WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Słów kilka o 4.1.0A, Arena Pass i starcie PTRów 4.2

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Słów kilka o 4.1.0A, Arena Pass i starcie PTRów 4.2

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.pngW ciągu ostatnich kilku dni przez oficjalną stronę World of Warcraft przewinęło się kilka nowinek wartych uwagi teraz, kiedy szał newsów o 4.2 nieco zelżał. Mamy małego, poprawkowego patcha do 4.1, start rejestracji na tegoroczne rozgrywki Arena Pass, a także szybkie powiadomienie o rozpoczęciu testów 4.2. Zatem po kolei.

W piątek oficjalny klient gry został zaktualizowany do wersji 4.1.0A. Szybka łatka nie wnosi żadnych większych zmian, a jedynie skupia się na poprawie najbardziej irytujących problemów wynikłych po wprowadzeniu na serwery patcha 4.1.0: Powstanie Zandalari.

Cytat z: Blizzard (źródło)
World of Warcraft Fast Patch 4.1.0A

Naprawy bugów
  • Naprawiono problem, który powodował czasem rozłączenie gracza, który przenosił się do innej lokacji.
  • Tytuł "Blackwing's Bane" nagradzany za pokonanie Nefariana na poziomie Heroicznym może teraz ponownie zostać wybrany przez postaci, które go zdobyły.
  • Znacznik do wskazywania celowanego obszaru nie będzie już znikał, kiedy gracze rzucają czary.
  • Rozwiązano pewne problemy powodujące błędy Movement Enforcement.
  • Rozwiązano problem dotyczący run death knighta po przełączeniu specjalizacji.
  • Pozycje członków drużyny powinny już pokazywać się prawidłowo wewnątrz instancji.
  • Animacje jazdy na wierzchowcach powinny już działać normalnie.
  • NPCty nie powinny już lewitować... poza tymi, które faktycznie powinny.
  • Nogi postaci powinny już poruszać się prawidłowo, kiedy postać się porusza.
  • Gracze korzystający z jednego klienta gry do łączenia się z różnymi regionami będą mogli robić to ponownie.

Zapaleni gracze lubujący się krwiożerczych pojedynkach na śmierć i życie w ramach Aren mają powód do radości. Właśnie wystartowała bowiem rejestracja na tegoroczne rozgrywki Arena Pass, które stanowią zarazem kwalifikacje do Turnieju Arenowego World of Warcraft 2011. Gorąco dopingujemy wszystkich Polaków!

Cytat z: Blizzard (źródło)
http://www.wowcenter.pl/Files/murkimus.pngZbierzcie swoich sojuszników i przygotujcie się na jedno z największych arenowych wydarzeń, jakie oferuje World of Warcraft; zapisy na World of Warcraft Arena Pass 2011 są już otwarte!

Ta usługa premium pozwoli graczom na stworzenie trzech gotowych do walki, 85-poziomowych postaci w każdej możliwej kombinacji klas i ras, wyposażenie ich w najlepszy sprzęt dostępny w WoWie, a także na walkę o sławę, honor, oraz specjalny tytuł i peta!

Najwyższej klasy pancerze, bronie, akcesoria, enchanty, gemy, glify, pety – wszystko to będzie dostępne za darmo, gdy wejdziesz na realm Arena Pass. Możesz więc w pełni dostosować postać według własnego uznania. Gdy będziesz już gotowy, zostanie do zrobienia już tylko jedno – zmierzenie się z innymi na arenie, skupiając się na umiejętnościach i strategii, w trybie walki 3v3.

Oprócz ganiania za graczami, którzy wprost ociekają epickością (ich itemów), otrzymasz jeszcze kilka innych, ekskluzywnych korzyści za uczestniczenie w tej świetnej, skupionej na arenach, usłudze. Wszyscy uczestnicy mają szansę na zdobycie specjalnego peta. Zagraj przynajmniej 50 meczy jedną postacią i z tą sama drużyną w ciągu ostatnich 4 tygodni Arena Pass i ukończ z nią to wydarzenie, a w zamian otrzymasz unikatowego, opancerzonego murloca, który będzie Ci towarzyszył w Twoich przygodach na zwykłych serwerach. Zagraj przynajmniej 100 meczy jedną postacią i z tą samą drużyną w ciągu ostatnich 4 tygodni Arena Pass, a otrzymasz także bardzo atrakcyjny tytuł „Vanquisher” dla Twoich spełniających wymagania postaci na zwykłych serwerach!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałby poznać więcej szczegółów, przeczytaj FAQ i upewnij się, że będziesz odwiedzał naszą stronę regularnie, aby przeczytać więcej nadchodzących informacji i nowości dotyczących Arena Pass.

Nie przegap szansy na sprawdzenie się poprzez walkę o chwałę w tej epickiej, skupionej na Arenach usłudze. Zaangażuj się w tę wielką sprawę i zarejestruj się teraz, aby wziąć udział w World of Warcraft Arena Pass 2011!

Na koniec krótki i zwięzły komunikat: publiczne serwery testowe (PTR) patcha 4.2 są już uruchomione. Aby wziąć udział w testowaniu, należy pobrać specjalnego, testowego klienta gry, a także skopiować postać (można zarówno swoją, jak i gotowego pre-made'a). Wszystkiego dokonacie na dedykowanej stronie.

Zestawienie pozostałych informacji o patchu 4.2
http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_4.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_5.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_6.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_8.jpg

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz