WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Premiera "Vol'jina: Cieni Hordy"

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Premiera "Vol'jina: Cieni Hordy"

  Ventas:

https://wowcenter.pl/Files/cieniehordy3.png

Inwazja na Pandarię

Honor – wartość najwyższa dla Hordy i każdego walczącego pod jej sztandarem. Od czasu, gdy Thrall stanął na czele połączonych klanów i odbudował Hordę, włączając w jej szeregi również inne ludy, honor zawsze stał na pierwszym miejscu – w czasach pokoju, jak i wojny. Od krwawego elfa po taurena, każdego obowiązywał ten sam kodeks. To wszystko uległo zmianie po objęciu posady Wodza przez Garosza Piekłorycza. Kiedyś umiłowaniu honorowej walki dorównywał jedynie jego wybuchowy charakter i chęć do wojaczki, ale po tamtych czasach zostało jedynie smutne wspomnienie. Ten, który był gotów wydalić ze swych szeregów zasłużonych oficerów i obedrzeć ich z wszelkich godności za nieczyste zagrania na polu bitwy, sam zaczął knuć i spiskować w cieniu. Kto nie zawahał się skazywać na śmierć za zabijanie cywilów najbardziej tchórzliwymi metodami, ironicznie zaczął te same metody stosowane przez siebie uważać za czyn popełniony na chwałę Hordy.

Ci, którzy pozostali wierni wizji Hordy Thralla, za długo znosili szaleństwa nowego Wodza. Niestety przywódca trolli z plemienia Mrocznych Włóczni, Vol’jin, zbyt późno zdecydował się podjąć działania mające na celu odsunięcie Garosza od władzy. Wódz ubiegł trolla, organizując zamach na jego życie w czasie kampanii wojennej w odległej Pandarii. Jednak Vol’jin wyślizgnął się śmierci. Ciężko ranny, na granicy wytrzymałości trafił do Klasztoru Szado-Pan skrytego na Szczycie Kun-Lai.

Przebywanie u tajemniczych mnichów rozpocznie zupełnie nowy rozdział w życiu Łowcy Cieni. Vol’jin pozna nie tylko nowe techniki walki, ale przede wszystkim nauczy się filozofii pandarenów, która pomoże mu odnaleźć równowagę i widzieć świat zupełnie inaczej niż do tej pory.

Udaj się wraz z Vol’jinem i jego rubasznym kompanem, Czenem Gromowarem, w niezapomnianą podróż po skrytej za mgłą przez 10 000 lat Pandarii. Powieść pióra Michaela Stackpole’a przybliży Wam nie tylko początki buntu w Hordzie, na czele którego stanął Vol’jin z Mrocznych Włóczni, ale przede wszystkim pozwoli odkryć piękno orientalnej krainy pandarenów, ich kulturę, zwyczaje, a nawet kuchnię. Nie wahaj się dłużej i przeżyj kolejną przygodę ze swymi ulubionymi bohaterami uniwersum Warcrafta.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz