WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.2: Zmiany w Artefaktach

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Aktualizacja 7.2: Zmiany w Artefaktach

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/72_artifacts_head2.jpg

Aktualizacja 7.2: Grobowiec Sargerasa przyniesie sporo zmian w Artefaktach. Pozwoli również na zdobycie całkiem nowego wyglądu broni dla każdej specjalizacji po wykonaniu trudnych wyzwań na Zniszczonym Wybrzeżu (Broken Shore).

Zmiany w rozwoju Artefaktów


Dotychczas maksymalna ilość cech Artefaktu (traits) do odblokowania była równa 54, z czego 20 składało się na ostatnią umiejętność. W aktualizacji 7.2 umiejętność ta będzie wymagała tylko jednej cechy (jeśli odblokowaliście więcej, różnica zostanie Wam zwrócona w postaci Artifact Power) i wszyscy zostaną cofnięci do 35.

Jeśli broń została już rozwinięta do 35 cech, Khadgar będzie miał dla Was nowe zadanie. W zależności od specjalizacji zostaniecie wysłani do innej strefy, a po wykonaniu zlecenia Artefakt zostanie ulepszony przez radę Kirin Toru. W oknie przeglądu pojawią się nowe umiejętności do zdobycia - cztery wstępne oraz ostania o nazwie Concordance of the Legionfall (składająca się z 50 cech). Wcześniejsze umiejętności Artefaktu składające się z trzech cech będzie można rozwinąć do czterech.


Artefakty teraz i w aktualizacji 7.2.

Będziecie mogli zauważyć, że Blizzard znacznie zwiększył ilość Artifact Power wymaganego do zdobycia dalszych cech Artefaktu, które stały się też nieco słabsze. Zostało to wyjaśnione w tym poście. Jednym z powodów był fakt, że gracze przestali traktować Artifact Power jako bardziej poboczną nagrodę i w niektórych sytuacjach stawała się ona ważniejsza od ekwipunku. Zwrócono też uwagę na dysproporcje pomiędzy nowymi graczami i altami a osobami, które rozwijają swój Artefakt od początku dodatku - teraz nie powinny być one aż tak dotkliwe.

Kolejna zmiana dotyczy Artifact Knowledge, które będzie można teraz ulepszyć do poziomu 50 (wcześniej 25).

Nowe wyglądy Artefaktów


Aktualizacja 7.2 pozwoli na uzyskanie nowych wariantów wyglądu Artefaktów. Będzie je można zdobyć, wykonując specjalne wyzwania na Zniszczonym Wybrzeżu, kiedy aktywna jest Wieża Magów. Pierwsza próba zdobycia nowego wyglądu jest darmowa, a dalsze będą wymagać pewnej ilości Nethershards zdobywanych na wyspie.


Zadania te nie zostały udostępnione na PTR. Blizzard przygotował jednak krótką zapowiedź i zapewnia, że nie będą one łatwe.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/72_artifacts_03.jpg

Artefakty okazały się potężnym narzędziem przeciwko Płonącemu Legionowi. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 7.2, dodajemy nie tylko nową serię zadań przy odblokowywaniu kolejnych cech Artefaktów (traits), ale również nowy wygląd powiązany z wyzwaniami. Wpierw będziecie musieli go jednak zdobyć - a to nie będzie łatwe.

Aby rozpocząć stojące przed Wami wyzwanie i zdobyć nowy wygląd Artefaktu, wstępnie będziecie musieli spełnić kilka wymagań. Potrzebne jest osiągnięcie poziomu 110, posiadanie 35 cech swojej broni oraz ukończenie serii zadań odblokowującej nowe cechy w aktualizacji 7.2.

Niezwykłe osiągnięcie


Powrót na Zniszczone Wybrzeże wiąże się między innymi z nowymi budynkami, które odblokowują dodatkowe korzyści dla awanturników na wyspie. Jeśli planujecie zdobyć nowy wygląd, będziecie chcieli zainwestować swoje Legionfall War Supplies w konstrukcję Wieży Magów. Kiedy budynek jest aktywny, a Wy spełniliście wszystkie wymagania, pojawi się nowe zadanie. Będzie ono kontynuacją kampanii w Zakonach Klasowych, podczas której zajmiecie się pewną nierozwiązaną sprawą. Zmierzycie się z potężnym przeciwnikiem, aby zdobyć nowy wygląd broni - nie będzie to jednak łatwe.

Ta walka pozwoli graczom na ukazanie mistrzostwa w opanowaniu swojej klasy podczas jednoosobowego wyzwania. Dostępne jest siedem wyzwań przystosowanych do roli Waszej klasy. Niektóre polegają na leczeniu sojuszników, inne na tankowaniu i chronieniu sprzymierzeńców, a część wyłącznie na zadawaniu obrażeń. Nie istnieją ograniczenia jeśli chodzi o ekwipunek, ale będziecie chcieli być zaopatrzeni w najlepsze możliwe przedmioty, jeśli chcecie ukończyć walkę z nowym wyglądem dla swojego Artefaktu.

Cena sukcesuZa pierwszym razem po uzyskaniu zadania, dostęp do wyzwania będzie darmowy. Jeśli odniesiecie porażkę (a jest to bardzo możliwe), następne próby będą kosztować. Podczas rozgrywki na Zniszczonym Wybrzeżu będziecie zdobywać Nethershards, które można później wykorzystać do uzyskania dodatkowych prób ukończenia walki. Wieża Maga jest aktywna tylko przez trzy dni (potem zostaje zniszczona), więc macie ograniczony czas. Jeżeli jesteście zdeterminowani, być może warto spędzić trochę czasu pod Senitaxem i zebrać tyle Nethershardów, ile będziecie w stanie. Zdobycie nowego wyglądu Artefaktu ma swoją cenę, jednak ostatecznie chwała będzie po Waszej stronie.

Nowy wygląd


Te Artefakty zostały zainspirowane wcześniejszymi zadaniami klasowymi, których ukończenie było nagradzane takimi broniami, jak Anathema, Benediction czy Rhok’delar. Tworzenie grupy nie jest wymagane (ani dozwolone), a ukończenie wyzwania przyzna Wam naprawdę wyróżniający się wygląd.


Życzymy szczęścia - będziecie go potrzebować!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz