WoWCenter.pl
Ploza spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: Kalimdor on Fire.     
perseusz spełnił kryterium Obtain 400 mounts osiągnięcia A Horde of Hoofbeats.     
Wyrosniety zdobył Bloodbough Garments.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Lotorien spełnił kryterium Cyan Orb osiągnięcia Four Square.     
Corem spełnił kryterium Cyan Orb osiągnięcia Four Square.     
Tooly zdobył 7th Legionnaire's Monnion.     
Luke03097 spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
s00p3L zabił Mal'Ganis po raz 4.     
VarezQ zdobył Biomelding Cleaver.     
Kamaro zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 7.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Weakness zdobył Stagheart Hatchet.     
St3aDq zdobył Loop of Pulsing Veins.     
Bobzepopowa zabił Kael'thas Sunstrider po raz 2.     
Foster93 zabił Warchief Kargath Bladefist po raz 3.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     

Fala nowej zawartości teraz dostępna w Battle for Azeroth

Ważne

Fala nowej zawartości teraz dostępna w Battle for Azeroth

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_head.jpg

Wraz z dzisiejszym resetem serwerów, do gry wprowadzony został szereg nowych elementów rozgrywki. Uldir, czyli pierwszy rajd w dodatku, jest teraz dostępny w trybach normalnym i heroicznym. Rozpoczął się pierwszy sezon PvP oraz pierwszy sezon podziemi Mythic Keystone. Oprócz tego odblokowane zostały Fronty wojenne, a na mapie zaczną pojawiać się World Questy na pokonanie bossów światowych.

Uldir

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_01.jpg


W tym starożytnym, podziemnym obiekcie zamknięte były koszmary stworzone w efekcie eksperymentów tytanów na przedwiecznych bogach. Teraz, kiedy chroniące laboratorium pieczęcie zostały złamane, awanturnicy muszą wyruszyć do wnętrza i rozprawić się z nowym zagrożeniem. Nie zapomnijcie zaopatrzyć się w Seal of Wartorn Fate!

Fronty wojenne

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_02.jpg


20-osobowa bitwa PvE, która zainspirowana jest systemami z Warcrafta III. Musicie odbić swój fort z rąk wrogiej frakcji, odbudować go i wspólnie ruszyć na przeciwnika, aby na ograniczony czas przejąć kontrolę nad Arathi Highlands. Do zdobycia jest unikalny ekwipunek oraz liczne wierzchowce, gadżety i zwierzaki. Przymierze jako pierwsze będzie miało dostęp do strefy, kiedy Horda przygotowuje swoją pierwszą inwazję.

Klucze do mitycznych podziemiPodziemia w trybie Mythic Keystone są teraz dostępne. Po ukończeniu pierwszego mitycznego podziemia w tygodniu otrzymacie klucz, który można aktywować na początku każdej instancji. Za pomyślne przejście podziemia jego poziom będzie rosnąć, a w wypadku porażki spadnie. Oprócz łupów zdobytych na miejscu, po cotygodniowym resecie możecie otworzyć skrzynię, w której znajduje się ekwipunek o jakości proporcjonalnej do poziomu Mythic Keystone, jaki udało Wam się zdobyć.

Przypominamy, że w dodatku Battle for Azeroth elementy ekwipunku Azerite Armor z podziemi Mythic Keystone mogą pojawić się wyłącznie w skrzyni na zakończenie tygodnia. Jest też szansa na wyciągnięcie z niej więcej niż jednego przedmiotu.

Pierwszy sezon PvP

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_04.jpg


Gracze mogą teraz zdobywać punkty Conquest podczas rozgrywki PvP, między innymi z pól bitew i rankingowych aren, cotygodniowego zadania Call to Arms i aktywności PvP w otwartym świecie. Co tydzień można otworzyć też skrzynię w Dueler's Guild, na podobnej zasadzie co w podziemiach Mythic Keystone - wewnątrz znajdziecie ekwipunek oparty na najwyższym rankingu osiągniętym w danym tygodniu.

Bossowie światowi

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_05.jpg

Wraz z otwarciem nowego rajdu, na mapie świata pojawią się również World Questy na pokonanie jednego z bossów światowych w każdym tygodniu. Ekwipunek do zdobycia z tych przeciwników ma poziom równy 355.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz