WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.2: Podziemie walk zwierzaków

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Aktualizacja 7.2: Podziemie walk zwierzaków

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/72_pbdungeon_head.jpg

Zbierzcie swoją menażerię i zaopatrzcie się w kamienie - w aktualizacji 7.2: Grobowiec Sargerasa wzywamy Was z powrotem do Zawodzących Jaskiń (Wailing Caverns), aby wkroczyć w głębiny podziemia walk zwierzaków! To całkiem nowe doświadczenie, w którym zawarte jest cotygodniowe wyzwanie, szansa na zdobycie trzech nowych zwierzaków i tajemnicza postać, zwiastująca dalszy rozwój wydarzeń.

Czym jest podziemie walk zwierzaków?

To walka na śmierć i życie! Chodzi jednak o śmierć wrogich zwierzaków... miejmy nadzieję.

Brzmi emocjonująco. Co muszę zrobić?

Zacznij od odwiedzenia sklepu Magiczna Menażeria Breanni (Breanni’s Magical Menagerie) w Dalaranie na Zniszczonych Wyspach. Porozmawiaj z Serr'ah (Horda) lub Lio the Lioness (Przymierze) i przyjmij zadanie A Call From The Caverns, które ostrzega o niepokojącym zepsuciu i obrzydliwych, oszalałych stworzeniach. Twoje wsparcie jest potrzebne wewnątrz Zawodzących Jaskiń.

Zawodzące Jaskinie? To przecież kawał drogi.

Nie do końca. Wystarczy przejść przez portal w Dalaranie prowadzący do świątyni Twojej frakcji w Vale of Eternal Blossoms. Na platformie na zewnątrz znajdziesz gnoma, który udostępnia portal do Ratchet za lichą sumę 10 sztuk złota. Gotowe.


Co mam robić, kiedy już się tam dostanę?

Poleć do kamiennej czaszki na zewnątrz Zawodzących Jaskiń i porozmawiaj z Muyani, jedną z uczennic Naralexa, aby wejść do podziemia.

Ile jest tam zadań?

Wydarzenie rozpoczyna jednorazowe zadanie. Potem otrzymasz powtarzalne, cotygodniowe wyzwanie, którego przyjęcie sprawi, że leczenie i wskrzeszanie zwierzaków wewnątrz podziemia nie będzie możliwe.

Zaraz, co?

Nie możesz leczyć ani wskrzeszać swoich zwierzaków. No wiesz, nazwaliśmy to wyzwaniem, dlatego nie może być proste.

Ile zwierzaków na maksymalnym poziomie jest potrzebnych?

Aby wkroczyć do podziemia, potrzebujesz tylko jednego zwierzaka na poziomie 25, jednak zalecamy mieć trójkę gotową do walki. Aby wziąć udział w cotygodniowym wyzwaniu i ukończyć podziemie, potrzebne będzie co najmniej 15 zwierzaków na poziomie 25. Jeśli walki zwierzaków są dla Ciebie nowością, odwiedź WarcraftPets. Znajdziesz tam poradniki o podstawach, łapaniu zwierzaków oraz ich umiejętnościach i strategii.


Jakie są nagrody?

Za ukończenie podziemia po raz pierwszy otrzymujesz Ultimate Battle Training Stone. Ten magiczny kamień natychmiast awansuje dowolnego zwierzaka na poziom 25 i sprawia, że staje się rzadki. A ponieważ była to Twoja pierwsza wizyta w podziemiu, od razu możesz rozpocząć cotygodniowe wyzwanie bez możliwości leczenia. Od tego czasu, co tydzień możesz znaleźć tam przypisane do konta zadanie, za którego ukończenie otrzymasz torbę pełną Damp Pet Supplies!

Niezręczna cisza.

Nie brzmi to, jak wiele, ale nie daj się zwieść - pośród kamieni do awansowania i kosmetycznych przedmiotów można znaleźć trzy nowe zwierzaki: Everliving Spore, Cavern Moccasin oraz Young Venomfang.

Powiedz mi więcej o samych walkach!

Nie musisz krzyczeć. Podziemie ma sześć etapów - trzech "zwykłych" przeciwników i trzech bossów, a każdy kolejny jest potężniejszy. Zwykli wrogowie walczą w potrójnej formacji (z losowymi zwierzakami na tyłach), a bossowie pojedynczo. Niektóre wrogie zwierzaki posiadają buffy typu Elite lub Boss, więc chociaż nie są rzadkiej jakości, mogą stanowić wyzwanie.


Oto co dokładnie się wydarzy:
  • Pokonaj trzy drużyny zwykłych zwierzaków, prowadzone przez Deviate Smallclaw, Deviate Chomper i Deviate Flapper.
  • Pokonaj pierwszego bossa - Son of Skum. Jest to rzadki zwierzak typu Bestia, który używa umiejętności Thunderclap, aby zgnieść całą Twoją drużynę. Niemiłe, ale skuteczne.
  • Pokonaj trzy drużyny niezwykłych zwierzaków, prowadzone przez Phyxię, Dreadcoila i Vilefanga. Wszystkie to węże z rodziny Bestii, które oczywiście mają wsparcie.
  • Pokonaj Hissa, drugiego bossa z rodziny Bestii. To epicki zwierzak, który używa umiejętności Squeeze, aby... spowolnić... Cię... przez... dwie... rundy. Bolesne.
  • Pokonaj dwie drużyny rzadkich zwierzaków, obie prowadzone przez Growing Ectoplasms. Są to rzadkie, magiczne zwierzaki, które korzystają z umiejętności Evolution, aby przez trzy rundy zwiększyć swoje obrażenia.
  • Przy pierwszym przechodzeniu tego podziemia występuje dodatkowy etap z tajemnicą, która wymaga rozwiązania. Więcej informacji poniżej.
  • Pokonaj bossa Budding Everliving Spore z rodziny Żywiołów. To legendarny zwierzak, który korzysta z mieszanki trucizn i zarazy, aby Cię osłabić. Niezbyt przyjemnie.

O co chodzi z tajemnicą?

Od przebudzenia Naralexa, z jaskiń dochodziły jakieś bardzo dziwne dźwięki. Niektórzy mogliby je opisać jako, nomen omen, zawodzenie. Niewiele więcej można powiedzieć - trzeba będzie samemu tam się udać i sprawdzić. Jakieś inne pytania?

Jasne! Jakich zwierzaków będę potrzebować, aby zwyciężyć?

Gdzie w tym zabawa? Naprzód! Znajdź własną drogę! Lub poszukaj poradnika w internecie! Nie będziemy Cię oceniać.

Rany, dzięki.

Nie ma sprawy! Niech Twoje zwierzaki żyją długo i pomyślnie!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz