WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.1: Guild Finder

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.1: Guild Finder

  Lorenco:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.png
Cytat z: Blizzard (źródło)
W patchu 4.1 przedstawiamy „Guild Finder”, nowy system pozwalający na łatwiejsze i szybsze rekrutowanie do gildii. Liderzy gildii i gracze, którzy szukają gildii będą używać Guild Findera, aby spotkać się i rozpocząć rozmowę, która może zaowocować członkostwem w gildii.

Guild Finder ma działać jako tablica ogłoszeń dla gildii, które aktualnie rekrutują graczy. Wcześniej w World of Warcraft miałeś ograniczony wybór. Musiałeś ogłaszać się na forum Twojego realmu, porozmawiać z innym graczem przez prywatną wiadomość, albo używać kanałów czatowych. Mogło to być procesem pochłaniającym czas. Guild Finder pozwoli Twojej wiadomości - „szukamy nowych graczy” – na działanie przez 24 godziny na dobę, dostępnej dla każdej postaci w Twojej frakcji, z jakiegokolwiek miejsca w grze.

Nowy przycisk Guild Finder pojawi się na Twoim Mikro Menu, nie ważne czy jesteś liderem gildii czy kimś, kto obecnie nie jest w żadnej gildii.

Jako lider gildii, wskażesz jedno lub więcej zainteresowań gildii (takich jak PvP, Raidy, albo Role Playing), czas w jakim gracie (w tygodniu lub w weekend) i jakich klas oczekujecie od nowych członków (Tank, Healer, DPS). Pole komentarza to miejsce, gdzie możesz napisać cokolwiek o swojej gildii oraz/albo szczegóły o ludziach, których poszukujesz. Akceptujecie tylko orczyce? Czy Twoja gildia powoli przenosi się z raidów 10-osobowych na 25-osobowe? Być może zaakceptujesz nowych członków pod warunkiem, że mogą grać w czwartki w południe? To jest miejsce, żeby o tym powiedzieć i pomóc potencjalnym rekrutom zdecydować, czy Twoja gildią jest tym, czego szukają.

Z perspektywy bez-gildiowego gracza, Guild Finder pozwoli Ci na przeglądanie listy gildii, które obecnie poszukują nowych członków. Po prostu włącz Guild Finder, opowiedz mu o swojej dostępności w grze, o roli jaką spełniasz oraz o typie aktywności gildyjnych, jakich szukasz, i wciśnij „Browse Guilds”. Zrobienie tego zabierze Cię do drugiego okienka, gdzie zobaczysz listę rekrutujących gildii, które pasują do Twojego profilu. Możesz tu o nich przeczytać i jeśli spodoba Ci się to, co zobaczysz, wyślij prośbę o zaproszenie.

Prośby wysłane do rekrutujących gildii pojawią się w zakładce Requests. Z tego trzeciego okienka, liderzy gildii mogą rozpatrzeć potencjalnych rekrutów i kontynuować ostatnie kroki wobec nowych członków.
Czy jesteś liderem gildii, który szuka uzupełnień w składzie, czy też graczem, który szuka gildii spełniającej Twoje najsurowsze wymagania, Guild Finder zapewnia łatwą drogę do zawarcia nowych znajomości!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz