WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

*SPOILERY* Legendarna kampania Khadgara: Przygód ciąg dalszy

Artykuł

*SPOILERY* Legendarna kampania Khadgara: Przygód ciąg dalszy

  Quass:
Cytat z: Kaivax (źródło)
/Files/spoilers_ahead.jpg

Od czasu, gdy po raz pierwszy postawiliśmy stopę na ziemiach dawnego Draenoru, byliśmy nieubłaganie przyciągani w kierunku jednej z wielu intrygujących historii, jakie mają tam miejsce. W aktualizacji 6.1 seria zadań, która rozpoczęła się pod hasłem "Wezwanie Arcymaga" będzie kontynuowana, a jej stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Poniżej znajdują się też szczegóły dotyczące nowych przedmiotów i funkcji wprowadzonych w łatce.

Ostrzeżenie: tutaj są spoilery! Nie czytaj dalej, jeśli nie chcesz poznać szczegółów historii.

Garona Halforcen

Niektórzy mogą pamiętać Garonę oraz jej czyny w Azeroth. Ta potężna skrytobójczyni stała za śmiercią króla Llane'a Wrynna. U boku swego syna Med'ana, wsparła Nową Radę Tirisfal w brutalnej walce z kultem Młota Zmierzchu oraz ich złowrogim, ogrzym przywódcą, Cho'gallem.

Eskapady Garony na Draenorze okazały się nie mniej ważne. Niedługo po Twoim pierwszym przybyciu na te dzikie lądy, Garona podjęła próbę zabójstwa Khadgara. Udało Ci się jednak ją pojmać.

Od tamtego czasu, Khadgar próbował przełamać kontrole umysłu, która najwyraźniej ciążyła na Garonie. Twoje i jego starania były daremne... aż do teraz. W aktualizacji 6.1 otrzymasz nowe zadanie, które pozwoli Ci na infiltrację twierdzy Rady Cienia i kradzież artefaktu, za pomocą którego Khadgar ma nadzieję uwolnić jej umysł.

Twój pierwszy legendarny Towarzysz

Pośród dzikich lądów Draenoru możesz nie znaleźć prawdziwych przyjaciół. Możliwe jest jednak zawarcie współpracy dla istotnych celów. Dzięki Garonie poznasz plany Gul'dana oraz staniesz się świadkiem jego próby przejęcia kontroli nad Żelazną Hordą i pojmania Grommasha Hellscreama.


Następnie zdobędziesz swojego pierwszego, legendarnego Towarzysza. Garona posiada trzy umiejętności oraz cechę Mistrza Zabójstw, znacznie zwiększającą szansę na powodzenie każdej misji, do której zostanie przypisana. Dodatkowo, rozpoczyna ona z ekwipunkiem o poziomie przedmiotów równym 630.

Więcej do roboty

Jeśli Twoja warownia osiągnęła trzeci poziom, w aktualizacji 6.1 zawitają w niej nowi przybysze, oferujący zadania związane z wykonywaniem różnorodnych działań:
  • Zdobycz - Połącz siły z dwoma innymi graczami, aby odnaleźć i zgładzić potężnego przeciwnika. W nagrodę otrzymasz złoto i szansę na przedmiot typu Heirloom.
  • Profesja - Zdobądź więcej Primal Spirits, zmniejsz nadwyżkę niepotrzebnych składników i zakup nowe przepisy na transmutacje oraz przedmioty.
  • Relikt - Zakończenie tych zadań zostanie nagrodzone złotem, a ostatecznie nowym Towarzyszem - Harrisonem Jonesem.
  • Loch - Codzienne zadanie, nagradzane Garrison Resources.
  • Rajd - Cotygodniowe zadanie, nagradzane złotem i przedmiotami o poziomach 645 i 655.

Podczas inwazji będzie można otrzymać nowy medal - platynę. Pokonanie ostatniego bossa w momencie posiadania platynowej rangi zostanie nagrodzone przedmiotem, który pozwoli na przywołanie jednego z sześciu nowych bossów rajdowych. Przed jego aktywacją należy zgromadzić w warowni od 10 do 40 graczy.

Nowi odwiedzający

W Twojej warowni pojawi się nowy sprzedawca, który w zamian za Garrison Resources oferuje przedmioty dla Towarzyszy, pozwalające na zmianę ich cech i umiejętności.

Towarzysze mogą teraz zyskać cechę Łowcy Skarbów, która zwiększa ilość złota zdobywanego na misjach. W aktualizacji 6.1 dodano nowe misje dla Towarzyszy, które nagradzają gracza Kryształami Apexis, Savage Blood, Augmentation runes, Archaeology Artifacts oraz przedmiotami, które pozwalają na natychmiastowe zakończenie zleceń w budynkach profesji.

Nowy przybysz może odwiedzić Menażerię Zwierzaków, oferując nagrody i szansę na nowe zwierzaki dla sympatyków walk pupili. Wydarzenie to zbiega się z odkryciem nowych zwierzaków w instancjach rajdowych Outlandu. Kolekcjonerzy, którzy zechcą zagłębić się w rajdy Black Temple, Hyjal Summit i Sunwell Plateau, mogą odnaleźć tam dziesiątki nowych zwierzaków oraz osiągnięcie, za którego wykonanie nagrodą będzie K'ute.

Szafa grająca i muzyczne taśmy

Dostosuj muzykę, którą słyszysz w swojej warowni dzięki nowemu zadaniu, które pozwala Ci zbudować swoją własną szafę grającą. Będziesz w stanie kolekcjonować specjalne taśmy muzyczne i wykorzystywać je w szafie grającej, aby wprowadzić odpowiedni nastrój podczas zarządzania swoją bazą na Draenorze.
http://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/page_media/34JACPOZKCIX1402093138164.png
Aktualizacja 6.1 ląduje na europejskich serwerach 25 lutego! Rzućcie okiem na oficjalne noty łatki 6.1, aby lepiej przygotować się na wszystkie nadchodzące zmiany.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz