WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

World of Warcraft w Nowym Roku: Blizzard ogłasza ekscytujące nowości w nieodległej perspektywie

Ważne

World of Warcraft w Nowym Roku: Blizzard ogłasza ekscytujące nowości w nieodległej perspektywie

  Quass:
Nowy Rok coraz bliżej, a wraz z Nowym Rokiem wiele zmian w naszej ulubionej grze. W poniższej wiadomości, opublikowanej na oficjalnym forum World of Warcraft, Blizzard pozwala nam na wgląd w kilka nowości, które pojawią się w łatce 6.1.0, oraz ich przyszłe plany dotyczące gry. Między innymi: nowy, legalny sposób na opłacanie abonamentu za pomocą złota, lepsze wsparcie dla turniejów organizowanych przez społeczność, oraz system publikowania osiągnięć i screenshotów z gry poprzez Twittera.

Cytat z: Bashiok (źródło)
W tym roku wiele wydarzyło się w World of Warcraft. 13 listopada wypuściliśmy najnowszy dodatek, Warlords of Draenor. Na początku grudnia otworzył się pierwszy rajd, a gracze mieli szansę zmierzyć się z niektórymi z najbardziej przerażających przeciwników na Draenorze. Obchodziliśmy w grze 10 rocznicę World of Warcraft, oraz 20 rocznicę Warcrafta. Na BlizzConie zadebiutował nowy film dokumentarny, World of Warcraft: Looking for Group, który można teraz obejrzeć na YouTube, a także udostępniliśmy nowego zwierzaka, aby wspomóc Amerykański Czerwony Krzyż w walce z epidemią eboli w Afryce - a to jeszcze nie koniec.

Jesteśmy podekscytowani tym, co czeka nas w roku 2015 i chcemy dać wam na wgląd w niektóre z długoterminowych projektów, nad którymi obecnie pracujemy, a także na kilka funkcji, które planujemy wprowadzić w aktualizacji 6.1, i które niebawem zostaną wprowadzone na serwery testowe (PTR).

Legendarnyś

Mamy nadzieję, że wszystkim podoba się wypełnianie legendarnej linii zadań z Khadgarem, której kolejny epizod rozpocznie się wraz z otwarciem Blackrock Foundry w nowym roku. Już teraz pracujemy nad jej kolejnymi etapami. Legendarna misja będzie kontynuowana w aktualizacji 6.1, kiedy pierwszy legendarny towarzysz (wyposażony w odpowiednie, legendarne umiejętności), będzie gotowy, by dołączyć do twojej Warowni. Jeżeli jesteś fanem zbierania towarzyszy, ale nie rozpocząłeś jeszcze legendarnej przygody, teraz jest najlepszy czas, aby zacząć!

Nowa, ulubiona funkcja Pepego

Pracujemy nad możliwością wysyłania Tweetów - także zawierających screenshoty - bezpośrednio z gry, aby informowanie znajomych o twoich nowych osiągnięciach i epickich przedmiotach stało się jeszcze łatwiejsze. Będziemy testować tę funkcję na Publicznym Serwerze Testowym dla aktualizacji 6.1.

Kompetencje mistrzów lotu

Pracujemy nad nową technologią, która pozwoli flight masterom oferować bardziej bezpośrednie trasy do celu, bez znaczenia jakie punkty odkryła twoja postać po drodze. Zmniejszy to ilość bardziej okrężnych tras. Flight masterzy będą starać się zawsze wybierać dla was najkrótszą istniejącą drogę. Miejmy nadzieję, że pozwoli to szybciej dotrzeć wam do celu.

Wszystko kręci się wokół tej bazy

Ulepszenia w Warowniach, poprawki oraz inne dodatki widnieją na horyzoncie. Pracujemy nad kilkoma większymi ulepszeniami na później, ale mamy w zanadrzu także wiele innych zmian, które będzie można zobaczyć na zbliżającym się Publicznym Serwerze Testowym. Odwiedzanie Warowni przez twoich znajomych stanie się jeszcze bardziej opłacalne. Codziennie odwiedzi was gość, który zaoferuje tobie i twoim przyjaciołom fajne, losowe zadanie (zakończone nagrodami, osiągnięciami i jednym, specjalnym osiągnięciem za ukończenie wszystkich zadań). Wprowadzimy więcej niesamowitych przedmiotów do zakupienia za zasoby z Warowni, więcej misji z fajnymi, nowymi nagrodami, więcej przedmiotów do modyfikowania twoich towarzyszy, nowy tier poziomu trudności dla inwazji na Warownie, przeznaczony dla najbardziej wytrwałych obrońców (czy Warownia wytrzyma atak world bossa?), nowe misje dla budynków z profesji i wiele więcej!

Nowe sposoby na grę

Odkrywamy możliwości udostępnienia graczom zakupu tokenów czasu gry, którymi będzie można handlować za złoto. Myślimy, że dałoby to graczom możliwość wykorzystania nadwyżek złota, aby pokryć część kosztów subskrypcji. Jednocześnie gracze, którzy mają mniej czasu na grę dostaliby opcję pozyskiwania złota w bezpieczny i legalny sposób. Kilka innych gier online oferuje podobny system, a część z was zasugerowała, że bylibyście zainteresowani czymś podobnym w WoWie. Zgadzamy się, że coś takiego mogłoby znaleźć się w grze i czekamy na wasze reakcje podczas dalszego rozwoju tej funkcji.

Kolekcjonowanie twoich Heirloomów

Jesteśmy całkiem daleko w pracach nad omawianą wiele razy zakładką na Heirloomy, która zamieni obecny system na jedną, dostępną na wszystkich postaciach kolekcję, oraz zapewni do niej odpowiedni interfejs i wprowadzi możliwość łatwego zakupu/ulepszania dla wszystkich przedmiotów. Zakupione już na innych postaciach Heirloomy zostaną zebrane w jednym okienku (podobnie jak w funkcji zbierania zabawek). Podstawowe Heirloomy będzie można kupić u sprzedawców w grze, a tokeny do ulepszania tych przedmiotów będą dostępne poprzez inne formy rozgrywki. Będziemy obserwować wasze reakcje, kiedy udostępnimy aktualizację 6.1 na Publicznym Serwerze Testowym.

eSportowanie

Nowy tryb potyczek w Grach Wojennych pozwala każdemu zorganizować własny internetowy turniej. Jesteśmy podekscytowani perspektywą jeszcze większej liczby turniejów organizowanych przez społeczność w roku 2015. Oczywiście będziemy dalej organizować własne turnieje z naszymi partnerami od eSportu i niebawem udostępnimy na ten temat więcej detali, kiedy sfinalizujemy aktualne plany. Na Arena World Championship mogliście zauważyć całkiem nowy interfejs, które pozwala oglądającym lepiej śledzić akcję na arenach, ale już teraz pracujemy nad jego kompletną przebudową w przyszłym roku - z zamiarem udostępnienia go w turniejach organizowanych przez graczy, naszych partnerów oraz internetowych komentatorów. Mamy nadzieję zdradzić więcej na ten temat już niedługo.

Z dnia na dzień piękniejsi

Jak już wcześniej wspominaliśmy, nowe modele Krwawych Elfów są w drodze i mamy zamiar wprowadzić je w nadchodzącej aktualizacji. Dodatkowo, wraz modelami Krwawych Elfów zaprezentujemy kilka dodatkowych poprawek i usprawnień innych modeli postaci, na które zdecydowaliśmy się po wysłuchaniu naszych wewnętrznych zespołów oraz graczy. W kolejnych aktualizacjach być może pojawią się jeszcze inne dodatkowe zmiany.

Ashran dotychczas

Skupiamy się na lepszym parowaniu serwerów i zmianach pod względem technicznym mających na celu wyrównanie walk Przymierza i Hordy oraz skrócenie kolejek do stref PvP. Później skupimy się na zaktualizowaniu i rozszerzeniu zawartości w Ashran, ale szczegóły poznacie dopiero bliżej premiery aktualizacji 6.1.

(O)gra

Poszukiwacze przygód przeczesują Highmaul w całej swej ogrzej okazałości, zaś my przyglądamy się temu, jak się sprawy mają wraz z otwieraniem kolejnych skrzydeł w LFR. Podczas gdy progresja w Highmaul trwa, Wódz Wojenny Blackhand niecierpliwie oczekuje ataku śmiałków na jego Blackrock Foundry. Mamy zamiar otworzyć wrota tego rajdu już w lutym. Dokładne daty podamy, gdy już zobaczymy, jak postępują... postępy graczy w Highmaul.

...i dalej

Mamy mnóstwo pomysłów na ekscytującą zawartość, które mamy zamiar zrealizować w przyszłym roku, wraz z paroma niespodziankami, o których nie możemy jeszcze powiedzieć. Do zobaczenia w grze!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz