WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

System walk pupili

Przez lata, twoje wierne pupile towarzyszyły ci podczas niezliczonych przygód. Zapewniały ci pociechę, towarzystwo, a czasem nawet rozrywkę i godziny zabawy. Możliwe, że posiadasz tylko garstkę pupili, które naprawdę kochasz, lub też może postawiłeś sobie za zadanie złapania tak wielu jak tylko zdołasz. Faktem jest, że bohaterzy kochają swoich małych towarzyszy… i w Mists of Pandaria zaprezentują się oni w zupełnie nowym świetle.

Ty i twoi przyjaciele możecie wystawiać swoich pupili przeciwko sobie dla zabawy, w przyjacielskich pojedynkach. Możesz uczyć swoich pupili unikalnych umiejętności i ataków, których użyją w czasie walk z innymi pupilami. Dzięki walkom i wygrywaniu bitew, twoje pupile będą zdobywać doświadczenie i podnosić swój poziom, co sprawi, że staną się mocniejsze i może nawet odblokują nowe umiejętności. Stwórz swój zespół i bij się ze swoimi przyjaciółmi, aby sprawdzić, czyje pupile są najsilniejsze!

Co więcej, otrzymasz również całkowicie nowy sposób dodawania kolejnych pupili do twojej kolekcji. Oprócz ich kupowania lub otrzymywania w ramach znajdywanych przedmiotów, teraz możesz również spotkać i złapać pupile w dziczy. Jeśli natkniesz się na jednego z tych rzadkich pupili, możesz wyzwać je na pojedynek za pomocą swojego towarzysza; jeśli uda ci się je pokonać, złapiesz je i dodasz do swojej kolekcji! Dzikie pupile mają lekko zróżnicowane statystyki, tak więc możliwym jest złapanie niespotykanie potężnego pupila. Miejcie oczy szeroko otwarte!

Trenowanie twoich pupili jest ważne, jeśli chcesz, aby odnosiły sukcesy. Możesz wyszukiwać NPC trenujących pupile, którzy nauczą je nowych sztuczek, jednak niektórzy z nich wyzwą cię na pojedynek; będziesz musiał im udowodnić swoją godność, jeżeli będziesz chciał, aby trenowali twoje pupile. Możesz spotkać również innych NPC, którzy nie pragną nic innego, jak tylko zobaczyć swojego pupila pokonującego twoje w walce.

Były przy twoim boku na dobre i na złe. Teraz poznaj swoich wiernych towarzyszy z zupełnie innej strony i odkryj ich pełen potencjał. Tak więc zbierz swoich pupili, dobrze ich wytrenuj i może pewnego dnia zasłużysz na miano najsławniejszego trenera Azerothu!