WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Wyniki konkursu z książką World of Warcraft: Zbrodnie wojenne

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Konkurs

Wyniki konkursu z książką World of Warcraft: Zbrodnie wojenne

  Kumbol:
https://wowcenter.pl/Files/zbrodnie_wojenne_cover_kat.jpg

Ależ konkursowo znowu na WoWCenter.pl. Jeden konkurs nawet nie zdążył jeszcze dobiec końca, a my już odpaliliśmy kolejne, z kluczami do bety Warlords of Draenor. Trzeba jednak w tym pierwszym w końcu zawyrokować. A zatem, decyzją Wielkiej Rady Sędziowskiej WoWCenter.pl, egzemplarze powieści World of Warcraft: Zbrodnie wojenne otrzymują:

Szanowna Rado!! Proszę się zatrzymać!!! <lekkie poruszenie> Przepraszam że nie wystosuję do Was listu, jednak moja sprawa nie cierpi zwłoki! Jako jeden z emerytowanych członków komisji Kirin Tor ds. badania czarnej magii, pragnę wyrazić swoje zaniepokojenie w czyje ręce mogą dostać się dokumenty dot. procesu Garrosha H... <<szmery>> Co?! Jaka nekromancja?! Że niby Kult Potępionych?! CISZA! A skoro Twoja sprawa jest taka ważna... Jako były Komisarz, dostajesz pozwolenie na przedstawienie nam swoich racji... Byle szybko! - oznajmił Jego Ekscelencja Kumbol No, to skoro już sobie wyjaśniliśmy te podłe oszczerstwa, możemy teraz przejść do ważności tych dokumentów dla mnie i mojego śledztwa... Em... Oczywiście chodzi o opracowanie raportu kosztów rozprawy! Ale to nie wszystko - jak wiemy rozprawa poniosła ze sobą bardzo wiele szkód, także w wielu cywilach i członkach straży. Moim zadaniem będzie sporządzenie listy ofiar i zagwarantowanie im godnego pochówku na koszt WCz Tarana Zhu... <hałas rozległ się po całej sali...> ?Nekromanta!? ?Powstrzymajcie go!? ?Plugastwo! Abominacja!!? <Rada przywołuje strażników którzy wynoszą z sali tych za bardzo gadatliwych...> Idioci! Abominacje to nieumarłe istoty stworzone z wielu martwych ciał i elementów wielu różnych zwłok! A to że u byłego członka komisji ds. czarnej magii znaleziono egzemplarz "A Children's Book of Necromancy" nie czyni go nekromantą! To na potrzeby archiwum! A te czarne szaty... Proszę przejść do rzeczy... - wtrącił Kapłan Tajgeer Dobrze, a więc jak mówiłem potrzebuję tych dokumentów w celu sporządzenia raportu zgonów, wypisania listów, wysłania kwiatów i odszkodowań ich dziewkom... Panie Komisarzu... - Jak zwykle ostrzegła elfka Caritas Przepraszam, w każdym razie, mam nadzieję że moja prośba zostanie rozpatrzona (...)

Savrash

Garrosh Hellscream-znany to cham, jego zbrodnie ja również znam. Ten ork to bestia, jest to pewne, jednak, czy tu jakiekolwiek sądzenie potrzebne? Moim zdaniem idealną karą dla Garrosha, będzie zagranie jego głową w kosza! Chętnie wymierzę tą karę, jeśli jedno będzie mi dane. Otóż, aby przedstawić jakiekolwiek dowody cenne, potrzebuję książki-Zbrodnie Wojenne. Wiem, że jesteście w jej posiadaniu, więc szykuj się, Hellscream, draniu! Bo gdy komisja pozna mój wniosek, nie spalisz więcej żadnych wiosek. Ba, nie posmakujesz już nawet steku z krowy, bo jak chcesz zrobić to bez głowy? Zachowywałeś się niegodnie, więc czeka cię kara za twe wojenne zbrodnie.

Maslan

Bo kto jak nie jaa? My ci powia dlaczego ja chciec ta książka. Pyrwyj ostatnio na fechcie byłem i chcioł jako frelke podyrwać. I tak łoboczyłem i łoboczyłem aż wyłoboczyłem zajebystą kryczkę ale ona mówia że ja nie oczytany i jestym cielepa i do niczego nie dojda. To ja poszłem do doma i żem zaczoł myślec jaj ij zaimponować. Zimno byłem to i trochu wungla do kafloka doklopiłem. Nastepnego dnia poszłem do szwagra wyduldać jakoś flyszke i jak u niego byłom to to szwygier pokyzał mi swój kompyter. Jak u niego byłem to tak se myślołem, że moża kto da mi ta ksiazka zebym se ja przeczytał. Szwygier pokyzał mi ta strone i teraz ja piszu do was zeby wy mi dac ta ksiazka. Jak cuś to mówta to wam jakiś wungiel do kafloka podrzucim. Ja musza wyrwóć tą kryczke z wielkimi bimbołami!

foxlifejenkins

Gdy tylko Kumbol skończył mówić, na sali znowu zapanowała cisza, a Rada, prowadzona przez maga z Kirin Tor udała się do wyjścia. Nie dane im było jednak szybko opuścić sali. Nagle bowiem, wielkie wrota otworzyły się z hukiem, a oczom wszystkich zebranych ukazała się postać, skąpana w promieniach słońca Pandarii. Wysoki na ponad dwa metry, szeroki w barach troll, stał w progu sali, rzucając groźne spojrzenie Najwyższej Radzie. Całe jego ciało pokrywała brązowo-zielona zbroja; wyjątkiem była jedynie głowa, którą szpeciła długa szrama, ciągnąca się od łuku brwiowego, przez nos, aż do kąciku ust. Nim ktokolwiek w pomieszczeniu zdążył zareagować na pojawienie się gościa, ten rzekł w kierunku Kumbola, którego peleryna powiewała na wpuszczonym przez otwarte wrota wietrze. - Słyszał żem, coś powiedział, człowieku. Chcecie wy oddać te dokumenty temu, kto tylko swą ckliwą historyjką przekona was, że jemu właśnie się one należą. Chcecie wy oddać je byle komu! - Troll wykrzywił twarz w brzydkim grymasie, ukazując pożółkłe zęby, po czym wskazał odzianym w rękawice palcem na widownię. - W czas, gdy prawdziwi wojownicy walczą na froncie, wy popijacie sobie piwo, z jakimiś strachliwymi szumowinami! Jam jest Gzujin, szaman z plemienia Mrocznej Włóczni. Przez całe życie walczyłem za Hordę. Ragnaros, Onyxia, Ilidan Stormrage, Kil'jaeden... - Gzu'jin wymieniał imiona kolejnych postaci, które zagrażały Azeroth. - ...Deathwing, aż w końcu Garosh Hellscream. - parę osób poruszyło się na swych miejscach, słysząc to nazwisko. Dwójka Goblinów zaczęła szeptać między sobą. - Był ja przy upadku każdego z tych potworów, niejednokrotnie ocierając się o śmierć. - Troll rozłożył ramiona, patrząc kolejnym członkom rady w oczy, przeszywającym spojrzeniem, pełnym charyzmy. - A chcecie wy oddać dokumenty im? Tchórzom, którzy bawią się, kiedy ja walczę o ich bezpieczeństwo? Komu, jak nie mnie się one należą? Na sali ostatni raz zapadła cisza. Słychać było tylko głośny, miarowy oddech Gzu'jina, który odgarnął pomarańczowe włosy na tył głowy, oczekując odpowiedzi Rady. Niecierpliwił się.

Ayatane

...a kiedy przybędziesz odwiedzić znajomego elfa w Silvermoon i będziesz w trakcie powrotu do Undercity przysiądziesz na ławeczce przy fontannie. Wyciągniesz książkę mając za sprzymierzeńca tylko światło księżyca i zagłębisz się jeszcze w bardziej w świat fantasy słuchając szumu wody i śpiewających ptaków.

omaox

Chodź na zewnątrz skwar i susza, to Garrosha to nie wzrusza. Siedzi dumnie w swojej celi, myśli: "mnie Hellscreama siłą wzięli"? Myśli, myśli i spiskuje, a tu sąd się już szykuje. I nazajutrz bladym świtem, sędzia krzyczy: "dawać go tu, szybciej, z życiem"! Wprowadzony za łańcuchy, wie, że los już jego kruchy. Vol'jin pierwszy głos zabiera, słowa swe uważnie dobiera. Tyś winny bez wątpienia, a osoba twoja godna potępienia. Tyś wyrządził światu wiele szkody, krzyczy nagle wódz Bain młody. Na to Garrosh rzecze ostro, Bloodhoofowi w oczy prosto: "W Hearthstone jam jest Hero, a tyś minion, nędzne zero". Na to Jaina wykrzykuje: "niech on ze mną sił spróbuje"! Wbiega szybko karczmarz stary, niesie karty, stół drewniany. I zaczął się pojedynek wielki, były zakłady, karty a nawet puste butelki! ... Co było potem opowiem, gdy tylko się tego dowiem. Ciąg dalszy jest w pewnej powieści, a żeby dobrać się do jej treści... Potrzebna pomoc szanownej redakcji, która zwycięzców wybierze pewnie drogą eliminacji. Pozdrowienia dla redakcji i życzę udanych wakacji !

Parteon

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Dziękujemy też za cierpliwość - grafik Wielkiej Rady jest niebywale napięty w tych niespokojnych czasach, toteż ogłoszenie wyroku musieliśmy odroczyć aż do dziś. Ze zwycięzcami skontaktujemy się niebawem poprzez prywatną wiadomość na stronie.

Sądzicie pewnie, że to koniec szans na Zbrodnie wojenne od WoWCenter.pl? Możecie wkrótce zmienić zdanie...

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz