WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Zapowiedź: Mityczne klucze

Artykuł

Legion | Zapowiedź: Mityczne klucze

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_keystones_head.jpg

Nowy poziom trudności i nagród wkrótce trafi do podziemi w Legionie, dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie wprowadzenie.

Podobnie jak w Warlords of Draenor, podziemia w Legionie można przechodzić na trzech głównych poziomach trudności: normalnym, heroicznym oraz mitycznym. Zarówno tryb heroiczny, jak i mityczny są dostępne wyłącznie na poziomie 110, a gracze nie mogą zapisać się na ten drugi poprzez Wyszukiwarkę Podziemi (Dungeon Finder).

Klucze z kamienia


Od 21 września, pierwsze przejście mitycznego podziemia w tygodniu zostanie nagrodzone mitycznym kluczem (keystone) do jednego z losowo wybranych podziemi. Pierwszy zdobyty klucz udostępni drugi poziom mityczny, oferując lepsze nagrody oraz podwyższony poziom trudności.
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_keystones_01.png
Klucze zdobyte w tygodniu rozpadną się po cotygodniowym resecie. W opisie przedmiotu znajdziecie czas, jaki pozostał na jego wykorzystanie.

Ruszamy w pośpiechu


Aby aktywować swój mityczny klucz, zgromadźcie drużynę składającą się z pięciu dzielnych bohaterów, wyruszcie do odpowiedniego podziemia i umieśćcie go w znajdującym się wewnątrz Źródle Mocy (Font of Power). Jeśli nie wejdziecie w interakcję ze Źródłem, podziemie będzie operować w podstawowym trybie mitycznym.

Kiedy gracze aktywują mityczny klucz, rozpoczyna się odliczanie i grupa ma ograniczoną ilość czasu aby pokonać wszystkich bossów i większość wrogich sił w podziemiu. Ci z was, którzy przechodzili wcześniej podziemia w trybie wyzwania (challenge mode) mogą stwierdzić, że limit czasu nie jest aż tak wymagający. Jego celem nie ma być zmuszenie do jak najszybszego pokonania podziemia, ale raczej stworzenie miernika dobrze przeprowadzonego przejścia. Bez znaczenia, czy zmieścicie się w czasie, na końcu zawsze czeka na was skrzynia z łupem.

Jeśli pokonacie czas, wasz klucz osiągnie wyższy poziom i zostanie mu przypisane nowe, losowe podziemie. Z drugiej strony, jeśli przekroczycie limit czasu, klucz stanie się "wyczerpany". Wyczerpane klucze mogą zostać wykorzystane do ponownej próby przejścia podziemia i zdobycia ulepszenia, ale na końcu nie otrzymacie już łupów.

Większe wyzwania


Z każdym kolejnym poziomem mitycznego podziemia, punkty życia i obrażenia zadawane przez przeciwników będą wzrastać. Dodatkowo, na poziomach 4, 7 oraz 10 zostaną dodane modyfikatory, do których gracze będą musieli się dostosować, aby odnieść sukces.

Przykłady modyfikatorów:
  • Raging: Przeciwnicy, którzy nie są bossami wchodzą w szał kiedy ich życie spadnie do 30%, przez co zadają o 100% większe obrażenia.
  • Bolstering: Kiedy przeciwnicy, którzy nie są bossami umierają, ich śmierć wzmacnia pobliskich wrogów, zwiększając ich punkty życia i zadawane obrażenia o 20%.
  • Volcanic: Przeciwnicy w walce od czasu do czasu sprawiają, że pod stopami odległych graczy rozniecają się płomienie.
  • Skittish: Przeciwnicy zwracają mniejszą uwagę na threat generowany przez tanków.

Można je znaleźć w opisie każdego mitycznego klucza, a co tydzień wszyscy gracze otrzymują na odpowiednich poziomach te same modyfikatory.

Nagrody za mityczne klucze


Chociaż w trakcie przechodzenia podziemi z mitycznymi kluczami gracze nie otrzymują łupów z przeciwników, po ich zakończeniu odnajdą skrzynię z dwoma przedmiotami o wysokiej jakości. Ich podstawowy poziom jest równy 845 dla klucza na poziomie 2, wzrastając do 865 na poziomie 10.

Przypomnienie: w pierwszym tygodniu, nagrody otrzymywane na końcu podziemia będą zatrzymywać się na przedmiotach o poziomie 850. Lepszy ekwipunek gracze będą mogli zdobyć tydzień później, kiedy odblokują się mityczne rajdy.

Jak większość przedmiotów otrzymywanych w rozgrywce dla postaci na maksymalnym poziomie w Legionie, te również mają szansę na otrzymanie ulepszenia Warforged lub Titanforged, z szansą na zwiększenie ich poziomu aż do 895.

Po ukończeniu dowolnego podziemia z mitycznym kluczem i zmieszczenia się w czasie (bez znaczenia, czy korzystacie z własnego, czy z cudzego klucza), w następnym tygodniu w siedzibach Zakonów Klasowych znajdziecie skrzynię z nagrodą. Zawiera ona gwarantowany element ekwipunku, którego siła odzwierciedla najwyższy poziom mitycznego podziemia, jakie udało się wam ukończyć przez ostatni tydzień, aż do przedmiotu o poziomie 880 za przejście podziemia na poziomie 10. W skrzyni znajdziecie również całkiem nowy klucz, który pozwoli wam od razu rozpocząć dalsze przygody w mitycznych podziemiach.

Przygotujcie się


Pierwsze mityczne klucze będzie można zdobyć 21 września. Jesteście gotowi?

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz