WoWCenter.pl
perseusz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Martwywilk zabił Argus the Unmaker (Heroic Antorus, the Burning Throne) po raz 3.     
MakaO zdobył Serpentstalker Helmet.     
liq zdobył Armorcrafter's Commendation.     
Dew389 zdobył osiągnięcie To Kill Demons....     
Celebryta spełnił kryterium Hunter osiągnięcia Troll Slayer.     
Jazz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Dostojny zabił Oondasta po raz 5.     
Zaskroniec zabił Argus the Unmaker (Raid Finder Antorus, the Burning Throne) po raz 2.     
w0y7a5 zdobył Mythic Keystone.     
WinnetouSSL spełnił kryterium osiągnięcia Bushels and Bushels.     
Shiroyo zdobył osiągnięcie A Coin of Ancestry.     
Rastalady zdobył Mythic Keystone.     
WojanD zabił Helya defeats (Heroic Maw of Souls) po raz 2.     
Galtak zdobył Hidden Treasure.     
Dixnet spełnił kryterium Kill four Orb carriers. osiągnięcia Temple of Kotmogu All-Star.     
Okrutnik zdobył Pendant of the Kaldorei.     

Aktualizacja 7.3: Nowe podziemie – Seat of the Triumvirate

Forsaken

Śmierć, zamiast stać się wybawieniem dla ludzi zgładzonych podczas kampanii Króla Lisza, okazała się być ich przekleństwem.

Czytaj dalej...

Społeczności


Artykuł

Aktualizacja 7.3: Nowe podziemie – Seat of the Triumvirate

  Quass: Tagi: wow, legion, patch7-3, dungeon, seat-of-the-triumvirate, preview, boss, alleria, argus, macaree, loot, gear, world-of-warcraft
Siedziba Triumwiratu (Seat of the Triumvirate) to nowe podziemie w aktualizacji 7.3, do którego wejście znajduje się w strefie Mac'Aree. Wyruszamy tam razem z Allerią, aby oczyścić to miejsce z podwładnych Pustki i odkryć, co stało się z naaru L'urą w dawnym centrum władzy eredarów.

Nagrody

Wewnątrz podziemia będziemy mogli zdobyć nowe zestawy ekwipunku. W trybie heroicznym ich poziom będzie równy 865, a w mitycznym zaczyna się na 885 (oczywiście z możliwością losowego ulepszenia Warforged lub Titanforged). Wyglądem nowe przedmioty przypominają uzbrojenie Armii Światłości (Army of the Light).


Na miejscu można zdobyć też kilka nowych osiągnięć, jak Welcome the Void, Let It All Out oraz Darker Side. Za ukończenie podziemia w trybie mitycznym przyznawane jest Mythic: Seat of the Triumvirate.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/73_dungprev_head.jpg

Niegdyś w tym miejscu znajdowało się centrum władzy eredarów, jednak teraz opuszczoną już od dawna Siedzibę Triumwiratu ogarnęła Pustka i podwładna jej Straż Cienia. W komnatach tego podziemia podejmiecie się nowych wyzwań i poznacie tragiczny los jednego z naaru, który był cenionym sojusznikiem draenei.

Położenie: Argus
Poziomy trudności: Heroiczny i mityczny
Wymagany poziom postaci: 110
Liczba bossów: 4

Spostrzeżenia deweloperów: Siedziba Triumwiratu jest przepełniona historią Warcrafta bardziej, niż inne podziemia, być może za wyjątkiem Karazhanu. Tworząc strefę Mac'Aree na Argus nasz zespół chciał zgłębić tragiczną historię eredarów, która doprowadziła do upadku planety oraz fabularnie i wizualnie odciąć się od Legionu jako głównego antagonisty. Światłość i cień dzieli cienka granica, co mogliśmy już zaobserwować podczas wydarzeń przy Słonecznej Studni – podobnie jest w tym opuszczonym miejscu. W tym podziemiu gracze mają również szansę dowiedzieć się więcej o Allerii Bieżywiatr i zobaczyć, jak ona dowiaduje się więcej o sobie.


Zuraal the Ascended

Zuraal jest pierwszym Złamanym, który nie popadł w szaleństwo kiedy Straż Cienia wypełniła go Pustką. W poprzednim życiu był znany ze swojego udziału w bójkach i teraz wykorzystuje nowo odkrytą, mroczną siłę by wzmocnić swoje ataki i zdziesiątkować wrogów.


Saprish

Taktycznie myślący Saprish wysyła do walki siły Straży Cienia z dokładną precyzją. Chociaż jest uzdolnionym dowódcą i strategiem, Saprish uwielbia osobiście brać udział w boju. Zwraca słabe punkty swoich przeciwników przeciwko nim, a kiedy są już bezbronni, pozostawia ich na pastwę swoich wygłodniałych zwierząt.


Viceroy Nezhar

Namiestnik Nezhar, jak inni jego pokroju, ma obsesję na punkcie wykorzystywania mocy Pustki do własnych, ambitnych celów. Potężna ciemność emanująca z wnętrza Siedziby Triumwiratu przyciągnęła go w to miejsce i Nezhar nie powstrzyma się przed niczym, by nią zawładnąć. Biorąc pod uwagę eksperymenty namiestnika, podczas których wypełnia przeróżne ofiary mocą cienia, to jego działania na Argus mogłyby mieć tragiczne skutki.


L'ura

Kiedy Velen i jego zwolennicy uciekli z Argus na pokładzie Genedara, naaru L'ura pozostała w tyle, aby pozwolić im zyskać na czasie. Kil’jaedena rozwścieczyła ta zdrada i rozkazał zamknąć zranioną naaru w Siedzibie Triumwiratu. Przez długie tysiąclecia L'urą zawładnęła Pustka, a jej subtelna pieśń wzbudzająca odwagę i nadzieję przeistoczyła się w lament rozpaczy, który wabi wrogów chcących pozyskać jej moc.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz