WoWCenter.pl
Ryba zdobył Dread Gladiator's Badge.     
Something zabił Warlord Blackhand (Mythic Blackrock Foundry) po raz 8.     
Foster93 zabił Yazma (Normal Atal'Dazar) po raz 5.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
BobeR zdobył osiągnięcie Deadmines.     
MakaO zdobył osiągnięcie The Captain's Booty.     
Targot zdobył Golden Empire Signet.     
Privian spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
w0y7a5 zdobył Mythic Keystone.     
elwow zabił Zul, Reborn (Normal Uldir) po raz 3.     
Hrafnior zabił Kael'thas Sunstrider po raz 1.     
Vampyr78 zabił Nexus-Prince Shaffar po raz 1.     
Evelkaxxmysz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
basel1 zdobył osiągnięcie Mythic: Tol Dagor.     
Gadzet24 zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 3.     
Mick88 spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Olsa zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Normal Uldir) po raz 2.     
Dwiga zdobył Spearfisher's Band.     
Filipion zdobył osiągnięcie Archipelago Explorer.     

Fala nowej zawartości teraz dostępna w Battle for Azeroth

Ważne

Fala nowej zawartości teraz dostępna w Battle for Azeroth

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_head.jpg

Wraz z dzisiejszym resetem serwerów, do gry wprowadzony został szereg nowych elementów rozgrywki. Uldir, czyli pierwszy rajd w dodatku, jest teraz dostępny w trybach normalnym i heroicznym. Rozpoczął się pierwszy sezon PvP oraz pierwszy sezon podziemi Mythic Keystone. Oprócz tego odblokowane zostały Fronty wojenne, a na mapie zaczną pojawiać się World Questy na pokonanie bossów światowych.

Uldir

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_01.jpg


W tym starożytnym, podziemnym obiekcie zamknięte były koszmary stworzone w efekcie eksperymentów tytanów na przedwiecznych bogach. Teraz, kiedy chroniące laboratorium pieczęcie zostały złamane, awanturnicy muszą wyruszyć do wnętrza i rozprawić się z nowym zagrożeniem. Nie zapomnijcie zaopatrzyć się w Seal of Wartorn Fate!

Fronty wojenne

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_02.jpg


20-osobowa bitwa PvE, która zainspirowana jest systemami z Warcrafta III. Musicie odbić swój fort z rąk wrogiej frakcji, odbudować go i wspólnie ruszyć na przeciwnika, aby na ograniczony czas przejąć kontrolę nad Arathi Highlands. Do zdobycia jest unikalny ekwipunek oraz liczne wierzchowce, gadżety i zwierzaki. Przymierze jako pierwsze będzie miało dostęp do strefy, kiedy Horda przygotowuje swoją pierwszą inwazję.

Klucze do mitycznych podziemiPodziemia w trybie Mythic Keystone są teraz dostępne. Po ukończeniu pierwszego mitycznego podziemia w tygodniu otrzymacie klucz, który można aktywować na początku każdej instancji. Za pomyślne przejście podziemia jego poziom będzie rosnąć, a w wypadku porażki spadnie. Oprócz łupów zdobytych na miejscu, po cotygodniowym resecie możecie otworzyć skrzynię, w której znajduje się ekwipunek o jakości proporcjonalnej do poziomu Mythic Keystone, jaki udało Wam się zdobyć.

Przypominamy, że w dodatku Battle for Azeroth elementy ekwipunku Azerite Armor z podziemi Mythic Keystone mogą pojawić się wyłącznie w skrzyni na zakończenie tygodnia. Jest też szansa na wyciągnięcie z niej więcej niż jednego przedmiotu.

Pierwszy sezon PvP

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_04.jpg


Gracze mogą teraz zdobywać punkty Conquest podczas rozgrywki PvP, między innymi z pól bitew i rankingowych aren, cotygodniowego zadania Call to Arms i aktywności PvP w otwartym świecie. Co tydzień można otworzyć też skrzynię w Dueler's Guild, na podobnej zasadzie co w podziemiach Mythic Keystone - wewnątrz znajdziecie ekwipunek oparty na najwyższym rankingu osiągniętym w danym tygodniu.

Bossowie światowi

https://wowcenter.pl/Files/bfa_contentlaunch_05.jpg

Wraz z otwarciem nowego rajdu, na mapie świata pojawią się również World Questy na pokonanie jednego z bossów światowych w każdym tygodniu. Ekwipunek do zdobycia z tych przeciwników ma poziom równy 355.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz