WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

BlizzCon 2015: Zapowiedź relacji na żywo WoWCenter.pl i HotSCenter.pl!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

BlizzCon 2015: Zapowiedź relacji na żywo WoWCenter.pl i HotSCenter.pl!

  Kumbol:
/Files/blizzcon_gradient_new.pngPrzed nami najważniejszy weekend roku - oczywiście z punktu widzenia zagorzałego fana Blizzard Entertainment. BlizzCon 2015 już za kilka dni, a Wy pewnie zastanawiacie się, gdzie będziecie mogli na żywo, po polsku (i zupełnie za darmo!) śledzić na bieżąco wszystkie napływające z Anaheim informacje, ogłoszenia i eSportowe emocje. Możecie przestać się zastanawiać, bo właśnie trafiliście w najodpowiedniejsze miejsce. Zapraszamy do przeżywania BlizzConu 2015 na łamach portali WoWCenter.pl i HotSCenter.pl!

Tradycyjnie już kolejną edycję BlizzConu sprawozdawać Wam będziemy w możliwie najbardziej dynamiczny, bezpośredni i profesjonalny sposób. A właściwie kilka sposobów. To będą dwie długie noce wypełnione po brzegi Blizzardowością. Emocji z pewnością nie zabraknie. Ani niespodzianek. Ani nagród. Oooch, tych to na pewno nie. Ale po kolei.

Blog na żywo - najważniejsze panele po polsku

To już nasz znak rozpoznawczy. Wiemy, że bardzo lubicie nasze szczegółowe sprawozdania z najważniejszych paneli dyskusyjnych z deweloperami z Blizzarda. Oczywiście także i w tym roku nie może ich zabraknąć. Relacje tekstowo-zdjęciowe minuta po minucie przeprowadzimy na bieżąco z paneli:

Piątek:
 • 21:30 - 23:00 – World of Warcraft: Legion - World and Content Overview
 • 23:15 - 00:15 – Heroes of the Storm - Hero Deep Dive
 • 00:30 - 01:30 – Hearthstone: What’s Next
 • 01:45 - 02:45 – Overwatch: What’s New

Sobota:
 • 19:00 - 20:00 – Hearthstone: Fireside Chat
 • 20:30 - 21:30 – Heroes of the Storm - State of the Game
 • 22:00 - 23:00 – World of Warcraft: Legion - Game Systems
 • 23:30 - 00:30 – World of Warcraft Q&A
 • 01:00 - 02:00 – Heroes of the Storm: Battlegrounds

Ponieważ na BlizzConie kilka świetnych rzeczy dzieje się jednocześnie - na kilku scenach - nie sposób wszystkich ciekawych paneli zrelacjonować na żywo. Dlatego też dodatkowe panele - piątkowy "The Future of StarCraft II" i sobotni "The World of Overwatch" - będziemy notować równolegle do bloga w czasie rzeczywistym i opublikujemy w formie artykułu wkrótce po ich zakończeniu.

/Files/wow_championship_logo_small2.pngFinałowa faza Mistrzostw świata World of Warcraft Arena 2015 z polskim komentarzem

Po raz drugi w historii mamy przyjemność zaprosić Was do oglądania polskiego streamu z najbardziej zaciętej fazy tegorocznych Mistrzostw świata aren World of Warcraft. Tylko na naszym kanale tumult arenowych bojów przybliży Wam polski komentarz. W roli naszych dyżurnych ekspertów ds. PvP powracają znakomici Łukasz "Hirri" Łyś oraz Kamil "Ewron" Lachowski, którzy dali się poznać z jak najlepszej strony w czasie zeszłorocznej transmisji.

W Anaheim Convention Center zmierzą się najlepsi z najlepszych - po stoczonych w minioną sobotę i niedzielę potyczkach w ramach Opening Weekend pozostało już tylko 6 drużyn. W BlizzConowy piątek czeka nas kulminacja fazy grupowej (w ramach której wyłoniona zostanie druga dwójka półfinalistów), a także same półfinały. Natomiast po północy z soboty na niedzielę, drugiego dnia BlizzConu, rozegrany zostanie sam wielki finał.

/Files/bc15_zap_2.jpg

Piątek:
 • 20:45 - 22:45 - Faza grupowa: Tempo Storm vs. Solari Gaming oraz Cloud9 vs. Followesports
 • 22:45 - 00:45 - Półfinały: SK Gaming vs. półfinalista z grupy A oraz Skill Capped EU vs. półfinalista z grupy B

Sobota (z soboty na niedzielę):
 • 00:00 - 01:45 - Wielki finał Mistrzostw świata World of Warcraft Arena 2015

Jeśli nie jesteście jeszcze w pełni zorientowani w aktualnej sytuacji najważniejszego eSportowego turnieju WoW-a, służymy pomocą w formie przydatnych linków:

Ceremonia Otwarcia z polskim tłumaczeniem

/Files/bc15_zap_1.jpg

Jak większość z Was wie, ten bodaj najbardziej ekscytujący fragment konwentu Blizzarda, czyli sam jego początek - Ceremonia Otwarcia - jest zawsze dostępny do oglądania dla wszystkich bezpłatnie, poza Wirtualnym Biletem. Jako oficjalny partner streamowy możemy go dla Was transmitować w formie uzupełnionej o symultaniczne tłumaczenie na język polski. O 20:00 w piątek na naszym streamie na YouTube usłyszycie więc nie tylko Mike'a Morhaime'a, ale też naszego redaktora Tomasza "Tommiego" Sawkę, który na bieżąco przekładał będzie część otwierającą imprezy.

Oficjalny polski zwiastun filmu Warcraft: Początek

Globalna premiera pierwszego publicznego zwiastuna filmu Warcraft: Początek nastąpi już w ten piątek około godziny 20:30 w trakcie Ceremonii Otwarcia BlizzConu. Już samo to jest niesamowicie ekscytujące, ale będzie jeszcze lepiej. Chwilę po premierze jako pierwsi w Polsce zaprezentujemy Wam oficjalną polską wersję zwiastuna z napisami! Wprost nie możemy się doczekać.

/Files/bc15_zap_3.jpg

Nagrody, konkursy, nagrody, konkursy, naaaagrooodyyyy!

Powiemy krótko: to będzie absolutnie rekordowa relacja z BlizzConu pod względem ilości (i jakości!) nagród, jakie Wam rozdamy. Szans na wygraną będzie naprawdę bardzo dużo, dlatego udzielajcie się aktywnie na czacie, w komentarzach, w mediach społecznościowych, a najlepiej wieczorami nadchodzącego weekendu po prostu nie odchodźcie od komputerów i naszej relacji.

O tym, JAK wygrać to wszystko poinformujemy w osobnym wpisie, teraz skupmy się na tym CO między innymi do wygrania będzie:
 • Edycja kolekcjonerska World of Warcraft: Warlords of Draenor
 • Edycje kolekcjonerskie World of Warcraft: Mists of Pandaria
 • Dodatki Diablo III: Reaper of Souls
 • Artbooki Warlords of Draenor
 • Pluszaki Hoggera i Dark Whelplinga
 • Gadający Hearthstone'owy otwieracz do butelek
 • Książki World of Warcraft: Zbrodnie Wojenne
 • Książki Diablo: Nawałnica Światła
 • Książki Diablo: Wojna Grzechu. Księga 1
 • Koszulki Warlords of Draenor
 • Plakaty World of Warcraft
 • Smycze The Burning Crusade, magnesy StarCraft II: Legacy of the Void

/Files/bc15_zap_4.jpg
Nie wszystko zmieściłoby się w kadrze, dlatego niektóre z nagród (np. książki!) są reprezentowane przez pojedyncze egzemplarze.
Jest tego cała masa!

Tak wielka pula nagród, którą w całości oddamy w Wasze ręce, nie byłaby możliwa bez szczodrego wsparcia naszych fantastycznych partnerów: Blizzard Entertainment, firmie cdp.pl - polskiemu dystrybutorowi gier Activision Blizzard oraz Wydawnictwu Insignis - polskiemu wydawcy książek z uniwersów Warcrafta, Diablo i StarCrafta. Redakcja kłania się nisko - serdecznie dziękujemy za wsparcie!

/Files/blizz_logo_50px.png      http://www.insignis.pl/system/static/img/logo_insignis.png      http://wowcenter.pl/Images/BlizzCon/Partners/cdp_pl_new.png


Relacja z BlizzConu 2015 to dla nas, jak za każdym razem, najważniejsze wydarzenie w roku. Chcemy dostarczyć Wam maksimum ekscytujących nowości i treści napływających z Kalifornii w maksymalnie profesjonalny sposób, w pełni po polsku i o czasie. W realizację naszego sprawozdania na żywo zaangażowana jest absolutnie cała redakcja serwisów WoWCenter.pl i HotSCenter.pl, a nawet osoby spoza niej (jak na przykład nasi wspaniali arenowi komentatorzy). Joanna "Caritas" Kubizna, Mateusz "Tajgeer" Małek, Tomasz "Tommy" Sawka, Paweł "Quass" Horbanowicz, Jakub "Temahemm" Kostewicz i Jakub "Kumbol" Misiura postarają się jak mogą, by dwie długie BlizzConowe noce ani przez moment się nie nudziły. Jeśli śledząc nasze całonocne relacje choć na moment poczujecie dreszcz emocji i będziecie się po prostu dobrze się bawić, to, drodzy użytkownicy, uznamy to za misję zakończoną powodzeniem.

O poranku w piątek przywita Was specjalny, okolicznościowy layout, w którego centrum znajdzie się BlizzConowy widżet z całym spektrum przygotowywanych dla Was atrakcji. Mamy nadzieję, że jak zwykle dopiszecie stawiając się tłumnie i pełni entuzjazmu do tego, co pokaże Blizzard.

To jak, możemy na Was liczyć?


Polska relacja na żywo z BlizzConu 2015
Piątek, 6. listopada 2015, od 19:30
Sobota, 7. listopada 2015, od 18:30

WoWCenter.pl | HotSCenter.pl

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz