WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.2: Grobowiec Sargerasa od jutra na europejskich serwerach!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Patch

Legion | Aktualizacja 7.2: Grobowiec Sargerasa od jutra na europejskich serwerach!

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/72_podsum_head2.gif

Aktualizacja 7.2: Grobowiec Sargerasa trafi na europejskie serwery już jutro, 29 marca! Gul'dan poległ, jednak z dawnej świątyni Elune wciąż wydostają się kolejne oddziały demonów. Zakony Klasowe połączą swoje siły, zawiązując frakcję Armies of Legionfall, która uderzy na Zniszczone Wybrzeże.

Pośród nowości, które wprowadza aktualizacja, jest między innymi nowa strefa rozgrywki na Zniszczonym Wybrzeżu, powrót Inwazji Demonów na Zniszczonych Wyspach, nowe podziemie - Cathedral of Eternal Night, cotygodniowe Bójki PvP oraz liczne zmiany w Zakonach Klasowych i Artefaktach. Nowy rajd - Tomb of Sargeras - zostanie wprowadzony w późniejszym terminie.

Poniżej znajdziecie podsumowanie najważniejszych elementów nowej aktualizacji. Pełną listę Blizzarda, zawierającą m.in. szczegółowe zmiany w klasach opublikujemy po polsku już wkrótce.

Zwiastun wprowadzającyZwiastun rozgrywkiNowa zawartość

Zniszczone Wybrzeże


Ponownie wyruszamy na Zniszczone Wybrzeże (Broken Shore), które w nowej aktualizacji zostało przeistoczone w strefę otwartej rozgrywki. Konstruując budynki w Deliverance Point, gracze będą otrzymywać pasywne korzyści i odblokowywać różne funkcje na wyspie. Znajdziecie tam nowe zadania, rzadkich przeciwników, bossów światowych i frakcję Armies of Legionfall. Nethershards to nowa waluta, za którą można tam kupić rzadki oraz epicki ekwipunek i szereg innych przedmiotów.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_08.jpg


Katedra Wiecznej Nocy


Katedra Wiecznej Nocy (Cathedral of Eternal Night) to nowe podziemie, zlokalizowane w górnej części Grobowca Sargerasa. Wyruszymy tam u boku Maiev oraz Illidana, aby umieścić na szczycie wieży Egidę Aggramara (Aegis of Aggramar), jeden z wcześniej zdobytych Filarów Stworzenia. Podziemie ma czterech bossów - ostatnim jest Mephistroth, który nadzoruje działaniami demonów na wyspie i szuka zemsty na bohaterach Przymierza i Hordy.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_09.jpg


Inwazje Demonów


Zniszczone Wyspy staną się celem ataków Płonącego Legionu, podobnie jak inne strefy Azeroth wcześniej, w pomostowej aktualizacji dodatku. Inwazje Demonów aktywują specjalne Zadania Światowe na atakowanym obszarze. Po wykonaniu czterech i ukończeniu dodatkowych wymagań będzie można przejść do ofensywy, rozpocząć trzyosobowy scenariusz i zmusić Legion do odwrotu.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_01.jpg


Artefakty


Aktualizacja 7.2 przyniesie sporo zmian w Artefaktach. Pojawią się nowe cechy (traits) do odblokowania, a część zostanie usunięta. Zwiększy się też ilość Artifact Power wymagana do zdobywania kolejnych cech, a maksymalny poziom Artifact Knowledge zostanie podniesiony do 50. Ponadto, będzie można zdobyć nowe warianty wyglądu Artefaktów.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_10.jpg


Zakony Klasowe


Nowości nie ominą też Zakonów Klasowych, które otrzymają nowe poziomy w drzewku technologii i nowych czempionów po ukończeniu kontynuacji kampanii klasowej. Maksymalny ekwipunek czempionów zostanie podniesiony do 900 i zostaną dodane nowe misje. Najbardziej interesującą nowością są jednak wierzchowce klasowe, które będzie można otrzymać po ukończeniu kampanii na Zniszczonym Wybrzeżu i osiągnięciu reputacji Exalted z frakcją Armies of Legionfall.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_04.jpg


Legendarne przedmioty


Aktualizacja 7.2 wprowadzi nowe sposoby na uzyskanie legendarnych przedmiotów. Jednym z nich są profesje – wykorzystując rzadkie materiały, będzie można stworzyć cztery nowe legendarki. Dodatkowo jest szansa, że legendarne przedmioty otrzymacie po wykorzystaniu tokenów Relinquished zakupionych na Zniszczonym Wybrzeżu za Nethershards.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_11.jpg


Transmogryfikacja


W oknie transmogryfikacji pojawi się nowa zakładka zestawów ekwipunku. Będziecie mogli przejrzeć zestawy zebrane w rajdach, podziemiach i podczas sezonów PvP oraz zobaczyć swój postęp w kompletowaniu tych, których jeszcze nie posiadacie.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_02.jpg


Latanie na Zniszczonych Wyspach


Wprowadzone zostanie osiągnięcie Broken Isles Pathfinder, Part Two, które (jeśli ukończyliście już Broken Isles Pathfinder, Part One) przyzna Wam możliwość latania na Zniszczonych Wyspach. Nowe osiągnięcie wymaga ukończenia kampanii na Zniszczonym Wybrzeżu i odkrycia wyspy, odparcia Inwazji w każdej strefie, a także osiągnięcia statusu Revered z frakcją Armies of Legionfall.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_12.jpg

Bójki PvP


Tym razem nie zabraknie czegoś nowego dla fanów PvP. Bójki (Brawls) to zmodyfikowane pod względem zasad aktywności PvP, które będą zmieniać się co tydzień. Powróci między innym potyczka Tarren Mill vs. Southshore, pojawi się nowa wersja Warsong Gulch z bonusowymi korzyściami po zebraniu specjalnych przedmiotów porozrzucanych na polu bitwy, czy Eye of the Storm, gdzie od czasu do czasu możecie zostać wystrzeleni w powietrze.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_14.jpg

Podziemie walk zwierzaków


Jeśli macie chociaż jednego zwierzaka na poziomie 25, w aktualizacji 7.2 będziecie mogli porozmawiać z Breanni w Dalaranie i rozpocząć specjalny scenariusz wewnątrz Wailing Caverns. Zmierzycie się z szeregiem przeciwników, odblokujecie cotygodniowe zadanie i szansę na nowe zwierzaki.

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_15.jpg


Frakcje


Jeśli osiągnęliście już status Exalted z jedną z frakcji na Zniszczonych Wyspach, to macie szansę na zdobycie dodatkowych nagród. Za każde 10.000 punktów reputacji otrzymacie skrzynię z nagrodami, w której możecie znaleźć Artifact Power, ekwipunek, złoto, a nawet jednego z poniższych wierzchowców:

http://wowcenter.pl/Files/72_podsum_13.jpg

Media

Oficjalna grafika


Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz