WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualizacja 6.1 już dziś w Europie!

Patch

Aktualizacja 6.1 już dziś w Europie!

  Quass:
Łatka 6.1 pojawi się na europejskich serwerach już dziś, w czasie środowej przerwy technicznej! Sprawdźcie nasze krótkie podsumowanie nowości i zmian, które są zawarte w nowej aktualizacji.

Nowe modele postaci: Krwawe Elfy

Modele Krwawych Elfów zostały przerobione z większą rozdzielczością i teksturami, przy zachowaniu podstawowego wyglądu i klimatu oryginału. Wprowadzono też kilka zmian i ulepszeń w dostępnych już modelach (między innymi poprawiono animacje ruchu Nocnych Elfów).

http://wowcenter.pl/Files/6_1_01.jpg


Nowości w Warowniach

Każdego dnia, do Waszych warowni zawita jeden z pięciu wędrowców, oferując zadania, za których wykonanie otrzymacie epickie przedmioty, Kryształy Apexis oraz szereg innych, unikalnych nagród. Podczas ich wykonywania możecie natknąć się na specjalny przedmiot, który pozwoli Wam przyzwać do warowni jednego z sześciu nowych bossów, przeznaczonych dla grup od 10 do 40 graczy.

Gracze mogą zbudować tajemnicze "muzyczne pudełko", które pozwoli im na odtwarzanie wybranej muzyki z gry w warowniach. Utwory do muzycznego pudełka mogą zostać odnalezione podczas wykonywania codziennych zadań, lub na inne sposoby, w czasie przemierzania świata gry.

http://wowcenter.pl/Files/6_1_05.jpg

Kolekcja Heirloomów

System kolekcjonowania przedmiotów został uzupełniony o nową zakładkę. Od teraz Heirloomy dostępne są do kupienia za złoto w Ironforge (Przymierze) i Undercity (Horda), oraz możliwe do zdobycia podczas wielu świątecznych wydarzeń w grze. Za zebranie wszystkich Heirloomów gracz otrzyma specjalnego wierzchowca, którego można używać od pierwszego poziomu postaci.

http://wowcenter.pl/Files/6_1_02.jpg


Legendarna misja Khadgara

Wraz z nową aktualizacją otwiera się kolejny rozdział legendarnej kampanii Khadgara. Po ukończeniu zadań w Kuźni Czarnej Skały, Khadgar ponowi swoje starania w odnalezieniu i schwytaniu Gul'dana. Jego celem stanie się jedna z najbardziej zaufanych podwładnych czarnoksiężnika...

Ukończenie tego etapu legendarnej misji nagrodzi gracza równie legendarnym Towarzyszem!

http://wowcenter.pl/Files/6_1_04.jpg


Zmiany w Kryształach Apexis

W Warlords of Draenor, gracze mogą wykorzystać Kryształy Apexis aby zakupić nowy sprzęt, przedmioty kolekcjonerskie, a nawet Towarzyszy. Za wystarczającą ilość Kryształów nawet ci, którzy nie mają szczęścia z goblinami zajmującymi się RNG, mogą dostać nowy, mocny sprzęt, który pomoże im wyruszyć na przygody jeszcze głębiej w Azeroth. Obecnie sprzedawcy Kryształów Apexis w mieście Hordy, Warspear i Przymierza, Stormshield oferują sprzęt do poziomu pozycji 655, ale w łatce 6.1, będziesz mógł kupić Eteryczne: pas, hełm, naramienniki, spodnie, rękawice, płaszcz i pierścienie na poziomie sprzętu 670.

Istnieje już wiele sposobów zdobycia Kryształów (Apexis Crystals), a w łatce wprowadzamy ich jeszcze więcej w postaci nowych misji i możliwych do kupienia Scouting Missives, dostępnych za 200 sztuk Garrison Resources. Te Pisma można kupić w warowni i odblokować w ten sposób dodatkowe codzienne zadania pozwalające na zdobycie Kryształów Apexis.

Z łatką nadchodzi również zmiana w wykonywaniu zadań - gracze nie będą już w stanie wykonywać misji i zakończyć ich będąc w grupie rajdowej (choć Kryształy Apexis nadal będą stanowić łup padający z ciał wrogów). Nadal będziesz mógł korzystać z Wyszukiwarki grupy (Group Finder), aby znaleźć grupy pięciu graczy, do których możesz dołączyć aby ukończyć swoje codzienne zadania dające Kryształy Apexis.

http://wowcenter.pl/Files/6_1_06.jpg

Integracja z Twitterem

Gracze będą mogli wysyłać na Twittera zrzuty ekranu oraz informacje o nowo zdobytych przedmiotach i osiągnięciach z poziomu gry, używając komendy /share. Funkcja ta może zostać aktywowana poprzez nową zakładkę ustawień społecznościowych, dzięki której możliwe jest dodanie lub odłączenie istniejącego konta na Twitterze.

http://wowcenter.pl/Files/6_1_03.jpg

____________________________________________________________________________________________________

To tylko niektóre z nowości dodanych w łatce 6.1. Pełną listę nowych funkcji, zmian w klasach, rasach, garnizonach oraz innych gałęziach gry odnajdziecie w oficjalnych notach aktualizacji 6.1 na stronie Blizzarda (artykuł w j. angielskim).

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz