WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Antorus, the Burning Throne teraz dostępny!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Antorus, the Burning Throne teraz dostępny!

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/antorus_launch_head2.jpg

Na europejskich serwerach otworzył się Antorus, the Burning Throne – nowy i prawdopodobnie ostatni duży rajd w dodatku World of Warcraft: Legion. Od dzisiaj gracze mogą zmierzyć się ze wszystkimi jedenastoma bossami w trybach normalnym i heroicznym, a przez kolejne tygodnie odblokują się inne poziomy trudności. Poniżej znajdziecie harmonogram rajdu, oficjalną zapowiedź Blizzarda, przegląd nowego ekwipunku i nagród oraz listę poradników. Wczoraj opublikowaliśmy też końcowy cinematic z Antorus, z polskimi napisami.

Harmonogram
 • 29.11: Tryb normalny i heroiczny
 • 06.12: Tryb mityczny i pierwsze skrzydło LFR (Light’s Breach)
 • 20.12: Drugie skrzydło LFR (Forbidden Descent)
 • 03.01: Trzecie skrzydło LFR (Hope’s End)
 • 17.01: Czwarte skrzydło LFR (Seat of the Pantheon)

Ekwipunek

Podstawowe poziomy przedmiotów w różnych trybach trudności rozłożone są następująco:
 • LFR: 915+
 • Normalny: 930+
 • Heroiczny: 945+
 • Mityczny: 960+

W każdym trybie ekwipunek z ostatniego bossa jest o 10 poziomów lepszy. Jak zwykle istnieje możliwość automatycznego ulepszenia się przedmiotów do Warforged lub Titanforged, co dodatkowo zwiększa ich poziom.

Wygląd ekwipunku


Legendarne przedmioty

Legendarne przedmioty można teraz ulepszać do poziomu 1000. Wymaga to zebrania 50 Weakening Essences z bossów w Antorus, cotygodniowych skrzyń z mitycznych podziemi, skrzyń emisariuszy, cotygodniowych zadań PvP oraz pierwszego heroicznego podziemia każdego dnia. Na koniec udajcie się do Arcanomancer Vridiel w Dalaranie, aby wymienić Weakening Essences na Awoken Titan Essence.

Oprócz tego, otwarcie nowego rajdu umożliwi zdobycie dwóch nowych legendarek. Pierwszy przedmiot to Insignia of the Grand Army, zwiększający efekty drugiego tieru Netherlight Crucible o 50% - otrzymuje się go za ukończenie zadania The Death of a Titan.

Drugim przedmiotem jest Aman'Thul's Vision, specjalny trinket dla każdej klasy i specjalizacji. Gracze mają szansę otrzymać go po pokonaniu bossa Argus the Unmaker. Co ciekawe, nie jest on objęty limitem dwóch legendarnych przedmiotów, więc można go nosić jako trzeci.

Nagrody

W Antorus nie zabraknie specjalnych nagród, które można odblokować na różne sposoby. Za ukończenie Glory of the Argus Raider gracze otrzymają wierzchowca Antoran Gloomhound. Antoran Charhound to losowy łup z bossa Felhounds of Sargeras. Pokonanie ostatniego bossa Argus the Unmaker w trybie mitycznym nagradzane jest tytułem Titanslayer oraz wierzchowcem Shackled Ur'zul.


Gracze mają też szansę na zdobycie kilku unikalnych wyglądów broni, jak Taeshalach z Aggramara i Scythe of the Unmaker z Argus the Unmaker. Kirin Tor Summoning Crystal jest prawdopodobnie nagrodą za pokonanie Argusa w trybie heroicznym, przyznawaną po ukończeniu zadania Blood of a Titan.

Poradniki

Poniżej znajdziecie linki do poradników z każdego bossa w formie tekstowej (Icy-Veins, Wowhead) oraz w postaci filmiku (Fatboss):

Zapowiedź Blizzarda

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/antorus_launch_head.jpg

W sercu Argusa leży Antorus, Płonący Tron. Z tego siedliska władzy, Sargeras plądruje kosmos przy pomocy swojej Płonącej Krucjaty. Wewnątrz tych nieprzeniknionych głębin, pierwotne moce przekuwane są w broń całkowitej zagłady. Jeśli głosy te powstaną, by służyć swemu panu, rozpocznie się ostatnia godzina wszelkiego stworzenia.

Nadszedł czas, by siły Przymierza i Hordy stawiły czoła Płonącemu Legionowi w siedlisku władzy Sargerasa. Straszliwe zagrożenia czekają wewnątrz rajdu Antorus, the Burning Throne.

Położenie: Argus
Poziomy trudności: Mityczny, heroiczny, normalny, LFR
Wymagany poziom postaci: 110
Liczba bossów: 11

Harmonogram
 • 29 listopada 2017: Tryb normalny i heroiczny
 • 6 grudnia 2017: Tryb mityczny i pierwsze skrzydło LFR
 • 20 grudnia 2017: Drugie skrzydło LFR
 • 3 stycznia 2018: Trzecie skrzydło LFR
 • 17 stycznia 2018: Czwarte skrzydło LFR

Przemyślenia deweloperów: Antorus reprezentuje źródło i centrum potęgi Legionu, dlatego nasz zespół podszedł do tego projektu mając na uwadze kilka zasad. Po pierwsze, pod względem rozmiaru ten rajd jest ogromny. Nie jest to zwykła ziemska twierdza czy forteca, ale ciągnący się kompleks, wykuty w głębinach strzaskanego świata. Chociaż część rajdu można przekraczać na nogach, gracze wykorzystają Vindicaar oraz inne środki transportu, by przemierzać te wielkie odległości. Po drugie, jest to kulminacja kampanii wojennej Armii Światłości oraz innych sojuszników, którzy pomogli nam w tej walce. Gracze reprezentują czubek włóczni dla armii za ich plecami. Torując sobie drogę przez Antorus, wokół Was toczy się zażarta walka, a Wasze działania przyczynią się do postępu sprawy Światłości w trakcie bitwy o los wszystkich światów. W końcu, będziemy mieli rzadką szansę na odkrycie prawdziwych początków Legionu, przed spaczeniem przez zieleń i czerń. Samotny, potężny tytan wyruszył na krucjatę, która miała ukształtować los wszechświata. Przebłysk tych pradawnych sekretów czeka na śmiałków, którzy wyruszą w głębiny Antorus.

Light's Breach

Garothi Worldbreaker

Garothi Worldbreaker
Felhounds of Sargeras
Antoran High CommandTa maszyna wojenna, zbudowana głęboko w sercu Argusa i wyposażona w arsenał zdolny zdewastować wiele światów, została zaprojektowana w jednym celu: by sprowadzić na kolana inwazję śmiertelników.

Felhounds of SargerasF'harg i Shatug to przepełnione ogniem i cieniem ulubione bestie Sargerasa. Wyhodowane na siejących rzeź drapieżników, ogary te rozkoszują się patroszeniem wrogów swojego pana. Kiedy Armia Światłości rusza na Antorus razem ze swoimi sojusznikami, Legion przygotowuje się, bu uwolnić te podłe stworzenia na pole bitwy i położyć kres inwazji śmiertelników.

Gaze of the Legion

Antoran High CommandDawno temu, kiedy trwała złota era cywilizacji eredarów, utworzono radę, która miała nadzorować obroną Argusa i utrzymać pokój. Kiedy jednak zawarto mroczny pakt z Sargerasem, ci mistrzowie taktyki wykorzystali swoją wprawę wojskową, aby pomóc zaaranżować Płonącą Krucjatę, która spustoszyła niezliczone światy.

Teraz sprawują kontrolę nad pełną potęgą armii Legionu i wykorzystują tę straszliwą moc, by zniszczyć każdego, kto sprzeciwi się woli Mrocznego Tytana.

Halls of the Boundless Reach

Portal Keeper HasabelPortal Keeper Hasabel utrzymuje nexus, przez który Legion przepuszca swoje podstępne armie na niezliczone światy za pomocą portali, które otwierają się w strategicznych miejscach w całym wszechświecie. Hasabel jest w stanie sprowadzić potęgę arsenału Legionu na wszystkich, którzy się jej sprzeciwią.

Elarian Sanctuary

Eonar LifebinderChociaż poległa pod ostrzem Sargerasa, esencja życiodajnej Eonar zdołała wymknąć się z uścisku Mrocznego Tytana. Po tysiącleciach w odosobnieniu, Legion odnalazł jej sanktuarium.

Jeśli dusza Eonar wpadnie w ręce wroga, jej zdolności wpływania na naturę zostaną spaczone i sprawią, że Płonącej Krucjaty nie będzie można już powstrzymać.

The Exhaust

Imonar the SoulhunterNiesławny Imonar służy za psa gończego Legionu, będąc w stanie wytropić swoje ofiary w całym kosmosie. Szeroki wachlarz gadżetów i pułapek sprawia, że ani razu nie stracił zdobyczy... i z pewnością nie zamierza skalać swojej perfekcyjnej kartoteki porażką przy najnowszym kontrakcie.

Kin'garothProjekt każdej maszyny wojennej Legionu powstaje w zdeprawowanym umyśle Kin'garotha. Ma on obsesję na punkcie tworzenia narzędzi, które niosą śmierć i przemienił swoje własne ciało w maszynę, aby móc skuteczniej produkować nieskończony zapas zniszczenia.

Z rozkazu mrocznego władcy Legionu, rozgorączkowany umysł Kin'garotha stworzył nową super-broń, którą ma zamiar wypróbować na Armii Światłości.

The Burning Throne

The Coven of ShivarraWyróżniwszy się jako najpodlejsze i najbardziej fanatyczne ze wszystkich popleczników, sabat Shivarry otrzymał od Sargerasa zadanie spaczenia umysłów upadłych tytanów i przeistoczenia ich w niepowstrzymany Mroczny Panteon.

Każda z sióstr wykorzystuje swój własny, unikalny rodzaj tortur, wywołując wrzaski, które rozlegają się po komnatach Antorus. Mówi się, że ani śmiertelnik, ani demon nie byłby w stanie sprzeciwić się ich podszeptom. Złamanie woli tytanów jest więc kwestią czasu.

VarimathrasJako jeden z władców grozy nadzorujących siłami Legionu podczas Trzeciej Wojny, Varimathras nie zdołał powstrzymać zbuntowanego Króla Lisza. Zawarł nieszczęsny pakt z Sylvanas Windrunner, po czym spróbował ostatni raz sięgnąć po władzę, nim spotkała go poniżająca porażka.

Szabat Shivarry zadawał Varimathrasowi tortury, odpłacając mu za liczne zaniedbania. Mściwe siostry odebrały mu zarówno skórę, jak i poczytalność. Pozostała w nim jedynie chęć zadawania cierpienia śmiertelnikom, którzy sprowadzili na niego nieszczęście.

The World Soul

AggramarNiegdyś szlachetny obrońca Panteonu, Aggramar został pokonany przez Sargerasa i odrodził się jako tytan zniszczenia. Teraz stoi w sercu Argusa, strzegąc mocy, która mogłaby sprowadzić koniec wszechświata.

Nawet demony nie mają prawa kroczyć po komnatach tytana, a wielu śmiertelników, którzy odważą się tam wtargnąć, zostanie przeistoczonych w popiół przy pomocy płonącego ostrza Aggramara, Taeshalach.

Seat of the Pantheon

Argus the UnmakerZniewolony. Złamany.
Przez wieki istnienia znał jedynie ból.
Strzaskana dusza napędza nieskończone zło.
Pan wzywa. Powstań... Powstań!
Rozpocznij kres wszechrzeczy.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz