WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria: Zmiany i nowości w interfejsie z ostatnich buildów bety

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Mists of Pandaria: Zmiany i nowości w interfejsie z ostatnich buildów bety

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/mop_logo_m.pngDwie ostatnie aktualizacje wersji beta Mists of Pandaria, prócz pokaźnych złóż nowych modeli, wprowadziły także sporo zmian i nowości w interfejsie gry. Pojawiła się pierwsza implementacja jednej z ważniejszych nowości zapowiadanych na BlizzConie, a mianowicie osiągnięcia na całym koncie. Oprócz tego okienka księgi czarów i talentów wzbogaciły się o nowe tooltipy, które z pewnością okażą się pomocne dla nowych graczy. Usprawnień doczekało się także okienko pupili i wierzchowców. Przejdźmy więc do szczegółów.

Osiągnięcia dla całego kontaOsiągnięcia (Achievements) dla całego konta Battle.net to coś, co Blizzard zapowiedział na ubiegłorocznym BlizzConie, nie wdając się jednak wówczas zbytnio w szczegóły. W najnowszym buildzie bety ta funkcjonalność została dość niespodziewanie aktywowana i działa (z mniejszymi i większymi problemami). Osiągnięcia zdobywane na jednej postaci są widoczne także na pozostałych. Są wtedy oznaczone symbolem platformy Battle.net i zawierają notkę z nazwą postaci, na której je zdobyliśmy.

Jeśli chodzi o dostępność nagród z osiągnięć na innych postaciach, to w tej kwestii na forum bety wypowiedział się Ghostcrawler:

Cytat z: Ghostcrawler (źródło)
Naszym założeniem jest, by większość nagród z osiągnięć (wierzchowce etc.) było dostępnych dla całego konta. Nie mogę tego obiecać, gdyż jeszcze tego nie ma i nie działa, ale takie jest założenie.

Zapewne pojawi się dość pytań dot. osiągnięć dla całych kont, byśmy poświęcili temu osobny wpis na blogu. Zobaczymy, czy znajdziemy na to chwilę.

(...) Nie planujemy (póki co), by jakiekolwiek osiągnięcie było tylko dla pojedynczej postaci, ale zapewne pojawią się osiągnięcia, które będą tylko dla całego konta. Będą to rzeczy typu posiadanie postaci z Hordy i Przymierza na poziomie 90, które nie miałyby sensu jako osiągnięcia dla pojedynczej postaci. Z technicznego punktu widzenia, osiągnięcie tylko dla konta różni się od osiągnięcia dla całego konta, i stąd słowo "większość". Być może jednak jest to zbyt techniczna kwestia, by w ją w ogóle poruszać.


Okno pupili i wierzchowców


W Mists of Pandaria zakładki pupili (Pets) i wierzchowców (Mounts) zostały przeniesione do własnego, nowego okienka. Ponieważ pupile już są, a wierzchowce wkrótce będą dostępne dla całego konta, nie ma sensu przypinać ich do okienka postaci. O ile zakładka wierzchowców niemal zupełnie się nie zmieniła (poza uzyskaniem większych rozmiarów), to zakładka pupili przeszła zupełną metamorfozę. Nowy interfejs zaprojektowano głównie z myślą o systemie walk pupili; w nowym okienku zintegrowano zarządzanie swoją drużyną i wbudowano kompendium wiedzy o pochodzeniu, umiejętnościach i statystykach naszego kompana. Niestety sam system walk nie jest jeszcze dopracowany i po krótkiej chwili dostępności w becie został wyłączony.

Tooltipy pomocnicze


Księga czarów i okno talentów zostały zaktualizowane o nowe tooltipy pomocnicze, pomagające zrozumieć nowym graczom zasady funkcjonowania poszczególnych systemów.

Graficzne powiadomienie o wygraniu przedmiotu


Będąc w grupie, jeżeli wygramy jakiś przedmiot poprzez losowanie, zostaniemy o tym poinformowani poprzez nowy graficzny komunikat przedstawiający wygrany przedmiot oraz wylosowaną liczbę, która dała nam zwycięstwo.


Oprócz powyższych zmian i nowości w interfejsie, ostatnie patche do bety przyniosły też inne nowości:

Pandareńskie strefy w Orgrimmar i Stormwind


W stolicach Orgrimmar i Stormwind pojawiły się małe, Pandareńskie strefy. Póki co pozbawione są NPC-ów, ale można przypuszczać, że będą tam trenerzy Monków i ambasadorzy powiązani z frakcją Pandarenów z The Wandering Isle.


Zbroje z trybów wyzwań - WarriorZbroje PvP - Warlock

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz