WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Wielki powrót książek z uniwersum Warcrafta do Polski! "Wichry wojny" zawieją w listopadzie dzięki Fabryce Słów!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Wielki powrót książek z uniwersum Warcrafta do Polski! "Wichry wojny" zawieją w listopadzie dzięki Fabryce Słów!

  Kumbol:
/Files/logo_fabryka_slow.pngTak jest! Po latach przerwy i niebytu książek ze świata Warcrafta w Polsce, mamy nareszcie ogromny powód do radości! Oto bowiem wydawnictwo Fabryka Słów ujawniło pozyskanie licencji nie tylko na uniwersum Diablo (z którego "Zakon" ukazał się w czerwcu), nie tylko na StarCrafta, ale także na Warcrafta! Dzięki temu już w listopadzie na półki polskich księgarni zawita pierwsza od lat nowa powieść ze świata high fantasy Blizzarda. Panie i panowie, fani fabuły World of Warcraft, oto "Jaina Proudmoore: Wichry wojny" autorstwa Christie Golden!

Fabryka Słów rozpocznie wydawanie Warcrafta po polsku właśnie od takiego mocnego uderzenia. Jest to tyle fantastyczna wiadomość, że nadchodzącą powieść Christie Golden dostaniemy już niecałe trzy miesiące (!) po jej angielskojęzycznej premierze (oryginał ukaże się w przyszłym tygodniu). Dzięki tak szybkiemu wprowadzeniu polskiego wydania pozostaniemy niemal na bieżąco z wydarzeniami rozgrywającymi się równolegle w grze - Wichry wojny są bowiem książkowym ukazaniem zawieruchy, która rozpęta się w Azeroth od patcha 5.0.4 i zaogni konflikt między Przymierzem i Hordą, który przeniesie się wkrótce do Pandarii.

World of Warcraft
Jaina Proudmoore: Wichry wojny


Autor: Christie Golden
Data wydania: 2012-11-16
Tytuł oryginału: World of Warcraft: Jaina Proudmoore: Tides of War
ISBN: 978-83-7574-861-1
Wymiary: 125 x 195
Strony: 400
Cena: 39,90

Popioły Kataklizmu zdążyły już osiąść w podzielonych królestwach Azerothu. Gdy zniszczony świat dochodzi do siebie po katastrofie, znana czarodziejka, Lady Jaina Proudmoore, nie ustaje w walce o poprawę relacji między Hordą, a Przymierzem. Jednakże napięcia pomiędzy frakcjami rosną i światu grozi otwarta wojna, która zniszczyłaby ledwie odzyskaną odrobinę spokoju.

Do ukochanego miasta Jainy, Theramore, nadchodzą złowróżbne wieści. Skradziono jeden z najpotężniejszych artefaktów należących do niebieskich smoków, Źrenicę Światła. Jaina wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, przyłączając się do Aspektu niebieskich smoków, Kalecgosa. W trakcie pogoni pomiędzy dwójką znamienitych bohaterów powstaje zaskakująca więź, jednak kolejna katastrofa czyha na nich tuż za zakrętem.

Garrosh Hellscream gromadzi armie Hordy, by przeprowadzić otwarty atak na Theramore. Pomimo rozłamu, który staje się coraz bardziej widoczny pośród frakcji, której przewodzi, zuchwały wódz wojenny zamierza rozpocząć epokę, w której absolutna władza będzie należała do Hordy. Trawiący go głód podboju sprawia, że ci, którzy śmią się mu sprzeciwić, ponoszą okrutne konsekwencje.

Armie Przymierza gromadzą się wokół Theramore, by odeprzeć najazd Hordy, jednak dzielni obrońcy nie są przygotowani na prawdziwy wymiar przebiegłej i zwodniczej strategii Garrosha. Jego atak nieodwracalnie przemieni Jainę, zatapiając zagorzałą głosicielkę pokoju w chaotycznych, niszczycielskich odmętach wojny.

Mnie samego przechodzą ciarki ekscytacji zarówno na myśl o wydarzeniach, które wkrótce rozegrają się w świecie Warcrafta, jak i w związku z ich polskim wydaniem w drukowanej formie dzięki Fabryce Słów. Tym bardziej rad jestem zakomunikować, że WoWCenter.pl objęło polskie wydanie nadchodzącej powieści patronatem medialnym. Tak więc pomimo niespokojnych czasów w Azeroth, będziemy mieli dla was kilka przyjemnych niespodzianek...

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz