WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Void Storage

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Void Storage

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media3.battle.net/cms/blog_header/7XF9RATKDTS21313660201287.jpg

Od jakiegoś czasu gracze prosili nas o miejsce, w którym mogliby lokować swoje ważne zdobycze, włączając w to cenne zestawy zbroi, unikalne przedmioty z questów, czy prezenty od przyjaciół, a także inne wartościowe rzeczy, które zebrali w trakcie swoich podróży po Azeroth.

Taką funkcję chcieliśmy dodać do gry już od dawna, więc z ekscytacją ogłaszamy, że dzięki geniuszowi i przedsiębiorczości Ethereali wkrótce pojawi się nowa funkcjonalność długoterminowego magazynu, który uszczęśliwi wszystkich kolekcjonerów.

Magazyn Otchłani (Void Storage)

W patchu 4.3 postacie wszystkich poziomów będą mogły wykorzystywać dobrodziejstwa nowej technologii zwanej "Magazynem Otchłani", która zapewni do 80 slotów długoterminowej przechowalni. Skarbce Magazynów Otchłani będą umiejscowione zarówno w Stormwind, jak i w Orgrimmarze, a dostęp do nich uzyskać można przez rozmowę z lokalnym opiekunem skarbca (Vaultkeeper).

W Magazynie Otchłani umieścić można całą gamę przedmiotów - łącznie z przedmiotami soulbound i Battle.net Account Bound - co czyni go idealnym miejscem na składowanie trofeów z dawnych podbojów, a także zbroi, które chciałbyś zatrzymać na potrzeby Transmogryfikacji. Tak więc, jeśli szukasz dobrego miejsca dla wszystkich tych starych tierów czy zabawnych przedmiotów świątecznych, Magazyn Otchłani to coś dla ciebie! Do tego jest równie łatwy w użyciu jak przeciąganie i upuszczanie.


W zamian za tę unikalną usługę, Ethereale poproszą o małą opłatę za każdy deponowany lub wyciągany z Magazynu Otchłani przedmiot. Można dodawać i usuwać wiele przedmiotów jednocześnie, zaś koszt każdej transakcji wyświetlać się będzie u dołu ekranu, aktualizując się dynamicznie, gdy będziesz wybierał kolejne przedmioty do zdeponowania lub wyjęcia. Kiedy przedmiot zostanie zdeponowany w Magazynie Otchłani, może tam pozostawać na zawsze bez żadnych dodatkowych kosztów.


Jest ważne, by zrozumieć, że celem Magazynu Otchłani nie jest zapewnienie drugiego banku, ale raczej miejsca, w którym gracze mogą bezpiecznie składować swoje przedmioty, które chcą zachować na okres swojej całej gry, z powodów sentymentalnych bądź estetycznych. Ponieważ ten konkretny składzik nie jest tak naprawdę przeznaczony dla przedmiotów, których używasz na porządku dziennym (jak np. obecny zestaw do rajdowania), każda rzecz zdeponowana w Magazynie Otchłani zostanie odarta ze wszelkich enchantów, ulepszeń, gemów, socketów i przekutych w Reforgingu statystyk. Pozwoli nam to zredukować wpływ takiej dodatkowej przestrzeni na serwery gry, a w ostatecznym rozrachunku umożliwi nam zapewnienie dodatkowej, długoterminowej przestrzeni składowej z minimalnym jej wpływem na doświadczenia gry wszystkich graczy.

Przeszukiwanie plecaka: Znajdź to, co chcesz wtedy, kiedy chcesz

Możliwe, że myślisz teraz: "W porządku, ci Ethereale są git, a posiadanie większej przestrzeni do składowania przedmiotów jest wypas! Ale co właściwie z możliwością znalezienia tego, co posiadam? Wiecie, jak długo szukałem tego jednego stacka Papa Hummel's Pet Biscuits? Jakiś rok. No dobra, może 15 minut. Tak czy siak, nawet malutki, tłuściutki młody raptor nie jest wart takiego wysiłku, a ja kocham tłuściutkie młode raptory."


Bez obaw, nasz drogi entuzjasto korpulentnych dinozaurów o krótkich kończynach! Mamy coś w sam raz dla ciebie! Oprócz wprowadzenia Magazynu Otchłani dodajemy także w patchu 4.3 funkcję, która pozwoli przeszukiwać plecaki oraz przestrzeń bankową graczy z pomocą jedynie kilku stuknięć w klawiaturę.

Zintegrowana bezpośrednio w interfejs plecaków i banku, ta nowa funkcjonalność będzie niesamowicie szybka i łatwa w użyciu. Aby znaleźć przedmiot w jednym ze swoich plecaków, osobistym banku, banku gildiowym lub skrytce Magazynu Otchłani wystarczy jedynie wpisać nazwę przedmiotu - lub słowo występujące w jego nazwie - do małego paska wyszukiwarki ulokowanego u góry swojego głównego plecaka, a twój inwentarz zostanie odpowiednio przefiltrowany. Wyświetlone zostaną jedynie przedmioty, których nazwa zawiera słowo, jakie wpisałeś. Pozwoli to jeszcze łatwiej znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.


Miejcie na uwadze, że zarówno Magazyn Otchlani jak i przeszukiwarka plecaków są wciąż w fazie dewelopingu, więc ich działanie może ulec zmianie przed ostatecznym wydaniem łatki. Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc zaoferować obydwie te funkcje zarządzania inwentarzem i dostarczymy o nich więcej informacji wraz z postępami prac nad patchem 4.3.


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz