WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Cataclysm: Nocne premiery w Polsce i pierwsza część rysu fabularnego. Premiera już... już prawie!

Artykuł

Cataclysm: Nocne premiery w Polsce i pierwsza część rysu fabularnego. Premiera już... już prawie!

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.pngWorld of Warcraft: Cataclysm zadebiutuje już za niespełna 2 godziny w Europie, więc także i w Polsce. Na wzór zachodnich celebracji, także i w naszym kraju będzie można kupić dodatek już o północy na specjalnie przygotowanych nocnych otwarciach. Trzeba przyznać, że tym razem wyjątkowo obrodziło w nocne sprzedaże, co świadczy o szybko rosnącej popularności World of Warcraft nad Wisłą. I dobrze! Oto lista znanych nam punktów, do których możecie udać się dzisiejszej nocy i kupić Cataclysm równo o północy:
 • Gram.pl
  Warszawa - ul. Grzybowska 30
 • Empik Nowy Świat
  Warszawa - ul. Nowy Świat 15/17
 • Empik Junior
  Warszawa - ul. Marszałkowska 116/122
 • SATURN CH Magnolia
  Wrocław - ul. Legnicka 58
 • Empik Megastore
  Kraków - Rynek Główny 5 (Sienna 2)
 • Empik CH Zakopianka
  Kraków - ul. Zakopiańska 62

Zapraszamy gorąco, jeśli macie taką możliwość, do wzięcia udziału w jednym z nocnych otwarć. Trzeba wspierać takie inicjatywy, są bowiem dość rzadkie na naszym rynku, zwłaszcza w związku z naszym ulubionym MMO.

Jako, że dodatek już tuż tuż, warto w tym miejscu przypomnieć Wam o naszym dedykowanym dziale Cataclysm, który pęka w szwach od nawału treści w nim zawartych. Jeśli nie macie pomysłu, jak by tu zabić ostatnie godziny dzielące Was od wkroczenia na nowe tereny Azeroth, zachęcamy do zagłębienia się w ten dział.
http://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Cataclysm-Beta.png
http://www.wowcenter.pl/Files/gobliny_1.pnghttp://www.wowcenter.pl/Files/worgeni_1.pnghttp://www.wowcenter.pl/Files/lostisles_1.pnghttp://www.wowcenter.pl/Files/gilneas_1.png

http://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Archeology.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/BattleForGilneas.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/TwinPeaks.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/TolBarad.png
http://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Vashjir.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Twilight-Highlands.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Hyjal.png
http://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Halls-of-Origination.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/TheStonecore.pnghttp://www.wowcenter.pl/Images/Portraits/Grim-Batol.png

Na koniec przedstawiamy pierwszą część rysu fabularnego, który Blizzard umieścił na swoim społecznościowym blogu kilka dni temu. Druga część pojawi się zapewne w najbliższej przyszłości, a tymczasem zapoznajcie się z poniższą częścią pierwszą "Dotychczasowej historii...":

Cytat z: Blizzard (źródło)
Rządy terroru Króla Lisza dobiegły końca. Jakby na potwierdzenie, że przyszłość będzie świetlana dla Azeroth, wiele radosnych wydarzeń miało miejsce na świecie. Arcydruid Malfurion Stormrage został w końcu uwolniony z cieni Szmaragdowego Koszmaru (Emerald Dream), dzięki staraniom jego ukochanej, kapłanki Tyrande Whisperwind i jej sprzymierzeńców. Poza tym, po latach na wygnaniu, wysoko rozwinięte gnomy i nieustraszone trolle z plemienia Darkspear, poczyniły postępy w odzyskiwaniu swoich domów w Gnomeregan i na Echo Isles.

Jednak, tak szybko jak rosła nadzieja wśród wszystkich ras Azeroth, tak szybko nastała tragedia. Duchy żywiołów świata stawały się coraz bardziej nieobliczalne, co spowodowało serię śmiercionośnych katastrof naturalnych. Nikczemni kultyści należący do kultu Twilight's Hammer, głosili w miastach Przymierza oraz Hordy, że apokalipsa jest bliska. Przywódcy ras starali się znaleźć sposób, by rozwiązać problem rosnącej niestabilności Azeroth.

W krasnoludzkiej twierdzy Ironforge, król Magni Bronzebeard odprawił mistyczny rytuał, by porozumieć się z ziemią. Rytuał jednak miał niespodziewany efekt: Magni zamienił się w diament i został wchłonięty przez górskie miasto. W wyniku jego petryfikacji, klany Broznebeard, Wildhammer oraz Dark Iron, doszły do porozumienia, że będą rządzić Ironforge jako Rada Trzech Młotów, ale przyszłość miasta pozostaje niepewna.

W tym czasie, Thrall udał się w podróż do ziem swych przodków w Nagrand, mając nadzieje na rozeznanie u duchów żywiołów, a także innych szacownych szamanów. Na czas swej nieobecności, Thrall wyznaczył Garrosha Hellscreama, syna legendarnego orka Groma, na wodza Hordy. Zuchwałe poczynania Garrosha doprowadziły do zaognienia stosunków pomiędzy Hordą i Przymierzem. Makabryczna rzeź dokonana na druidach w Ashenvale, która została przez Twilight Hammer upozorowana na występek Hordy, pogorszyła tylko już napięte stosunki i wprowadziła nieufność pomiędzy towarzyszami broni Garrosha.

Konkretniej, w furię na Garrosha wpadł Cairne Bloodhoof, mędrzec i wysoki wódz taurenów. Wierząc, iż nowy wódz poprowadzi Hordę ku ruinie, Cairne wyzwał Garrosha na honorowy pojedynek. Pomimo, że mężny tauren walczył dzielnie, to jednak żadna siła nie mogłaby doprowadzić go do zwycięstwa. Matka taureńskiego plemienia Grimtotem, Magatha, zatruła ostrze Garrosha, czego nie był świadom żaden z uczestników pojedynku. Cairne był oszołomiony, gdy doznał krwawej rany, co pozwoliło nowemu wodzowi zadać śmiertelny cios.

Po pojedynku, agenci Magathy zajęli taureńską stolicę Thunder Bluff dla Grimtotemów. Uzurpatorzy zamierzali również zamordować syna Cairne'a, Baine'a, jednakże młody tauren uniknął ostrza swych niedoszłych zabójców i przypuścił kontratak. Ostatecznie, Baine i jego wojska odbiły Thunder Bluff, wydalając Magathę i jej zdradzieckich popleczników na zawsze z dala od taureńskich terenów.

Nieświadomy tych porażających wydarzeń, Thrall otrzymał złowrogie ostrzeżenie w Nagrandzie od Furii Ziemi: strach i chaos panujący wśród żywiołów Azeroth odzwierciedla warunki, jakie panowały w Outland, nazywanego wtedy jeszcze Draenorem, tuż przed jego rozbiciem. Thrallowi pozostało niewiele czasu, by zareagować na te niepokojące informacje...

Nagły przewrót, który przyćmił ostatnie burzliwe zachowania żywiołów świata, rozbił Azeroth. Gwałtowne trzęsienia przetoczyły się po planecie. Góry ognia i magmy wytrysnęły spod ziemi. Kolosalne fale tsunami zmiotły nabrzeża i spowodowały rozległe powodzie.

Rozpoczął się Kataklizm.

Ciąg dalszy nastąpi w części drugiej "Dotychczasowej historii...".

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz