WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Cataclysm: Tol Barad, Loremaster i akcja promocyjna dodatku

Artykuł

Cataclysm: Tol Barad, Loremaster i akcja promocyjna dodatku

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.pngBlizzard wykorzystuje ostatnie dni przed premierą dodatku w maksymalnym stopniu. Mamy dziś dla Was kolejne materiały i informacje, które Zamieć opublikowała w ostatnim czasie.

Zacznijmy od nowego artykułu na temat otwartej strefy PvP w Cataclysm, czyli wyspy Tol Barad. Pełne tłumaczenie znajdziecie już teraz w naszym dziale Cataclysm pod tym adresem, a poniżej zapoznacie się z krótką zajawką.

Cytat z: Blizzard (źródło)
http://www.wowcenter.pl/Images/Screens/Thumbs/tolbarad4.pngPodczas Drugiej Wojny między orkami a ludźmi, Tol Barad służyło jako wyspa-cytadela Stromgarde’u. Stanowiło dla Przymierza bardzo użyteczny, odizolowany port, z którego przypuszczano natarcia… dopóki nie natarła na niego Horda i wybiła stacjonujące tam wojska. Po latach naród Kul Tiras odzyskał Tol Barad, tworząc magiczne więzienie nad ruinami starych fortyfikacji, które przetrzymywało wrogich magów, demonów i mnóstwo innych kryminalistów. Istnienie tego więzienia pozostawało tajemnicą dla większości mieszkańców Azeroth. W obliczu kataklizmu, kiedy napięcie między Hordą i Przymierzem stale wzrasta, wszystko to ulegnie zmianie. Tol Barad ponownie posłuży jako strategiczna lokacja do gromadzenia śmiertelnych armad machin oblężniczych, które skruszą wrogie forty w Eastern Kingdoms. Ponieważ zarówno Horda, jak i Przymierze są przygotowane, by okupić kontrolę nad Tol Barad własną krwią, nie jest jasne, która z tych frakcji okaże się zwycięska w batalii na wyspie, która widziała już niejedną wojnę.

Jak wiadomo, po wejściu Patcha 4.0.3a (najprawdopodobniej już w tą środę!) świat zmieni się na zawsze, a wraz z nim questy. Wiele starych zadań zniknie bezpowrotnie. Zamieć postanowiła poinformować, jak te zmiany mają się do achievementa Loremaster.

Cytat z: Zarhym (źródło)
Jak już zapewne wiecie, rozbicie Azeroth drastycznie i permanentnie odmieni kontynenty Kalimdor i Eastern Kingdoms.
W świetle nadchodzącej dewastacji świata przez Deathwinga, bohaterowie zostaną wezwani do nowych zadań między poziomami 1 a 60 na tych przetransformowanych terytoriach. Przy tak wielu nowych treściach na oryginalnych dwu kontynentach, wiele starych questów przestanie być dostępnych po rozbiciu. Questy te zostaną automatycznie usunięte
z Waszych quest logów. Wszystkie questy, które wciąż pozostaną w Azeroth, pozostaną także w quest logu.

Pewnie zastanawiacie się, jak rozbicie wpłynie na achievementy Loremaster. Jeśli ukończyliście już achievement Loremaster of Eastern Kingdoms lub Loremaster of Kalimdor, nie stracicie go. Jednakże, jeżeli poczyniliście postępy w tych osiągnięciach, lecz jeszcze ich nie ukończyliście, wiedzcie, że wszystkie questy, które zostaną usunięte z gry przestaną się wliczać do twojego progresu, więc możesz zauważyć spadek na liczniku questów dla tych osiągnięć. Jeśli niewiele dzieli cię od zdobycia tych osiągnięć, silnie zalecamy, byś bardzo pośpieszył się z ich ukończeniem, gdyż powrót Deathwinga jest bliski.

Ponadto, achievementy Loremaster dla starych kontynentów zostaną nieco przeprojektowane, by umożliwić łatwiejsze śledzenie ich progresu. Zamiast wymagać od gracza ukończenia ogromnej liczby zadań na całym kontynencie, kryteria będą wymagały ukończenia konkretnej liczby questów w konkretnych strefach. Kiedy zdobędziesz osiągnięcia za wszystkie wymienione strefy danego kontynentu, zostaniesz nagrodzony achievementem Loremaster dla tego kontynentu. Ci z Was, którzy mają już osiągnięcia Loremaster of Eastern Kingdoms lub Loremaster of Kalimdor - wciąż będziecie mogli wrócić i zdobyć nowe osiągnięcia w pojedynczych strefach na tych kontynentach.

Z niecierpliwością wyczekujemy na moment, w którym udostępnimy Wam możliwość podjęcia nowych wyzwań i przygód w tych klasycznych strefach. Obecny czas jest wprost pełen zmian.

Na koniec mamy dla Was informację o nowej akcji promocyjnej, którą Blizzard rozpoczął w dniu wczorajszym. Na specjalnie przygotowanej stronie stylizowanej na motywy Darkmoon Faire gnoll Sage przepowie światu Azeroth jego dramatyczną przyszłość, a Wam wskaże Wasze prawdziwe przeznaczenie. Dzielenie się materiałami i "lubienie ich" na facebooku pomoże Hordzie i Przymierzu w odblokowywaniu unikalnych materiałów. Dostaniemy dzięki temu nigdy dotąd niepokazywane artworki, dzwonki na telefon, fragmenty powieści "The Shattering", ekskluzywne wywiady z developerami oraz nowe zwiastuny. Oprócz tego na stronie znajdziecie też prace zgłoszone do konkursów na najlepszy plakat i reklamę video, i pomożecie wyłonić zwycięzców.

http://www.wowcenter.pl/Files/cataclysm_sage.jpg

Paski postępu rosną dość szybko i na tą porę zarówno Horda, jak i Przymierze odblokowały pierwsze bonusy - ekskluzywne wywiady z twórcami - Garym Platnerem, głównym artystą środowiska w WoWie, oraz Jessym McCree, głównym projektantem poziomów. Panowie opowiadają nieco o sobie i swej pracy oraz wyzwaniach, z jakimi przyszło im się zmierzyć w trakcie dewelopingu Cataclysm. Dane nam jest też zobaczyć niektóre z narzędzi, jakie wykorzystują twórcy przy projektowaniu stref. Zachęcamy do oglądania!

Media (pokażukryj)


Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz