WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.2.5: The Deaths of Chromie

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Aktualizacja 7.2.5: The Deaths of Chromie

  Quass:
Blizzard opublikował zapowiedź nowego, wieloczęściowego scenariusza o nazwie The Deaths of Chromie, który pojawi się w nadchodzącej aktualizacji 7.2.5. Chromie będzie potrzebowała naszej pomocy, aby powstrzymać swoją przedwczesną śmierć, którą zobaczyła w Dragonblight.

Nagrody


Podczas tej serii zadań odwiedzimy różne momenty w historii Chromie, aby udaremnić plany tajemniczych wrogów, którzy próbują odebrać jej życie. Podczas tego wyzwania można otrzymać sporą ilość Artifact Power, a na końcu poniższe zestawy do transmogryfikacji:


Osiągnięcie maksymalnej reputacji z Chromie nagradzane jest tytułem Timelord. Oprócz tego, w trakcie scenariusza można zdobyć Time-Lost Wallet, w którym ukryte są nowe zwierzaki:

Zapowiedź Blizzarda


Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/725_chromie_head.jpg

Chromie: urocza gnomka, potężna spiżowa smoczyca, manipulujący czasem sprzymierzeniec, przyjazna siła, która sprawia, że "bycie Chromie" wydaje się tak łatwe i przyjemne. Z ciężkim sercem musimy Was jednak poinformować, że Chromie zginie w aktualizacji 7.2.5. Znowu. Ponownie. I raz jeszcze.

Sprawia to, że bycie Chromie jest jednocześnie przekleństwem i błogosławieństwem. Chromie wydaje się oczywiście beztroska, co ma sens: stoi na straży strumieni czasu, powstrzymując każdego, kto odważy się wprowadzać w nich chaos lub zagrażać właściwej przyszłości. Ma to jednak negatywne strony. Chromie wie, że wiele potencjalnych przyszłości jest pełne cierpienia, podłości i zniszczenia, a jeszcze dokładniej - śmierci.

https://wowcenter.pl/Files/725_chromie_01.jpg

Chromie zawsze wiedziała, kiedy nadejdzie jej czas, jak również, kiedy Wy zginiecie. Coś zmieniło się jednak w jej strumieniu czasowym - i to nie na lepsze. Śmierć, którą teraz widzi, nie jest tą właściwą. W tym miejscu potrzebna jest Wasza pomoc. Musicie wesprzeć Chromie w zbadaniu, kto stoi za tymi atakami oraz ich powstrzymać. Być może odkryjecie, co takiego zrobiła (lub nie zrobiła), aby ktoś uparł się, aby zakończyć jej życie.

Na gnomy czas nie czeka


Zabawa z czasem tworzy interesujące dylematy. Czas jest nieuchwytny, dlatego wydaje się nieobliczalny - przyśpiesza, kiedy miło go spędzamy, a zwalnia w nudnych momentach. W tym przypadku macie jednak szansę przekonać się, jak szybko ulatuje czas, kiedy życie dobrego przyjaciela wisi na włosku.

https://wowcenter.pl/Files/725_chromie_02.jpg

Jedynym sposobem na zmierzenie czasu jest jego obserwacja - to jasne jak fakt, że wokół Azeroth krążą księżyce, a broda Khadgara stale siwieje. Możemy więc logicznie stwierdzić, że strzała czasu idzie naprzód, ponieważ pamiętamy, co działo się wcześniej i nie wiemy, co nas czeka w przyszłości. Aż dotąd.

Znów nadszedł ten czas


Jeśli zaoferujecie Chromie swoją pomoc, wyśle Was w przyszłość do momentu jej śmierci i wspólnie podążycie wstecz, aby sprawić, że teraźniejszość zacznie płynąć w dobrym kierunku - czyli nie wstecz, ale we właściwe naprzód. Łapiecie w miarę, o co chodzi? Dobrze, ponieważ nasz nieznany zabójca dokładnie się przygotował, uprzednio udaremniając wiele sposobów, którymi Chromie mogłaby powstrzymać jego plany. Wszystko, co możecie zrobić, to cofać się od skutku do przyczyny i zatrzymywać różne wydarzenia, przy których Chromie mogłaby zginąć.

https://wowcenter.pl/Files/725_chromie_03.jpg

A więc, czempioni... czy jesteście gotowi na pokręcone bitwy o życie Chromie z elementami podróży w czasie, wizyt w smoczych legowiskach, otwierania portali, przyznawania buffów, reputacji i transmogryfikacji? Wyruszcie do Dalaranu, porozmawiajcie z Khadgarem i przeteleportujcie się do Świątyni Żmijowego Spoczynku (Wyrmrest Temple). Użyczcie Chromie swoich szarych komórek i mieczy, aby powstrzymać jej przedwczesną śmierć. W końcu nadszedł czas, aby mogła opowiedzieć swoją własną historię.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz