WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Konkursy: 100 kluczy do bety Warlords of Draenor do wygrania!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Konkurs

Konkursy: 100 kluczy do bety Warlords of Draenor do wygrania!

  Kumbol:
To jest ten moment: mamy upragnione klucze do beta testów World of Warcraft: Warlords of Draenor. I to ile kluczy! Równa setka alfanumerycznych ciągów znaków jest od dziś możliwa do wygrania w naszych konkursach na WoWCenter.pl. Tradycyjnie już przygotowaliśmy kilka sposobów, na które możecie zyskać dostęp do bety następnego dodatku do WoW-a. Oto one!

/Files/wod_beta_konkurs_1.jpg


Konkurs na fanpage'u WoWCenter.pl
Facebook

/Files/facebook-logo2.pngFacebook to świetne miejsce, gdzie wszyscy tylko lubią to i tamto. Polubcie i wy - nasz profil w tym społecznościowym serwisie! Dzięki temu będziecie mogli wziąć udział w prostym konkursie, do którego zapiszecie się poprzez specjalną aplikację. Spośród poprawnych zgłoszeń wybierzemy losowo aż 40 szczęśliwców, których nagrodzimy kluczem do beta testów dodatku Warlords of Draenor!

 • Jak wziąć udział: Należy "polubić" nasz profil w serwisie facebook, a następnie zgłosić się do konkursu w specjalnej aplikacji
 • Zasady wyboru zwycięzców: Po zamknięciu konkursu spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń losowo zostanie wybranych 40 osób, które otrzymają klucz..
 • Czas trwania konkursu: 17.07.2014 do 27.07.2014, 20:00.
 • Pula kluczy: 40

DZIKIE ZDJĘCIE
Letni konkurs fotograficzny

/Files/camera_74.pngPierwszy w historii konkurs fotograficzny WoWCenter.pl to nie lada okazja do popisania się swym talentem chwytania znakomitych kadrów z pleneru... albo i niekoniecznie? Ważne tylko, by Wasze zdjęcie zawierało "motyw przewodni" dodatku Warlords of Draenor - dzikość. Niezależnie od tego, jak ją rozumiecie. Druga ważna rzecz: w kadrze musi się też znaleźć kartka z napisem "Beta Warlords of Draenor na WoWCenter.pl". To wszystko! Ruszajcie w plener albo na strych / do piwnicy i pstryknijcie fotę, która będzie kwintesencją dzikości i stanie się Waszą przepustką na Draenor w wersji beta. 28 kluczy czeka!

 • Zadanie konkursowe: Zrobić zdjęcie wyrażające "dzikość" tak, jak Ty ją rozumiesz. Zdjęcie musi zawierać w kadrze kartkę z napisem: "Beta Warlords of Draenor na WoWCenter.pl".
 • Zasady wyboru zwycięzców: Jury nagrodzi kluczami autorów najbardziej interesujących, kuriozalnych i/lub obiektywnie ładnych w swej dzikości zdjęć.
 • Czas trwania konkursu: 17.07.2014 do 27.07.2014, 20:00.
 • Pula kluczy: 30

JAK OJCIEC Z SYNEM
Konkurs kreatywny

/Files/pergamin_74.pngW konkursie kreatywnym mamy dla Was zadanie fabularne do totalnego popuszczenia wodzy fantazji. Napiszcie nam, jak wyobrażacie sobie spotkanie Garrosha i Grommasha Hellscreamów lub Thralla i Durotana. Co mieliby sobie do powiedzenia? Czy rzuciliby się sobie w ramiona, czy do gardeł? Napiszcie krótką historyjkę i wygrajcie jeden z 20 kluczy do bety Warlords of Draenor.

 • Zadanie konkursowe: Opisać krótko jak wyobrażasz sobie spotkanie Garrosha Hellscreama z Grommashem Hellscreamem lub Thralla z Durotanem.
 • Zasady wyboru zwycięzców: Jury nagrodzi kluczami autorów najbardziej intrygujących, interesujących, chwytających za serce i/lub zabawnych historyjek.
 • Czas trwania konkursu: 17.07.2014 do 27.07.2014, 20:00.
 • Pula kluczy: 20

SZYBKIE PYTANIA
Twitter

/Files/twitter-logo2.pngNa naszym rozćwierkanym profilu w serwisie Twitter ponownie damy Wam możliwość wykazania się zarówno wiedzą, jak i refleksem. Tym razem jednak w formie nieco mniej noł-life'owej, niż poprzednie edycje - nie będziecie musieli czatować 24 godziny na dobę w oczekiwaniu na konkursowy tweet. Przedział godzinowy następnego pytania w dniu kolejnym tweetniemy po wyłonieniu poprzedniego zwycięzcy. Kategorie pytań: ogólno-Warcraftowe i ogólno-WoW-owe.

 • Jak wziąć udział: Należy obserwować nasz profil w serwisie Twitter i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zadawać będziemy codziennie między godzinami ogłoszonymi dzień wcześniej.
 • Zasady wyboru zwycięzców: Klucz do bety danego dnia otrzyma pierwsza osoba, która odpowie w pełni poprawnie na nasz tweet z pytaniem jako pierwsza.
 • Czas trwania konkursu: 18.07.2014 do 27.07.2014, 20:00.
 • Pula kluczy: 10

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz