WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Invincible - historia niepokonanego rumaka Arthasa

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Invincible - historia niepokonanego rumaka Arthasa

  Kumbol:
http://www.theburningcrusade.pl/Files/invin1m.jpgKlacz Brightmane wydała na świat Invincible (Niepokonany), czego świadkiem był młody Książę Arthas, obserwujący bacznie narodziny. W ciągu kolejnych lat po tym wydarzeniu, pomiędzy Invincible a Arthasem uformowała się więź, która poniosła ich między wojujące narody Azerothu, przez lodowate szpony śmierci, prosto w wir walki.

Mięśnie oplatające ogiera zostały wprost stworzone dla szybkości, przez co Arthas miał wrażenie, jakby jego wierzchowiec latał, aniżeli poruszał się galopem poprzez krajobraz. Najmniejsze nawet dotknięcie piętą pozwalało Arthasowi wskazać kierunek, w którym chce się przemieścić i Invincible wykonywał te rozkazy niezwłocznie, bez wahania.
To właśnie bezgraniczne posłuszeństwo wobec pana doprowadziło ogiera do nieuniknionej śmierci i świętokradczego odrodzenia. Mroźnym, zimowym popołudniem, kiedy śnieżny koc okrywał wszystko, Arthas desperacko chciał wyjechać z miasta, nawet gdyby oznaczało to jazdę w ciężkich warunkach pogodowych. Już poza murami, Arthas poprowadził Invincible nad znaną im przeszkodę, jednak w czasie skoku ogier poślizgnął się na gładkim lodzie, czego efektem był upadek, który połamał przednie nogi konia. Bez możliwości uratowania swojego towarzysza, Arthas był zmuszony ukrócić cierpienia Invincible, zabijając go, i na księcia spadł ciężar odpowiedzialności, który musiał dźwigać jeszcze przez bardzo długi czas.

Wiele lat później, po tym jak Król Lisz nadał Arthasowi nekromantyczne moce, książę powrócił do mogiły, w której pochował Invincible i wskrzesił swojego lojalnego sługę. To właśnie w czasie tego mrocznego czynu Arthas poczuł pewną celowość. Wierzył, że śmierć Invincible nie była wypadkiem, a raczej częścią książęcego przeznaczenia.

Invincible nie urodził się rumakiem bojowym, jednak gdy został wskrzeszony i stał się odporny na głód, ból i zmęczenie, okazał się idealnym wierzchowcem dla Arthasa. Teraz upiorny koń bojowy grasuje w Icecrown Citadel, zawsze gotowy służyć swemu panu i odpowiedzieć na jego wezwanie.


http://www.theburningcrusade.pl/Files/invin2m.jpg http://www.theburningcrusade.pl/Files/invin3m.jpg


Arthas i Invincible byli jednością dopóki nie rozłączyła ich śmierć ogiera. Teraz ponownie połączyli się poprzez śmierć dzięki mocy Króla Lisza i sieją przerażenie wśród wszystkich, którzy ich ujrzą. Tylko potęga bohaterów Azerothu jest w stanie ponownie ich rozdzielić.

Aby dosiąść takiego wierzchowca, śmiałek musi przemierzyć Icecrown Citadel i rzucić wyzwanie Królowi Liszowi na Heroicznym poziomie trudności. Może to właśnie ty będziesz tym szczęśliwcem, który stanie się nowym panem najbardziej pożądanego z wierzchowców - konia bojowego Invincible. Nagroda czeka na tych, którzy są na tyle odważni, aby stawić czoła gniewowi Króla Lisza.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz