WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.2.5 od jutra na europejskich serwerach!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Patch

Legion | Aktualizacja 7.2.5 od jutra na europejskich serwerach!

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_head.jpg

Aktualizacja 7.2.5 trafi na europejskie serwery World of Warcraft już jutro, 14 czerwca! Wprowadzi ona liczne zmiany w balansie klas, a także nowy scenariusz z Chromie, rajd Black Temple w trybie Timewalking, podziemie walk zwierzaków w Deadmines, kilka nowych mini-wydarzeń, szereg zmian w przedmiotach i nie tylko. Dodatkowo, za tydzień udostępniony zostanie nowy rajd w dodatku – Grobowiec Sargerasa. Zapraszamy do dyskusji na temat aktualizacji 7.2.5 w komentarzach poniżej, a także na forum.

Zwiastun rozgrywkiNowa zawartość


Nowy rajd: Grobowiec Sargerasa


https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_10.jpg


21 czerwca otwarty zostanie nowy rajd, Grobowiec Sargerasa (Tomb of Sargeras), w trybach normalnym i heroicznym. Po zgładzeniu Gul'dana, zgromadzeniu wszystkich Filarów Stworzenia oraz kampanii na Zniszczonym Wybrzeżu nadszedł czas, aby wkroczyć do dawnej Świątyni Elune i zmierzyć się z Legionem w miejscu, z którego rozpoczęła się inwazja na Azeroth. Nowy rajd ma dziewięciu bossów – ostatni to Kil'jaeden – a poziom ekwipunku zaczyna się na 885+ (LFR) i kończy na 930+ (Mythic).

Black Temple w trybie Timewalking


https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_01.jpg

W trakcie najbliższego wydarzenia Burning Crusade Timewalking (11 lipca) gracze otrzymają możliwość powrotu do rajdu Black Temple i zmierzenia się raz jeszcze z Illidanem. Podobnie jak w podziemiach powiązanych z tym wydarzeniem, rajd zeskaluje wszystkich w grupie do poziomu 70. Zdobywany tam ekwipunek ma poziom przedmiotów równy 900. Będziecie musieli stworzyć własną grupę i udać się do Shattrath City, aby wkroczyć do Black Temple w trybie Timewalking. Poziom trudności ma być porównywalny do normalnych rajdów w Legionie

Oprócz ekwipunku i możliwych do zdobycia zwierzaków, takich jak Fragment of Anger czy Leviathan Hatchling, Łowcy Demonów posiadający osiągnięcie Warglaives of Azzinoth otrzymają po pokonaniu Illidana w trybie Timewalking możliwość transmogryfikacji jego legendarnych glewii – Arsenal: The Warglaives of Azzinoth.

Nowy scenariusz: The Deaths of Chromie


Chromie będzie potrzebować naszej pomocy – nieznani wrogowie próbują zagrozić życiu podróżującej w czasie spiżowej smoczycy. The Deaths of Chromie to nowy, wieloczęściowy scenariusz, w którym zostaniemy teleportowani do Dragonblight, a stamtąd do różnych momentów w jej przeszłości, aby powstrzymać zastawione na Chromie zagrożenia i dowiedzieć się, kto stoi za atakami.

https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_06.jpg


Scenariusz zawiera kilka ciekawych elementów. Zdobywając reputację z Chromie, stopniowo będziemy mogli odblokowywać nowe umiejętności w jej drzewku talentów, takie jak Insight czy Dragon Clash. Podczas trwania scenariusza, od czasu do czasu otrzymamy Sands of Time, które odblokowuje pasywne ułatwienia, zwiększa reputację z Chromie lub zawiera złoto i przydatne przedmioty.

Za ukończenie całego scenariusza gracze otrzymują zestaw do transmogryfikacji – nowy wariant kolorystyczny ekwipunku z Wrath of the Lich King lub Cataclysm. Maksymalna reputacja z Chromie nagradzana jest tytułem Timelord. Podczas wydarzeń powiązanych z trybem Timewalking, w trakcie scenariusza będzie można zdobyć Timewarped Badges.

Nowe wydarzenia


Trial of Style

https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_07.jpg


Podczas tego wydarzenia, gracze będą mogli przenieść się do specjalnej strefy w Magisters' Terrace i zmierzyć w konkursie o najlepszy zestaw do transmogryfikacji. Ubiór postaci musi odpowiadać losowemu tematowi, np. Winter Wear, Dark and Deadly czy Freestyle. W zależności od tego, na którym miejscu ukończycie scenariusz, otrzymacie pewną ilość Trial of Style Tokens, za które można kupić zestawy Mana-Etched Regalia, Nightslayer Armor, Marshcreeper Mail i Righteous Armor.

Auction House Dance Party

https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_04.jpg

W tym dniu główne domy aukcyjne w Orgrimmarze i Stormwind wstrzymują swoją działalność i rozpoczyna się impreza! To dosyć niewielkie, ale ciekawe wydarzenie – każdy, kto wejdzie do domu aukcyjnego, automatycznie zacznie tańczyć, a od czasu do czasu gracze teleportowani są na scenę, gdzie pojawiają się sztandary ich rasy, a oni otrzymują buff Happy Feet.

The Great Gnomeregan Race

Blizzard postanowił oficjalnie wesprzeć organizowane co roku przez graczy wydarzenie Running of the Gnomes, podczas którego uczestnicy tworzą gnomy na pierwszym poziomie, biegną z Gnomeregan do Booty Bay na podstawie liczby uczestników wysyłają dotacje na organizację wspierającą walkę z rakiem. W zeszłym roku zebrano ponad 5000$.

https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_08.jpg

Na długiej trasie rozstawiono wyznaczające ją bramy, a wzdłuż niej zebrali się wznoszący okrzyki i wiwatujący kibice. Po drodze napotkacie kilka znajomych twarzy jak Millhouse Manastorm, Addie Fizzlebog, a nawet High Tinker Mekkatorque. Oryginalne wydarzenie odbywa się zazwyczaj w październiku, dlatego wtedy pojawi się również w grze.

Moonkin Festival

https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_09.jpg

W Moonglade druidzi obchodzą dzień Moonkinów! Po wykonaniu zadania Moonkin Monitoring otrzymacie swojego własnego podopiecznego, z którym porozumieć się będziecie mogli dopiero po odnalezieniu Moonkin Stone. Poprosi on was wtedy o kilka przysług – m.in. nakarmienie go oraz pokonanie Xavinoxa, który uwięził jego przyjaciela. Na końcu otrzymacie Beanie Boomie, który wydłuży czas, jaki możecie spędzić z Moonkinami.

Mityczne podziemia


https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_02.jpg


Aktualizacja 7.2.5 wprowadza kilka zmian w funkcjonowaniu mitycznych podziemi. Mechanika niszczenia kluczy została usunięta – zamiast tego, ich poziom będzie się obniżał. Zmieniono też sposób przyznawania końcowych nagród. Nie będą pojawiać się już dodatkowe skrzynie z łupami – w jednej skrzyni będą znajdować się trzy przedmioty na całą grupę (niekoniecznie ekwipunek) lub dwa, jeśli nie zmieścicie się w czasie. Po otwarciu rajdu Tomb of Sargeras maksymalny poziom podziemia, do którego ulepsza się ekwipunek, zostanie podniesiony do 15 (wcześniej 10).

Podziemia walk zwierzaków: Deadmines


https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_05.jpg

Dodane zostało nowe podziemie walk zwierzaków, tym razem w Deadmines. Funkcjonuje ono na podobnej zasadzie, co poprzednie w Wailing Caverns. Aby je ukończyć, będziecie musieli pokonać szereg wrogich zwierzaków o różnych poziomach trudności. Zadanie kierujące Was do podziemia można odebrać od Breanni w Dalaranie.

Ukończenie trudniejszej wersji podziemia nagradzane jest walutą Old Bottle Cap, którą można wymienić na nowe zwierzaki Foe Reaper 0.9, Tricorne oraz Pocket Cannon.

Heirloomy


https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_03.jpg

Heirloomy będzie można teraz ulepszać do poziomu 110, wykorzystując przedmioty Weathered Heirloom Armor Casing oraz Weathered Heirloom Scabbard. Kosztują one kolejno 5000 i 7500 sztuk złota. Dodatkowo sprzedawcy oferują teraz specjalne mapy za 10000 sztuk złota, które odkrywają wszystkie punkty lotu na danym kontynencie, np. The Azeroth Campaign.

Legendarne przedmioty


W aktualizacji 7.2.5 legendarne przedmioty będzie można ulepszyć do poziomu 970 po otwarciu rajdu Tomb of Sargeras. Unsettled Power to nowe zadanie, które wymaga zdobycia 50 Writhing Essences z bossów w rajdach, skrzyń w mitycznych podziemiach, zadań emisariuszy i cotygodniowych zadań PvP, aby stworzyć Stabilized Titan Essence. Nowo-zdobyte legendarne przedmioty automatycznie będą miały poziom równy 970.

Oprócz tego dodane zostało niemal 50 nowych legendarnych przedmiotów, w tym pięć pierścieni, pozwalających na odblokowanie dodatkowych talentów: Soul of the Archdruid, Soul of the Archmage, Soul of the Deathlord, Soul of the Huntmaster oraz Soul of the Slayer.

Nowości na Darkmoon Isle


https://wowcenter.pl/Files/725_podsum_11.jpg


Przy najbliższej okazji koniecznie odwiedźcie Darkmoon Faire! Na wyspie pojawiło się nowe obozowisko, gdzie co godzinę odbywa się koncert zespołu nieumarłych The Blight Boar. Podczas wydarzenia zmierzycie się z bossem, którego pokonanie nagradzane jest m.in. przedmiotami do transmogryfikacji, jak Necromedes, the Death Resonator czy Steel-Reinforced Cage Helm. Najbliższy festyn na Darkmoon Isle rozpocznie się 2 lipca.

Zmiany w klasach


Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
 • Zaklęcia leczące typu Wild Growth lub Holy Word: Sanctify (tzw. Smart Heals) preferują teraz graczy zamiast NPC, bez znaczenia na poziom punktów życia.

Rycerz Śmierci
 • Obrażenia od Death Strike zwiększone o 10%.
Blood
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 15%.
 • Obrażenia od Heart Strike zwiększone o 10%.
 • Icebound Fortitude przyznawane jest teraz na poziomie 57 (wcześniej 65).
 • Soulforge zastąpiono nowym talentem: Heart of Ice.
  • Death Strike zwiększa długość trwania Icebound Fortitude o 2 sekundy.
 • Vampiric Blood przyznawane jest teraz na poziomie 60 (wcześniej 57).

Frost
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 3%.
 • Blast Radius (cecha Artefaktu) zwiększa teraz obrażenia zadawane przez Howling Blast o 6% za każdą rangę (wcześniej 10%).
 • Rime aktywuje się teraz przy dwukrotnie mniejszym Obliterate dla Frostscythe.
 • Thronebreaker (cecha Artefaktu) aktywuje się teraz przy dwukrotnie mniejszym Obliterate dla Frostscythe.

Unholy
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 5%.
 • Dark Arbiter trwa teraz 20 sekund (wcześniej 15 sekund).
 • Obrażenia od Val'kyr Strike z umiejętności Dark Arbiter zmniejszone o 24%.
 • Obrażenia od Death Coil zwiększone o 40%.
 • Death Coil wymaga teraz 45 Runic Power (wcześniej 35).
 • Death's Harbinger przyznaje teraz 2 runy (wcześniej 3).
 • Obrażenia od Defile zwiększone o 38%.
 • Instructor's Fourth Lesson aktywuje teraz 1-2 Festering Wounds (wcześniej 1-3).
 • Shadow Infusion skraca teraz czas odnowienia Dark Transformation o 7 sekund (wcześniej 5 sekund).
 • Sudden Doom aktywuje się teraz 20% wolniej.
 • Unholy Frenzy zwiększa teraz szybkość ataku o 125% (wcześniej 100%).

Łowca Demonów

Havoc
 • Chaos Blades zwiększa teraz zadawane obrażenia o 30% (wcześniej było zależne od Mastery), czas trwania wydłużony do 18 sekund (wcześniej 12).
 • Fel Barrage nie wykorzystuje już pocisków, a czas odnowienia został skrócony do 1 minuty (wcześniej 30 sekund). Umiejętności zadające obrażenia mogą teraz skrócić czas odnowienia o 5 sekund.
 • Obrażenia od Fel Barrage zwiększone o 100%. Czas trwania wydłużony do 2 sekund (wcześniej 1).
 • Prepared generuje teraz 100 Fury przez 10 sekund (wcześniej 40 Fury przez 5 sekund).

Vengeance
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności, w tym talentów, zwiększone o 5%.
 • Blade Turning przeprojektowane: Odbicie ataku zwiększa regenerację Pain o 20% przez 5 sekund.
 • Czas trwania Blade Spikes można teraz przedłużyć tylko trzy razy.
 • Czas odnowienia Demonic Infusion skrócony do 1,5 minuty (wcześniej 2 minuty).
 • Całkowite leczenie od Feast of Souls zwiększone o 20%.
 • Fracture wymaga teraz 30 Pain (wcześniej 20).
 • Czasowe obrażenia od Immolation Aura zwiększone o dodatkowe 22%.
 • Last Resort nie pochłonie zabójczego ciosu mocniejszego, niż równego 200% punktów życia gracza.
 • Generowanie Lesser Soul Fragment od Shear zwiększone o 10%.
 • Soul Cleave wymaga teraz od 25 do 50 Pain (wcześniej od 30 do 60) i leczy 6,6 razy ilość Attack Power za każde wykorzystane 25 Pain.
 • Spirit Bomb przeprojektowane: Pochłania wszystkie Soul Fragments w obrębie 25 jardów, po czym wybucha, a przeciwnicy w pobliżu otrzymują Frailty na 20 sekund oraz obrażenia równe 3 razy Attack Power za każdy fragment. Leczenie od Frailty jest równe 20% obrażeń zadanych przeciwnikom.
 • Kiedy Demon Spikes aktywuje się, a buff od Demon Spikes jest już aktywny, wartość obu buffów się wyrównuje.
 • Kiedy tworzy się więcej niż 5 aktywnych Soul Fragments, jeśli najstarszy znajduje się w obszarze 60 jardów, jest automatycznie pochłaniany przez Łowcę Demonów. Jeśli znajduje się dalej, znika.

Druid

Balance
 • Stellar Drift zwiększa teraz obrażenia od Starfall o 50% (wcześniej 60%).
 • Obrażenia od Starsurge zwiększone o 11%.

Feral
 • Obrażenia od Ferocious Bite zwiększone o 30%.
 • Soul of the Forest sprawia teraz, że ataki kończące zadają o 5% więcej obrażeń i przyznają 5 Energy za każdy punkt Combo.

Guardian
 • Leczenie od Frenzied Regeneration i Skysec's Hold nie zwiększa się już od Mastery: Nature's Guardian.
 • Szansa na aktywację Galactic Guardian zmniejszona o 30%.
 • Gore aktywuje się teraz przy pomocy Maul.
 • Ironfur zwiększa teraz pancerz o 65% (wcześniej 80%).
 • Obrażenia od Maul zwiększone o 650%, koszt zwiększony do 45 Rage (wcześniej 20). Maul jest teraz na globalnym czasie odnowienia i nie ma już odrębnego czasu odnowienia (wcześniej 3 sekundy). Obrażenia od Maul nie zostały zwiększone w PvP.
 • Usunięto Mark of Ursol.
 • Rage generowane za każdy cios w zwarciu zmniejszone o 14%.

Restoration
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 25%.
 • Leczenie od wszystkich umiejętności w specjalizacji Restoration zmniejszone o 4%.
 • Leczenie od Cultivation zmniejszone o 16%.
 • Mastery: Harmony zwiększa teraz leczenie od Mark of Shifting.

Łowca
 • Play Dead/Wake Up nie ma już maksymalnego zasięgu (wcześniej 100 jardów).

Beast Mastery
 • Wszystkie obrażenia od umiejętności i bestii zwiększone o 6%.
 • Dire Beast ma teraz 2 wykorzystania.
 • Dire Frenzy ma teraz 2 wykorzystania.
 • Aspect of the Wild skraca teraz globalny czas odnowienia wszystkich umiejętności zadających obrażenia o 0,2 sekundy, kiedy jest aktywne.
 • Czas odnowienia Chimaera Shot przedłużony do 15 sekund (wcześniej 9 sekund), obrażenia zwiększone o 100%, a szybkość pocisków zwiększona o 25%.

Marksmanship
 • Bonus za "pierwszy atak" Aimed Shot wynosi teraz 50% (wcześniej 100%).
 • Obrażenia od Aimed Shot zwiększone o 55%.
 • Obrażenia od Legacy of the Windrunners zwiększone o 55%.
 • Bonus od Patient Sniper zmniejszony do 6% (wcześniej 10%).
 • Obrażenia od Piercing Shot zwiększone o 55%.
 • Bonus od Unerring Arrows zmniejszony do 3% (wcześniej 4%).
 • Bonus od Vulnerable zmniejszony do 30% (wcześniej 100%).
 • Obrażenia od Sidewinders zwiększone o 20%.

Survival
 • Obrażenia od Dragonsfire Grenade zwiększone o 33%.
 • Explosive Trap ma teraz zasięg obrażeń równy 8 jardom (wcześniej 5 jardów).

Mag

Fire
 • Czas trwania Warmth of the Phoenix przedłużony do 12 sekund (wcześniej 10 sekund).

Frost
 • Opóźnienie Brain Freeze zostało zmodyfikowane w taki sposób, aby dzięki Haste nie można było rzucić dwóch Ice Lances w trakcie jednego Winter’s Chill.
 • Zasięg pocisku Comet Storm zwiększony do 6 jardów (wcześniej 4 jardy).
 • Obrażenia od Cone of Cold zwiększone o 170%.
 • Opis Flurry został zaktualizowany i informuje teraz, że kiedy Brain Freeze jest aktywne, Flurry aplikuje przeciwnikowi Winter’s Chill.
 • Szybkość pocisków Flurry zwiększona o 11%.
 • Szybkość pocisków Ice Lance zwiększona o 30%.
 • Thermal Void przeprojektowane: Przedłuża czas Icy Veins o 10 sekund. Ice Lances użyte przeciwko zamrożonym celom przedłużają Icy Veins o dodatkową sekundę.

Mnich
 • Leczenie od Chi Wave zwiększone o 73%.

Brewmaster
 • Pasywny bonus do pancerza w specjalizacji Brewmaster zwiększony do 25% (wcześniej 15%) i jest teraz widoczny jako pasywna umiejętność Brewmaster’s Balance, zdobywana na poziomie 10.
 • Haste nie wpływa już na czas odnowienia Blackout Strike.
 • Dragonfire Brew (cecha Artefaktu) zwiększa teraz również czas trwania Breath of Fire o 100%.
 • Hot Blooded (cecha Artefaktu) zmniejsza teraz przyjmowane obrażenia o 1% za każdą rangę (wcześniej 2%).
 • Ironskin Brew może zostać przedłużone tylko trzy razy.
 • Elusive Dance zwiększa teraz procent Purify o 20% (wcześniej 15%).
 • Fortifying Brew zwiększa teraz procent Stagger o 10% (wcześniej 20%).
 • High Tolerance przyznaje teraz 8/12/15% Haste (wcześniej 5/10/15%).
 • Invoke Niuzao, the Black Ox zadaje teraz 50% więcej obrażeń.
 • Ironskin Brew zwiększa Stagger o 35% (wcześniej 40%).
 • Mastery: Elusive Brawler dodatkowo aktywuje się teraz przez Blackout Strike i Breath of Fire.
 • Purifying Brew usuwa 40% obrażeń opóźnionych przy pomocy Stagger (wcześniej 50%).
 • Czas trwania Rushing Jade Wind przedłużony o 50% dla specjalizacji Brewmaster.
 • Szansa na aktywację Special Delivery zwiększona do 100% (wcześniej 30%), a obrażenia zmniejszone o 70%.
 • Obrażenia od Staggered nie mogą przekroczyć 1000% maksymalnej ilości punktów życia.
 • Staggering Around (cecha Artefaktu) przeprojektowane: Purifying Brew usuwa dodatkowo 1/2/3/4% obrażeń opóźnionych przez Stagger.

Mistweaver
 • Leczenie od wszystkich umiejętności zwiększone o 4%.
 • Obrażenia od Tiger Palm, Blackout Kick, Rising Sun Kick i Spinning Crane Kick zwiększone o 14%.
 • Enveloping Mist wymaga teraz 14% mniej many.
 • Czas odnowienia Essence Font wynosi teraz 12 sekund, a czas trwania 8 sekund (wcześniej 6 sekund).
 • Essence Font wymaga teraz 10% mniej many, a bezpośrednie leczenie zostało zwiększone o 23%.
 • Essence Font może być teraz rzucane w ruchu.
 • Life Cocoon pochłania teraz 35% więcej obrażeń.
 • Refreshing Jade Wind wymaga teraz 30% mniej many, a czas trwania został przedłużony do 9 sekund (wcześniej 6 sekund).
 • Czas odnowienia Refreshing Jade Wind może zostać teraz skrócony dzięki Haste.
 • Refreshing Jade Wind nie wpływa już na Essence Font.
 • Rising Sun Kick wymaga teraz 25% mniej many.
 • Thunder Focus Tea sprawia teraz, że Essence Font ładuje się 100% szybciej.
 • Leczenie od Vivify zwiększone o 9%, a koszt many zmniejszony o 11%.

Windwalker
 • Obrażenia od większej części umiejętności zwiększone o 10%.
 • Maksymalna ilość stacków Hit Combo zmniejszona do 6 (wcześniej 8 stacków).
 • Obrażenia od Invoke Xuen, the White Tiger zmniejszone o 10%.
 • Zasięg Fists of Fury zwiększony do 8 jardów (wcześniej 5), a obrażenia zmniejszone o 20%.
 • Rushing Jade Wind aplikuje teraz Mark of the Crane maksymalnie 2 (wcześniej 4) pobliskim celom.
 • Dodatkowe obrażenia za każdy cel od Mark of the Crane z umiejętności Spinning Crane Kick zmniejszone do 40% (wcześniej 50%).

Paladyn
 • Repentance i Blinding Light nie zadają już obrażeń.

Holy
 • Fervent Martyr nie wymaga już Beacon of Light, teraz zmniejsza koszt many oraz punkty życia od Light of the Martyr. Zmniejsza również koszt many o 25% za każdy stack (wcześniej 50%).
 • Light's Hammer wymaga teraz 20% mniej many.

Protection
 • Argent Defender nie pochłonie zabójczych ciosów potężniejszych, niż równych 200% maksymalnych punktów życia gracza.
 • Shield of the Righteous może zostać przedłużone maksymalnie trzy razy.

Retribution
 • Wszystkie obrażenia zwiększone o 3,5%.
 • Blessing of the Ashbringer przyznaje teraz 4% Strength (wcześniej 2000 Strength).
 • Obrażenia od Divine Hammer zmniejszone o 25%.

Kapłan

Discipline
 • Power Infusion przyznawane jest teraz na poziomie 100, Purge the Wicked na poziomie 90, a Clarity of Will na poziomie 75.
 • Czas trwania Atonement bez talentu Contrition został skrócony do 15 sekund.
 • Divine Star wymaga teraz 20% mniej many.
 • Nowy talent na poziomie 100: Evangelism
  • Przedłuża czas trwania wszystkich aktywnych Atonementów o 7 sekund.
 • Shadow Covenant wpływa teraz prawidłowo na Grace.
 • Halo wymaga teraz 25% mniej many.
 • Efekt Mastery dla specjalizacji Discipline został zwiększony o 7%.
 • Power Infusion zmniejsza koszt many umiejętności o 25% (wcześniej 20%).
 • Power Word: Barrier wymaga teraz 37% mniej many, a obszar został zwiększony o 23%.
 • Power Word: Radiance ma teraz 2 wykorzystania, 18 sekund czasu odnowienia i 2 sekundy czasu trwania (wcześniej 2,5 sekundy).
 • Power Word: Radiance leczy teraz 5 celów (wcześniej 6) i aplikuje 6 Atonementów (wcześniej 3) przy 60% normalnego czasu trwania (wcześniej 100%).
 • Obrażenia od Power Word: Solace zwiększone o 14%.
 • Podstawowy koszt many od Plea zwiększony o 400%, nie wymaga już jednak dodatkowej many za każdy Atonement.
 • Power Word: Shield wymaga teraz 15% więcej many.
 • Czasowe obrażenia od Purge the Wicked zwiększone o 4%.
 • Nowy talent na poziomie 75: Sanctuary
  • Efekt pochłaniania obrażeń od Smite zwiększony o 50%.
 • Shadow Covenant przeniesione na poziom 75, zastępuje Contrition.
 • Obrażenia od Shadow Word: Pain zwiększone o 5%.
 • Obrażenia od Smite zwiększone o 16%.
 • Smite wymaga teraz 0,5% podstawowej many (wcześniej 1,0%).
 • Twist of Fate zastępuje The Penitent na poziomie 15.
 • Efekty The Penitent są teraz aktywne w umiejętności Penance.

Holy
 • Obrażenia od Holy Fire, Holy Word: Chastise i Smite zwiększone o 25%.
 • Obrażenia od Holy Nova zwiększone o 14%.
 • Binding Heal wymaga teraz 32% mniej many.
 • Leczenie od Circle of Healing zwiększone o 15%, koszt many zmniejszony o 40%.
 • Divine Star wymaga teraz 20% mniej many.
 • Halo wymaga teraz 25% mniej many.
 • Obrażenia od Smite zwiększone o 11%.

Shadow
 • Mindbender generuje teraz 8 Insanity za każde uderzenie (wcześniej 4).
 • Obrażenia od Shadow Word: Pain zwiększone o 10%.

Łotr
 • Pickpocketing: Griftah w Hall of Shadows odnalazł lampę, która może doprowadzić najlepszych złodziejaszków pośród Was do interesujących wyzwań i łupów.
 • Griftah sprzedaje teraz wybór przedmiotów za Coins of Air swoim nieprzeciętnym klientom.
 • Przedmioty dawniej dostępne za Dingy Iron Coins można teraz kupić za Coins of Air.

Assassination
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 10%.
 • Usunięto Agonizing Poison.
 • Dodano nowy talent w miejsce Agonizing Poison, o nazwie Toxic Blade.
  • Wymaga 20 Energy, generuje 1 Combo Point, 25 sekund czasu odnowienia.
  • Dźgnij przeciwnika toksycznym ostrzem, zadając [600% obrażeń broni] obrażeń od natury. Umiejętności zadające obrażenia od natury są potężniejsze o 35% na 9 sekund.
 • Exsanguinate sprawia teraz, że efekty krwawienia są szybsze o 150% (wcześniej 100%).
 • Exsanguinate wymaga teraz 25 Energy.
 • Obrażenia od Fan of Knives zwiększone o 40%.
 • Vandetta ma teraz wpływ na obrażenia od Poison Bomb.

Outlaw
 • Wszystkie zadawane obrażenia zwiększone o 8%.
 • Regeneracja Energy od Adrenaline Rush zmniejszona do 60% (wcześniej 100%). Czas trwania wydłużony do 20 sekund (wcześniej 15 sekund).
 • Obrażenia od Ambush zwiększone o 33%.
 • Szansa na aktywację Combat Potency zwiększona do 30% (wcześniej 20%). Energy przyznawane przy każdej aktywacji zmniejszona do 10 (wcześniej 15).
 • Curse of the Dreadblades (cecha Artefaktu) współdziała teraz z Ambush.
 • Fortune Strikes przeprojektowane: Teraz zwiększa szansę na aktywację Combat Potency o 2% za każdy punkt.
 • Restless Blades powróciło. Ataki kończące skracają pozostały czas odnowienia Adrenaline Rush, Between the Eyes, Sprint, Grappling Hook, Cannonball Barrage, Killing Spree, Marked for Death, Death from Above, Vanish o 0,5 sekundy za każdy wykorzystany punkt Combo.
 • Slice and Dice zwiększa teraz szybkość ataków o 125% (wcześniej 100%).
 • Roll the Bones
  • Broadsides dodatkowo zwiększa teraz obrażenia umiejętności regenerujących punkty Combo o 20%.
  • Buried Treasure zwiększa regenerację Energy o 30% (wcześniej 25%).
  • Grand Melee zwiększa teraz szybkość ataków o 55% (wcześniej 50%).
  • True Bearing sprawia, że ataki kończące skracają czas odnowienia wielu umiejętności o 1 sekundę (wcześniej 2 sekundy) za każdy punkt Combo.

Subtlety
 • Wszystkie zadawane obrażenia zwiększone o 20%.
 • Podstawowe obrażenia od Backstab zwiększone o 35%.
 • Dodatkowe obrażenia od Backstab za znajdowanie się z tyłu przeciwnika zmniejszone do 20% (wcześniej 30%).
 • Dark Shadow to nowy talent na poziomie 90: Kiedy Shadow Dance jest aktywne, wszystkie zadawane obrażenia są zwiększone o 30%.
 • Deepening Shadows sprawia teraz, że ataki kończące skracają pozostały czas odnowienia Shadow Dance o 1,5 sekundy (wcześniej 3 sekundy) za każdy wykorzystany punkt Combo.
 • Energetic Stabbing (cecha Artefaktu) ma teraz zwiększoną szansę na aktywację, równą 50% (wcześniej 25%) i zwraca 2 Energy za każdy punkt (wcześniej 5) oraz współdziała z Backstab.
 • Enveloping Shadows przeprojektowane: Deepening Shadows skraca pozostały czas odnowienia Shadow Dance o dodatkową 1 sekundę za każdy wykorzystany punkt Combo. Shadow Dance otrzymuje 1 dodatkowe wykorzystanie.
 • Etched in Shadow (cecha Artefaktu) ma teraz nazwę Weak Point: Zwiększa krytyczne obrażenia umiejętności Backstab i Shadowstrike o 5% za każdy punkt.
 • Feeding Frenzy (cecha Artefaktu) trwa teraz 30 sekund (wcześniej 20 sekund).
 • Flickering Shadows (cecha Artefaktu) przeprojektowane: Teraz skraca czas odnowienia Sprint o 10 sekund i Vanish o 30 sekund.
 • Obrażenia od Gloomblade zwiększone o 10%.
 • Czas odnowienia Marked for Death skrócony do 40 sekund (wcześniej 60 sekund) dla specjalizacji Subtlety.
 • Master of Shadows przyznaje teraz 25 Energy przez 3 sekundy, kiedy aktywuje się Stealth lub Shadow Dance.
 • Nightblade zwiększa teraz obrażenia zadawane celowi o 15%, ale obrażenia czasowe zostały zmniejszone o 35%.
 • Usunięto Premeditation.
 • Relentless Strikes sprawia teraz, że ataki kończące generuja 6 Energy za każdy wykorzystany punkt Combo.
 • Obrażenia od Second Shuriken (cecha Artefaktu) zwiększone o 200%.
 • Shadow Dance ma teraz 2 wykorzystania (wcześniej 3) i nie wlicza się już w globalny czas odnowienia.
 • Podstawowy czas trwania Shadow Dance został wydłużony do 4 sekund (wcześniej 3 sekundy).
 • Obrażenia od Shadow Nova (cecha Artefaktu) zwiększone o 67%.
 • Shadow’s Whisper (cecha Artefaktu) zwiększa teraz otrzymywane Energy o 8 (wcześniej 5).
 • Shadowstep ma teraz 2 wykorzystania w specjalizacji Subtlety.
 • Shadowstrike działa teraz w zwarciu (wcześniej zasięg 15 jardów) i generuje 2 punkty Combo (wcześniej 1).
 • Shadowstrike użyty w trakcie Stealth zadaje teraz 25% więcej obrażeń (wcześniej 9%) i teleportuje gracza za cel w obszarze 25 jardów. Nie działa podczas Shadow Dance lub Subterfuge.
 • Shuriken Combo to nowy pasywny talent na poziomie 70: Shuriken Storm zwiększa obrażenia następnego Eviscerate o 10% za każdego uderzonego przeciwnika, za wyjątkiem pierwszego. Stackuje się do pięciu razy.
 • Podstawowe obrażenia Shuriken Storm zwiększone o 67%.
 • Sprint pozwala teraz Łotrom w specjalizacji Subtlety biegać po wodzie. Działa to wyłącznie, jeśli biegnie się do przodu.
 • Przedłużony czas trwania Shadow Dance od Subterfuge skrócony do 1 sekundy (wcześniej 2 sekundy).
 • Symbols of Death przeprojektowane: Wezwij starożytne symbole mocy, generując 40 Energy i zwiększając zadawane obrażenia o 15% przez 10 sekund.
 • The Quiet Knife (cecha Artefaktu) zwiększa teraz obrażenia zadawane przez Backstab o 5% (wcześniej 3%) za każdy punkt.
 • Weak Point (cecha Artefaktu) zwiększa teraz krytyczne obrażenia Backstab i Shadowstrike o 8% za każdy punkt.

Szaman
 • Earth Elemental ma 600% pancerza Szamana (wcześniej 400%) i 150% punktów życia (wcześniej 100%).
 • Earth Elemental ma 6% redukcji obrażeń w zwarciu.

Elemental
 • Obrażenia od Earthquake zwiększone o 30%, umiejętność nie otrzymuje już dodatkowych ticków z Haste.
 • Obrażenia od Earth Shock zwiększone o 20% poza PvP.
 • Storm Elemental: Obrażenia od Wind Gust i Call Lightning zwiększone o 25%.

Enhancement
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 10%.
 • Ascendance nie generuje już 12 Maelstrom na sekundę, teraz skraca czas odnowienia i koszt Stormstrike o 80%.
 • Nowy talent na poziomie 100, Boulderfist: Czas odnowienia Rockbiter jest krótszy o 15%. Boulderfist dodatkowo zwiększa obrażenia od Rockbiter o 20%.
 • Obrażenia od Crash Lightning zwiększone o 20%.
 • Earthen Spike wymaga teraz 20 Maelstrom (wcześniej 0).
 • Obrażenia od Earthen Spike zwiększone o 25%.
 • Earthen Spike zwiększa teraz obrażenia fizyczne i od natury zadawane przeciwnikom o 30% na 10 sekund (wcześniej 15%).
 • Obrażenia od aktywacji Flametongue zwiększone o 28%.
 • Obrażenia od Fury of Air zwiększone o 10%.
 • Obrażenia od Hailstorm zwiększone o 11%.
 • Szansa na aktywację Hot Hand zmniejszona o 29%.
 • Landslide to talent dostępny teraz na poziomie 15, zamiast Boulderfist.
 • Obrażenia od Lightning Bolt zmniejszone o 15%.
 • Bonus do szansy na aktywację Mastery: Enhanced Elements zmniejszony o 36%.
 • Obrażenia od Rockbiter zwiększone o 77%, teraz generuje 25 Maelstrom (wcześniej 20).
 • Rockbiter ma teraz 2 pociski, a czas odnowienia to 6 sekund.
 • Szansa na aktywację Stormbringer zwiększona do 8% (wcześniej 5%), teraz aktywuje się od wszystkich ataków bronią.
 • Czas odnowienia Stormstrike skrócony do 15 sekund (wcześniej 16 sekund).
 • Tempest przeprojektowane: Stormbringer daje następnemu Stormstrike o 40% większą szansę na krytyczny cios.
 • Wind Strikes zwiększa teraz szybkość ataków o 3% za każdy punkt (wcześniej 10%) na 6 sekund (wcześniej 3 sekundy).
 • Wind Surge (cecha Artefaktu) zwiększa teraz obrażenia zadawane przez Windfury o 8% za każdy punkt (wcześniej 5%).
 • Windsong zwiększa teraz szybkość ataków o 30% (wcześniej 35%).

Restoration
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 25%
 • Wellspring wymaga teraz 43% mniej many.

Czarnoksiężnik
 • Wszystkie przyzywane bestie Czarnoksiężników mają teraz równy zasięg w walce, w tym alternatywne wersje podstawowych bestii z glifów.
 • Czas trwania Soul Harvest wynosi teraz 12 sekund + 4 sekundy za każdy cel, przez maksymalnie 36 sekund (wcześniej 15 sekund + 2 sekundy za cel, przez maksymalnie 35 sekund).

Affliction
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności i bestii zwiększone o 20%.
 • Obrażenia od Contagion zmniejszone do 15% (wcześniej 18%).
 • Death's Embrace to nowy talent, który zastąpi Soul Effigy:
  • Agony, Corruption, Unstable Affliction, Seed of Corruption, Phantom Singularity i Drain Soul zadają maksymalnie 50% więcej obrażeń przeciwnikom, jeśli mają oni poniżej 35% punktów życia.
 • Usunięto Soul Effigy.
 • Czas odnowienia Haunt skrócony do 25 sekund (wcześniej 30 sekund), a dodatkowe obrażenia zmniejszone do 20% (wcześniej 30%).
 • Dodatkowe obrażenia od Malefic Grasp zmniejszone do 25% (wcześniej 70%).
 • Phantom Singularity przyznawane jest teraz na poziomie 60 (wcześniej poziom 100).
 • Czas odnowienia Phantom Singularity skrócony do 40 sekund (wcześniej 60 sekund), obrażenia zwiększone o 5%, otrzymywane leczenie zmniejszone do 20% zadawanych obrażeń (wcześniej 30%), a zasięg zmniejszony do 15 jardów (wcześniej 25 jardów). Teraz aplikuje się natychmiastowo.
 • Obrażenia od Seed of Corruption zmniejszone o 20%.
 • Siphon Life przyznawane jest teraz na poziomie 100 (wcześniej poziom 60).
 • Obrażenia od Siphon Life zwiększone o 30%, leczenie zmniejszone do 60% zadawanych obrażeń (wcześniej 100%).
 • Obrażenia od Soul Flame zmniejszone o 20%.
 • Obrażenia za każdy stack Wrath of Consumption (cecha Artefaktu) zmniejszone do 1% (wcześniej 2%).

Demonology
 • Obrażenia przy kontakcie z Hand of Gul'dan zwiększone o 180%.
 • Podniesienie obrażeń za każdy punkt Infernal Furnace (cecha Artefaktu) zmniejszone do 8% (wcześniej 10%).
 • Left Hand of Darkness (cecha Artefaktu) zwiększa teraz obrażenia bestii o 2,5% (wcześniej 5%), kiedy aktywny jest talent Grimoire of Supremacy.

Destruction
 • Wszystkie obrażenia zwiększone o 10%.
 • Czas odnowienia Cataclysm skrócony do 30 sekund (wcześniej 45 sekund), czas ładowania skrócony do 2,5 sekundy (wcześniej 3 sekundy), a obrażenia zmniejszone o 25%.
 • Obrażenia od Channel Demonfire zwiększone o 56%, a czas odnowienia przedłużony do 25 sekund (wcześniej 15 sekund).
 • Obrażenia od Chaos Bolt zwiększone o 40%, szybkość pocisków zwiększona o 25%.
 • Chaos Bolt rzucane z Chaos Bolt Rift zadaje teraz 60% więcej obrażeń.
 • Conflagrate generuje teraz 5 Soul Shard Fragments (wcześniej 1 pełny Soul Shard lub 10 Soul Shard Fragments).
 • Conflagrate generuje teraz podwójnie, jeśli uderzy drugi cel oznaczony umiejętnością Havoc.
 • Dimensional Rift (cecha Artefaktu) generuje teraz 3 Soul Shard Fragments
 • Dodatkowe obrażenia od Eradication zwiększone do 15% (wcześniej 12%), a czas trwania przedłużony do 7 sekund (wcześniej 6 sekund).
 • Fire and Brimstone sprawia teraz, że Incinerate generuje 1 Soul Shard Fragment za każdy cel.
 • Czas trwania Havoc przedłużony do 10 sekund (wcześniej 8 sekund), a czas odnowienia przedłużony do 45 sekund (wcześniej 20 sekund).
 • Czasowe obrażenia od Immolate mają 50% szansy, aby wygenerowąć 1 Soul Shard Fragment (wcześniej: czasowe obrażenia mają 15% szansy, aby wygenerować 1 Soul Shard).
 • Krytyczne czasowe obrażenia od Immolate mają 100% szansy, aby wygenerować 1 Soul Shard Fragment (wcześniej: krytyczne czasowe obrażenia mają 30% szansy, aby wygenerować 1 Soul Shard).
 • Incinerate generuje teraz 1 Soul Shard Fragment oraz 2 Soul Shard Fragments przy ciosach krytycznych.
 • Incinerate wymaga teraz 16% mniej many.
 • Obrażenia od Rain of Fire zwiększone o 25%.
 • Reverse Entropy przeprojektowane: Chaos Bolt i Rain of Fire zwracają 35% maksymalnej many i zadają 10% więcej obrażeń.
 • Shadowburn generuje teraz 6 Soul Shard Fragments i dodatkowe 6 jeśli cel zginie w 5 sekund.
 • Soul Conduit sprawia teraz, ze każdy wykorzystany Soul Shard ma 15% szansy (wcześniej 20%), aby zostać zwrócony.
 • Soulsnatcher (cecha Artefaktu) sprawia teraz, że Chaos Bolt ma 3% szansy (wcześniej 5%) za każdą rangę, aby zwrócić 1 Soul Shard.
 • Wreak Havoc skraca teraz czas odnowienia Havoc o 20 sekund i nie przedłuża już trwania umiejętności.

Wojownik

Arms
 • Obrażenia od wszystkich umiejętności zwiększone o 10%.
 • Rage generowane od auto-ataku zwiększone o 10%. Krytyczne auto-ataki dodatkowo generują teraz 30% Rage (wcześniej 50%).
 • Efekt Mastery został zmniejszony o 20%.
 • Anger Management pochłania teraz 20 Rage za 1 sekundę skróconego czasu odnowienia (wcześniej 10 Rage za 1 sekundę), a także skraca czas odnowienia Bladestorm.
 • Obrażenia od Cleave zwiększone o 20%.
 • Czas odnowienia Colossus Smash skrócony do 20 sekund (wcześniej 30 sekund), a obrażenia zwiększone o 10%.
 • Redukcja wymaganego Rage od Dauntless wynosi teraz 10% (wcześniej 20%).
 • Deadly Calm zmniejsza teraz wymaganą ilość Rage podczas Battle Cry o 75% (wcześniej 100%).
 • Obrażenia od Execute zwiększone o 25%. Jeśli cel nie zginie, 30% wykorzystanego Rage jest zwracane.
 • Fervor of Battle jest teraz przyznawane na poziomie 75.
 • Dodatkowe obrażenia od Fervor of Battle zwiększone do 80% (wcześniej 45%).
 • Focused Rage jest teraz przyznawane na poziomie 90.
 • Focused Rage wymaga teraz 20 Rage (wcześniej 15 Rage).
 • In For The Kill jest teraz przyznawane na poziomie 90 i sprawia, że Colossus Smash przyznaje 10% Haste na 8 sekund.
 • In For The Kill zwraca teraz 40 Rage (wcześniej 30 Rage).
 • Obrażenia od Mortal Strike zwiększone o 20%.
 • Opportunity Strikes sprawia teraz, ze dodatkowe ataki generują 5 Rage, z 0.5 sekundy wewnętrznego czasu odnowienia.
 • Overpower nie wykorzystuje już Rage i nie aktywuje się od auto-ataków.
 • Precise Strikes (cecha Artefaktu) sprawia teraz, że Colossus Smash zwiększa szansę na krytyczny cios od następnego Mortal Strike lub Execute o 10% za rangę.
 • Ravager generuje teraz 7 Rage za każdy tick, jeśli uderzy co najmniej jednego przeciwnika, przy maksymalnie 49 Rage przez cały czas trwania jeśli każdy tick zada obrażenia.
 • Rend wymaga teraz 30 Rage (wcześniej 10 Rage).
 • Pierwsze uderzenie od Rend zadaje teraz 150% obrażeń broni.
 • Czas trwania Rend skrócony do 8 sekund (wcześniej 15 sekund).
 • Rend zadaje teraz obrażenia co 2 sekundy (wcześniej 3 sekundy).
 • Czasowe obrażenia od Rend zostały zwiększone do 2,5 razy Attack Power (wcześniej 2,4 razy Attack Power).
 • Wstępne uderzenie zmniejszone do 150% obrażeń broni (wcześniej 280%).
 • Czasowe obrażenia zwiększone do 2,5 razy AP za tick (wcześniej 2,4 razy AP).
 • Shattered Defenses (cecha Artefaktu) sprawia teraz, że Colossus Smash zwiększa obrażenia następnego Mortal Strike lub Execute o 60% (wcześniej 30%). Ten efekt nie zwiększa już szansy na krytyczny cios od Mortal Strike lub Execute.
 • Obrażenia od Slam zwiększone o 35%.
 • Titanic Might zwiększa teraz czas trwania Colossus Smash o 8 sekund (wcześniej 16 sekund) oraz skraca czas odnowienia Colossus Smash o 8 sekund.
 • Trauma jest teraz przyznawane na poziomie 45.
 • Trauma aktywuje się teraz również przez Execute.
 • Obrażenia od Void Cleave (cecha Artefaktu) zwiększone o 100%.
 • Obrażenia od Whirlwind zwiększone do 90% obrażeń broni za cios, wymaga teraz 30 Rage (wcześniej 25 Rage).

Fury
 • Wszystkie zadawane obrażenia zwiększone o 5%.
 • Frenzy trwa teraz 5 sekund (wcześniej 10).
 • Juggernaut (cecha Artefaktu) trwa teraz 8 sekund (wcześniej 6). Juggernaut może się teraz aktywować, kiedy atak z broni typu off-hand zabił przeciwnika.

Protection
 • Ilość obrażeń pochłanianych przez Ignore Pain zwiększona o 20%.
 • Indomitable zwiększa teraz maksymalną ilość punktów życia o 20% (wcześniej 25%) oraz maksymalny efekt Ignore Pain o 20% (wcześniej 25%).
 • Obrażenia od Revenge zmniejszone o 12%.
 • Shield Block może zostać przedłużony maksymalnie trzy razy w trakcie trwania umiejętności.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz