WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Zapowiedź: The Nighthold

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Zapowiedź: The Nighthold

  Quass:
http://i.imgur.com/xayiAbP.pngThe Nighthold, nowy rajd w dodatku World of Warcraft: Legion, zostanie odblokowany na europejskich serwerach już 18 stycznia w trybach normalnym i heroicznym. Blizzard przygotował zapowiedź, która przybliża najważniejsze informacje o rajdzie, zawiera przemyślenia deweloperów na temat jego projektowania oraz krótki opis każdego z bossów. Oprócz tego, wczoraj poznaliśmy datę wprowadzenia aktualizacji 7.1.5, która trafi na europejskie serwery trochę wcześniej - już 11 stycznia!

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_nighthold_head.jpg

Podróż przez Suramar była przepełniona intrygą i niebezpieczeństwem, kiedy bohaterowie Azeroth walczyli o odzyskanie tego lśniącego miasta. Nadszedł czas, aby postawić kolejny krok i zmierzyć się z wyzwaniami wewnątrz rajdu The Nighthold.

Wymagany poziom: 110
Położenie: Suramar
Liczba bossów: 10

The Nighthold jest świadectwem osiągnięć cywilizacji Dzieci Nocy (Nightborne), jako największa budowla na Zniszczonych Wyspach i jedna z największych w całym Azeroth. Tereny te zostały wzniesione jako schronienie przed problemami zewnętrznego świata, otaczając Studnię Nocy (Nightwell) - źródło, z którego od wieków Suramar czerpie tajemną energię. Kiedy jednak spaczone chmury zaczęły kłębić się nad dawną świątynią Elune po drugiej stronie zatoki, a sam Gul'dan zagnieździł się za pałacowymi murami, miejsce to stało się przyczyną, a nie kresem problemów.

Przemyślenia deweloperów:
Chociaż Gul'dan czeka na szczycie głównej iglicy The Nighthold, a potężni przeciwnicy, jak Tichondrius i Krosus czają się za murami pałacowego kompleksu, miejsce to nie jest tradycyjnym rajdem wypełnionym demonami. Jest świadectwem prawdopodobnie najwspanialszej cywilizacji, jaką można napotkać na Azeroth oraz elfiej finezji i magii.

Kiedy nasi artyści i projektanci zaczynali pracę nad Suramarem, chcąc oddać klimat i zamieszanie panujące w tętniącym życiem mieście pod okupacją, zespół odpowiadający za podziemia i rajdy chciał upewnić się, że The Nighthold zostanie naprawdę odebrany jako wielki pałac Suramaru. Od ogrodów botanicznych do kwater gościnnych, od obserwatorium do komnat otaczających źródło, z którego moc czerpie cywilizacja Dzieci Nocy, staraliśmy się zbudować wielki dwór królewski i wywnioskować, jak na jego fundamenty wpłynęłaby obecność Legionu. Wiele z naszych stref rajdowych to nie bez powodu mroczne i przytłaczające miejsca - kraina opanowana przez Xaviusa nie może być przedstawiona w jasnych i wesołych kolorach. The Nighthold to jednak środowisko, które jest zarówno piękne, jak i zabójczo niebezpieczne.


Harmonogram

  • 18 stycznia: The Nighthold udostępniony w trybach normalnym i heroicznym.
  • 25 stycznia: The Nighthold udostępniony w trybie mitycznym. Pierwsze skrzydło w trybie wyszukiwarki rajdów odblokowane (Arcing Aqueducts).
  • 8 lutego: Drugie skrzydło w trybie wyszukiwarki rajdów odblokowane (Royal Athenaeum).
  • 22 lutego: Trzecie skrzydło w trybie wyszukiwarki rajdów odblokowane (Nightspire).
  • 8 marca: Czwarte skrzydło w trybie wyszukiwarki rajdów odblokowane (Betrayer’s Rise).

The NightwellSkorpyron: Głęboko pod powierzchnią morza, w podziemiach The Nighthold znajdują się dawno zapomniane krypty połączone ze Studnią Nocy. Monstrualny, opancerzony skorpion przemienił jedną z nich w swoje leże. Przepełniony mocą Studni i otoczony przez rojące się potomstwo, Skorpyron znacznie komplikuje wędrówkę przez inaczej obiecujące, tylne wejście do pałacu.


Chronomatic Anomaly: Ponieważ moc, która karmi całą cywilizację ma swoje źródło w ziemi, jaskinia pod Studnią Nocy przeistoczyła się w wir surowej energii. Zrodzony z tych chaotycznych strumieni Chronomatic Anomaly jest wcieleniem mocy Oka Aman’thula. Jego ataki wywołują wybuchy energii, które zakrzywiają sam przepływ czasu.


Trilliax: Trilliax był niegdyś dumnym sługą arystokracji Dzieci Nocy, lecz pozbyto się go i od tego czasu powoli niszczał. Niezachwiana wola wykonywania poleceń wciąż w nim tkwi, jednak czas rozbił matrix jego osobowości. Teraz nieprzewidywanie przełącza się od jednego trybu do drugiego, stając się oddanym opiekunem lub morderczym czyścicielem i pragnąc uznania ze strony swojego mistrza, który od dawna nie istnieje.

The NightholdSpellblade Aluriel: Aluriel zawsze miała wprawę w używaniu magii. Bez trudów wspinała się po szczeblach rang Nocnej Straży (Nightguard) mając wrodzony talent do korzystania z miecza, jednak im silniejsza się stawała, tym bardziej chciała osiągnąć jeszcze więcej. Studiowała z magami Uniwersytetu Suramaru, spędzając dnie na treningach walki, a wieczory rozwijając swoje rzemiosło. Wykuła swoją broń i zbroję w Studni Nocy, wplątując magiczne zaklęcia w cenny metal. Jest biegła w szkołach ognia, mrozu oraz magii tajemnej, będąc pierwszą, której nadano tytuł Spellblade.


Krosus: Na Strzaskanym Wybrzeżu, wspólnymi siłami największych bohaterów Hordy i Przymierza pokonano tego gigantycznego władcę zagłady, jednego z najpotężniejszych stworzeń w armii Legionu. Wyleczony z odniesionych ran, Krasus wyłania się z zatoki pomiędzy The Nighthold i Grobowcem Sargerasa, aby zgnieść każdego, kto sprzeciwi się Legionowi.

Shal'dorei Terrace
High Botanist Tel’arn: Od najmłodszych lat, Tel'arn był zafascynowany życiem roślin: odpornością i umiejętnością przystosowania się chwastów, możliwością żywienia się energią słońca przez trawę, czy sposobem, w jaki jedno drzewo może się rozdwoić, a dwie gałęzie zjednoczyć. Wspomagany energią Studni Nocy, przeistoczył się do takiego stopnia, że trudno jest rozpoznać, iż był dawniej elfem. Teraz uważa się za coś o wiele bardziej wspanialszego.

Captain's QuartersTichondrius: Ponury władca Tichondrius, dawny przywódca nathrezimów, został zgładzony przez nowo odkrytą moc samego Illidana Stormrage'a. Zreanimowany w Wypaczonej Otchłani Tichondrius powraca, aby nadzorować Gul'dana w imieniu Płonącego Legionu i upewnić się, że czarnoksiężnik nie zawiedzie już swoich panów.

Astromancer's RiseStar Augur Etraeus: Astromanta Etraeus poświęcił długie lata na badaniu nieba Azeroth, poszukując odpowiedzi na wielkie tajemnice wszechświata. Udało mu się zobaczyć światy, których nie jesteśmy w stanie zrozumieć, a moc Studni Nocy pozwala mu czerpać z ich esencji i wzmacniać własne umiejętności.

The NightspireGrand Magistrix Elisande: Elisande dawniej wyróżniła się tym, jak stawiła opór Legionowi. Ona i jej wysoko urodzeni zwolennicy odstąpili od Królowej Azshary i mrocznej ścieżki, na którą wkroczyła. Elisande wykorzystała moc Oka Aman'Thula w celu stworzenia Studni Nocy, chroniąc Suramar przed Rozbiciem. Dziesięć tysięcy lat później, przybycie Legionu nie dało jej szansy na znalezienie podobnego rozwiązania. Sprzymierzyła się z demonami, mając nadzieje na ponowne użycie Studni Nocy (tym razem w bardzo odmienny sposób) aby ocalić swój lud.

The Font of NightGul'dan: Łańcuch wydarzeń rozpoczęty w dniu, kiedy Garrosh uciekł na Draenor ciągnął się dalej, niezłamany, i pomimo wszystkich zakrętów i powikłań doprowadził do tego momentu. Chociaż jego plany zostały pokrzyżowane na Draenorze, Gul'dan stoi teraz na granicy ostatecznego zwycięstwa w imieniu Legionu, któremu służy. Na szczycie The Nighthold, kiedy wir spaczonej energii obraca się w przestworzach, odrzucony przez swój lud orczy czarnoksiężnik czeka na spełnienie się przeznaczenia.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz