny na BlizzConie?

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
Mythic Dungeon Invitational wkrótce rozszerzy e-sport w World of Warcraft o szybkie, pełne rywalizacji podziemia Mythic Keystone. Poszukujemy najlepszych z najlepszych na świecie, aby zmierzyli się w walce o swoją część z puli 100.000$.

https://wowcenter.pl/Files/wow_m-dung-inv_17_01.jpg

Wielkie nadzieje, wielkie nagrody


Szukamy najlepszych graczy na świecie, ale wpierw trzeba będzie udowodnić, że jesteście w stanie podołać rywalizacji. Drużyny, które aspirują do walki na światowej scenie, muszą wcześniej pokonać szereg wymagających podziemi w trybie Mythic Keystone, stopniowo awansując na kolejne poziomy trudności i zdobywając najlepsze wyniki podczas etapu Proving Grounds.

Zawodnicy o najwyższych wynikach otrzymają zaproszenie i dołączą do grona 32 znakomitych drużyn z całego świata rywalizujących o część puli nagród równej 100.000$ i ostatecznie prawa do zaszczytów za zajęcie pierwszego miejsca. Kiedy zostaną już wyłonione, 8 drużyn z każdego regionu (Ameryki, Europa, Chiny, Azja-Pacyfik) zmierzą się z wyzwaniem i będą musiały dowieść, że są w stanie dotrzeć aż do finału.

The Proving Grounds (25 lipca - 8 sierpnia)


Od 25 lipca do 8 sierpnia, przed drużynami chcącymi uzyskać zaproszenia do czołowej trzydziestki dwójki zostanie postawione wyzwanie, podczas którego trzeba będzie uzyskać jak najlepszy wynik w podziemiach Mythic Keystone. Po upłynięciu dwóch tygodni należy wypełnić ten formularz. Zgłoszenia wysłane przed zakończeniem okresu Proving Grounds (czyli przed 8 sierpnia) nie będą brane pod uwagę.

Pamiętajcie, że aby w pełni rywalizować pośród elitarnych graczy World of Warcraft, od drużyn wymagane jest mistrzowskie opanowanie szeregu podziemi. Będziemy oceniać wyniki w pięciu podziemiach, w których drużyna osiągnęła najwyższy poziom Mythic Keystone w okresie tych dwóch tygodni.

Wielkie starcie


We wrześniu zaproszeni uczestnicy zmierzą się podczas Mythic Keystone Dungeon Invitational o swój udział w puli nagród. Zawodnicy stawią czoła serii rund eliminacyjnych w osobnej, jednodniowej transmisji dla każdego regionu, nim zostanie tylko dwóch reprezentantów, którzy zawalczą z innymi na scenie światowej.

Zasady walki

  • Blizzard będzie decydować o poziomach podziemi Mythic Keystone oraz ich Affixach.
  • Pierwsza rozgrywka każdej serii odbędzie się w podziemiu wyznaczonym przez Blizzarda.
  • Kiedy osiem regionalnych drużyn zostanie już wyłonione, zmierzą się między sobą bezpośrednio w tabeli pojedynczych eliminacji.

Gdzie oglądać


Jeżeli jesteś fanem e-sportu, to bez obaw – o wszystko zadbaliśmy. Przebieg całego turnieju będzie można śledzić na kanale Warcraft na Twitch.tv. Zaglądaj tutaj lub na oficjalną stronę e-sportów World of Warcraft, aby poznać więcej szczegółów!

Wyścig o chwałę zaczyna się tu i teraz. Czy ty i Twoja drużyna macie wystarczające umiejętności, aby zmierzyć się z resztą świata?

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz