WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Zapowiedź: Szmaragdowy Koszmar (The Emerald Nightmare)

Artykuł

Legion | Zapowiedź: Szmaragdowy Koszmar (The Emerald Nightmare)

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_raid_01_head.jpg

Bohaterowie Azeroth wkraczają w niebezpieczeństwa z niezliczonych powodów, a na siedem najbardziej złowieszczych natraficie w nadchodzącym rajdzie, Szmaragdowym Koszmarze (The Emerald Nightmare). Poznajcie wynaturzone stworzenia, które zamieszkują dawniej nieskazitelny Szmaragdowy Sen, w tym opętanych druidów, smoki oraz pół-bogów, a także złowrogie źródło głębokiego skażenia snu.

Szmaragdowy Sen został stworzony przez tytanów jako plan samego Azeroth. Perfekcyjne, pełne zieleni lustro, które odbija stan natury, jeśli pozostałaby nietknięta przez tak zwaną cywilizację. Przez ostatnie lata, druidzi i strażnicy najbliżej związani z przyrodą zaczęli zauważać znaki niepokojącej obecności, która zalęgła się wewnątrz Snu. Wzmocnione przez Legion i Władcę Koszmaru Xaviusa pełzające skażenie rozprzestrzeniło się i wkrótce pochłonie całe Azeroth, jeśli nie zostanie zduszone w zarodku.

Przemyślenia deweloperów: Od momentu, kiedy w grze pojawiły się pierwsze wskazówki istnienia Szmaragdowego Snu w klasycznym World of Warcraft, zarówno gracze, jak i deweloperzy chcieli odwiedzić to miejsce. Kiedy pierwsze dokumenty projektowe dla Val'sharah zaczęły nabierać kształtu, a historia skupiać się wokół Koszmaru, który przesiąka spokojny gaj druidów, "rajd w Szmaragdowym Śnie" został nakreślony jako centralny element zawartości dodatku.

Ponieważ Sen jest lustrzanym odbiciem naszego świata, pierwotnie doskonałym, chociaż teraz dogłębnie skażonym, rozpoczęliśmy burzę mózgów, aby odnaleźć miejsca w Azeroth, które były mocno związane z druidyzmem. Lokacje te posłużyły nam jako fundamenty obszaru rajdowego. Oczywiście skażony Sen nie oddaje w pełni zielonej i nietkniętej krainy, której przebłysk widzieliśmy lata temu. Jeśli awanturnicy zdołają jednak przetrwać wyzwania, jakie czekają na nich wewnątrz wynaturzonego świata Władcy Koszmaru, być może uda im się odzyskać część pierwotnego Snu...

Rajd składa się z wielu ścieżek i portali, które zabiorą graczy w głąb szaleństwa Szmaragdowego Koszmaru. Oprócz Nythendry, Cenariusa i Xaviusa, poniższa lista niekoniecznie oddaje kolejność, według której napotkacie te skażone monstra. Każdy bohater powinien jednak dokładnie poznać przeciwników, z którymi zmierzy się w Koszmarze.


Wymagany poziom: 110
Położenie: Val'sharah
Liczba bossów: 7

Clutch of Corruption


Nythendra: Nythendra była niegdyś członkinią rodu Zielonych Smoków, której wyznaczono zadanie chronienia drzewa świata, Shaladrassil. Kiedy skażenie Koszmaru pochłonęło Shaladrassil, to samo stało się ze śpiącą smoczycą. Nythendra jest teraz jedynie szkieletem swojej dawnej formy, toczona zarazą i gotowa pochłonąć głupców, którzy wkroczą do jej leża.


Mulgore


Elerethe Renferal: Elerethe, dawniej potężna druidka i wprawiona zmieniaczka form została sprowadzona na złą drogę w przekonaniu, że jej najbliżsi sprzymierzeńcy ją zdradzili. Przeklęta strachem, zmieszaniem i nienawiścią, jej świadomość spoczywa teraz w objęciach Koszmaru.


Un'goro Crater


Il’gynoth, Heart of Corruption: Wrośnięty w zagłębienia obumierającego drzewa świata, Il'gynoth jest manifestacją potworności kryjących się w sercu Koszmaru. Jest nagromadzeniem skażenia - czymś, co nie powinno istnieć. Jego macki wiją się przez ziemię, wyłaniając się w formie niezliczonych, przerażających czółek i kończyn.


The Emerald Nightmare


Dragons of Nightmare: Yserze powierzono zadanie ochrony Szmaragdowego Snu, a najpotężniejsze z jej smoków miały strzec czterech portali, które łączyły go bezpośrednio z Azeroth, chociaż jeszcze przed Kataklizmem przejawiały one oznaki skażenia. Teraz, droga do centrum Koszmaru ciągnie się przez ich leże.


Grizzly Hills


Ursoc: Ursoc to jeden z dzikich bogów, patron furbolgów, blisko związany z druidzką mocą zmieniania form. Ten starożytny, wielki niedźwiedź od dawna był obrońcą Azeroth. Kiedy zapadł jednak w sen w swoim sanktuarium w Grizzly Hills, otaczający go świat popadł w skażenie, a on obudził się, pochłonięty przez męczarnie Koszmaru.


Moonglade


Cenarius: Pół-bóg Cenarius to ojciec druidyzmu w Azeroth oraz jeden z najstarszych i najpotężniejszych obrońców świata. Jego niepokojące zapadnięcie w sen pośród gajów Val'sharah było pierwszą oznaką powagi niebezpieczeństwa, które rosło wewnątrz Koszmaru. Ponura moc ma teraz nad nim całkowitą kontrolę i być może nie ma już szans na jego wybawienie.

Rift of Aln


Xavius: Niegdyś potężny mag i doradca królowej Azshary, Xavius zawarł pakt z Sargerasem, aby umożliwić pierwszą inwazję Legionu na Azeroth. Przeklęty i dręczony w następstwie porażki, znad Szczeliny Alna planuje zemstę na świecie. Ci, którzy wyruszą w głąb Koszmaru, zmierzą się z jego pełną mocą oraz prawdziwą formą - budzącego pogardę, zniekształconego potwora.
________________________________________________________________________________________________

Dokładne informacje na temat odblokowania kolejnych trybów i etapów rajdu znajdziecie w tym artykule.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz