WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.2: Podziemie - Katedra Wiecznej Nocy

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Aktualizacja 7.2: Podziemie - Katedra Wiecznej Nocy

  Quass:
http://wowcenter.pl/Files/72_cathdung_head.jpg

Katedra Wiecznej Nocy (Cathedral of Eternal Night) to nowe podziemie w aktualizacji 7.2, znajdujące się wewnątrz Grobowca Sargerasa. W odróżnieniu od nadchodzącego rajdu nie będziemy próbować dostać się do jego podziemi, lecz wtargniemy do górnych komnat dawnej świątyni Elune.

Naszym głównym celem będzie umieszczenie na szczycie Grobowca Egidy Aggramara (Aegis of Aggramar), jednego z Filarów Stworzenia zdobytych wcześniej na Zniszczonych Wyspach. Na miejscu zmierzymy się z szeregiem podwładnych Legionu, od spaczonego Agronoxa, do Mephistrotha, który nadzoruje działaniami demonów na Zniszczonym Wybrzeżu.

Ekwipunek


Podziemie jest podzielone na tryb heroiczny oraz mityczny, z systemem mitycznych kluczy. Na poziomie heroicznym, zdobywany ekwipunek ma poziom 845. W trybie mitycznym bez użycia kluczy, poziom otrzymywanych przedmiotów jest równy 865. Występuje oczywiście szansa na losowe ulepszenie ekwipunku do poziomu Warforged lub Titanforged.


Osiągnięcia


Obecnie na PTR dostępne są trzy osiągnięcia do zdobycia w mitycznym trybie podziemia:

Zapowiedź Blizzarda


Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/72_prev_dung_01.jpg

Coś złowrogiego czai się w górnych komnatach Grobowca Sargerasa. Niegdyś było to spokojne miejsce kultu, jednak spaczenie przemieniło obrońców w trucicieli z Mephistrothem na czele. Potężny władca grozy ma tylko jeden cel - zgładzić wszystkich, którzy spróbują odnieść Egidę Aggramara
(Aegis of Aggramar) w przeznaczone miejsce.

Dla Mephistrotha Wasze próby wtargnięcia do Katedry Wiecznej Nocy są sprawą wyjątkowo osobistą. Czarnoksiężnicy w waszych szeregach zabili jego ulubionego generała, Jagganotha, zawieszając jego szczątki i serce w siedzibie swojego Zakonu. Miały służyć jako ostrzeżenie oraz źródło mocy. Jeśli chodzi o resztę, Mephistroth chce Wam odpłacić za niedawne ataki na Zniszczone Wybrzeże. Wspomnienia są świeże, a zemsta słodka.

Przemyślenia deweloperów


Jesteśmy podekscytowani, mogąc dodać nowe, pięcioosobowe podziemie jako uzupełnienie Zniszczonego Wybrzeża oraz (ostatecznie) rajdu w Grobowcu Sargerasa. Głównym celem graczy na Zniszczonym Wybrzeżu jest kulminacja ich dotychczasowych osiągnięć w dodatku. Każdy z pięciu Filarów Stworzenia musi zostać wykorzystany w odpowienim miejscu wewnątrz Grobowca, aby powstrzmać inwazję Legionu i ocalić Azeroth - podziemie to pierwsza część tego wątku.

Rajd rozciąga się głęboko pod Grobowcem, gdzie odkryjecie tajemnice i przeróżne potworności, jednak podziemie pnie się w górę iglicy, odsłaniając mroczny majestat zrujnowanego pomnika ku czci bogini Elune. Wkraczając na balkon z widokiem na główną komnatę Katedry (gdzie później odbędzie się walka z pierwszym bossem nowego rajdu), gracze rozpoczną wspinaczkę w blasku księżyca przez wiszące ogrody aż na sam szczyt wieży. Tam musi zostać umieszczona Egida Aggramara. Podziemie jest oczywiście wypełnione wysłannikami Legionu, jednak obszary dotknięte zepsuciem celowo skupiliśmy w miejscach najbliższych spaczonej burzy. Podkreśla to kontrast i pozwala nam na uwidocznienie dużych sekcji nietkniętej elfickiej architektury.


Walki i bossowie


Agronox


Ten drzewiec służył kapłankom Świątyni Elune, doglądając pięknym Wiszącym Ogrodom. Kiedy podłość Legionu dotknęła Katedry, strażnik pochłonął przez swoje korzenie spaczoną energię. Teraz wynaturzony Agronox rozsiewa zapsucie po całym sanktuarium, którego dawniej bronił, w przekonaniu, że w końcu osiągnął perfekcyją formę.

Przegląd

Agronox zatruwa ogród, którego dawniej doglądał i zwraca go przeciwko graczom. Szybko pokonajcie służące mu rośliny, aby Was nie przytłoczyły. Uciekajcie od Choking Vines, nim zostaniecie unieruchomieni. Poisonous Spores zadają rosnące obrażenia czasowe.

Thrashbite the Scornful


Odrażający brat Smashspite'a, Trashbite został wysłany, aby zgładzić śmiertelników wkraczających do wielkiej biblioteki Katedry. Nierozgarnięty mo'arg nie okazuje żadnego szacunku dla wiedzy i nauki, dlatego niszczenie starożytnych artefaktów i bezcennych zwojów przynosi mu pogardliwą satysfakcję.

Przegląd

Thrashbite the Scornful preferuje niedokładne, zamaszyste ataki. Nie przykłada większej uwagi do otoczenia. Jeśli podstępem uda się Wam skierować go na coś większego, niż on sam, być może straci równowagę. Uwaga: ta starożytna biblioteka zawiera wiele magicznych, nieobliczalnych tomów.

Domatrax


Kiedy Egida Aggramara trafi ponownie na swoje miejsce, Domatrax prowadzi szturm demonów, aby zniszczyć relikt.

Przegląd

Przy 90% i 50% punktach życia otwierają się dodatkowe portale, aby większa ilość żołnierzy Legionu mogła wkroczyć do Grobowca. Egida Aggramara zapewnia ochronę przed ich atakami, jednak po wyczerpaniu energii jej aura opadnie.

Mephistroth


Mephistroth zarządza inwazją Legionu ze Zniszczonego Wybrzeża. Kiedy siły Azeroth ruszyły na jego pierwszą linię obrony, wycofał się do Katedry Wiecznej Nocy. Wykorzysta całą swoją przebiegłość, aby upewnić się, że bohaterowie nie zabezpieczą Egidy Aggramara.

Przegląd

Mephistroth atakuje grupę, korzystając z magii cienia, nim osiągnie 100% energii. Później znika i rzuca się na bohaterów z ukrycia. Podczas tej fazy, Illidan musi być osłonięty aurą Egidy Aggramara przez wystarczająco długi czas, aby wyciągnąć władcę grozy z mroku.

Gotowi do walki?


Zostało niewiele czasu na przygotowania, bohaterowie. Życzymy wam powodzenia przy odnoszeniu Egidy i walce z Mephistrothem. Za Azeroth!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz