WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualizacja 8.1.5 od jutra na europejskich serwerach!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Patch

Aktualizacja 8.1.5 od jutra na europejskich serwerach!

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_head2.jpg

Aktualizacja 8.1.5 wyląduje na europejskich serwerach już jutro, 13 marca! Jest to co prawda jedna z pomniejszych aktualizacji, ale czekają nas w niej m.in. nowe zadania fabularne, nowości w profesjach i wydarzeniach, odnowione pola bitew i powrót Brawler's Guild. W końcu doczekaliśmy się też możliwości zagrania rasami Kul Tiran i Zandalari. Tymczasem na horyzoncie jawi się już nowy rajd - Crucible of Storms.


Nowy rajd: Crucible of Storms

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_01.jpg


Crucible of Storms to nowy mini-rajd, który zostanie otwarty dla graczy w Europie już 17 kwietnia. Powrócimy w nim do podziemnych jaskiń Shrine of the Storm, gdzie mroczni kultyści oddają cześć nadchodzącym z morza podszeptom. Rajd składa się z dwóch bossów i oferuje tylko delikatnie lepsze nagrody niż Battle of Dazar'alor. Zdobyte tam przedmioty mają jednak specjalne zdolności, które mogą wspomóc doświadczonych awanturników w walce.

Sprzymierzone rasy: Zandalari i ludzie z Kul Tiras

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_02.jpg


Kosztowało nas to trochę cierpliwości, ale w końcu będziemy mogli zagrać postaciami z ras Kul Tiran i Zandalari! Odblokowanie każdej z nich wymaga ukończenia głównej kampanii fabularnej i wojennej w Battle for Azeroth oraz osiągnięcia statusu Exalted z frakcjami Proudmoore Admirality lub Zandalari Empire.

Nowe serie zadań

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_08.jpg

Kontynuacja kampanii wojennej

Obie frakcje prowadzą dalsze działania wojenne w Kul Tiras i Zandalarze. W szeregach Hordy rodzą się jednak głosy sprzeciwu wobec działań królowej banshee. Jako bonus, w aktualizacji 8.1.5 gracze będą mogli zdobyć osiągnięcie Two Sides to Every Tale jeśli ukończą ścieżki fabularne po obu stronach konfliktu - w nagrodę otrzymają konia Bloodflank Charger po stronie Hordy i wilka Ironclad Frostclaw po stronie Przymierza.

Xal'atath

W trakcie wykonywania nowego zadania światowego Naga Attack! gracze mogą natrafić na tajemniczy amulet Azsharan Medallion, który skieruje ich na poszukiwania zaginionego artefaktu Xal'atath, Blade of the Black Empire. Dawnej była to broń kapłanów cienia, ale jakie sekrety skrywają dzisiaj podszepty mrocznego ostrza?

Cisza przed burzą

Jeśli czytaliście książkę Cisza przed burzą, to możecie pamiętać występujących w niej goblina Grizzeka i gnomkę Saffy. W nowej serii zadań Whatever Happened to Grizzek Fizzwrench? (Horda) i Whatever Happened to Saffy Flivvers? (Przymierze) nasza para powraca, a gracze mają szansę zdobyć unikalnego zwierzaka Feathers.

Powrót bestii Hati

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_05.jpg


Potężny wilk, który towarzyszył łowcom Beast Mastery w dodatku Legion, nareszcie powraca! Łowcy w tej specjalizacji będą mogli odwiedzić swój zakon klasowy w Highmountain i rozpocząć ekskluzywną serię zadań, aby odzyskać towarzysza Hatiego, z którym pokonali tak wielu demonów!

Magni i Brann Bronzebeard

Magni Bronzbeard czeka na nas w Silithus z nowym zadaniem A Brother's Help. Chociaż nasze bohaterskie działania pomogły załagodzić rany Azeroth, planeta wciąż cierpi. Razem z jego bratem Brannem udamy się do Uldiru, aby znaleźć nowe sposoby na rozwiązanie tego problemu. Ukończenie serii zadań ulepszy Wasz amulet Heart of Azeroth o 10 poziomów!

Epickie narzędzia z profesji

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_09.jpg

Profesje wytwórcze w Battle for Azeroth zostały rozszerzone o ciekawą nowość! Jeśli zdobyliście 150 punktów umiejętności w głównej profesji z kategorii Zandalar lub Kul Tiran, możecie odwiedzić swojego trenera w Boralus lub Dazar'alor, aby rozpocząć specjalną serię zadań. Na koniec otrzymacie możliwość stworzenia epickiego narzędzia (tzw. Tool of the Trade) - każde z nich ma unikalne, przydatne cechy i/lub pozwala wchodzić w interakcję z różnymi obiektami na nowych kontynentach.

Powrót gildii awanturników

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_10.jpg

Tęskniliście za Brawler's Guild? Arena walk PvE powraca w aktualizacji 8.1.5, wprowadzając wielu nowych przeciwników. To jednak nie wszystko! Pojawiła się nowa seria zadań związana z morderstwem w gildii, które gracze będą musieli rozwikłać - w nagrodę otrzymają wierzchowca Bruce. Na miejscu natraficie też na liczne nowe nagrody, jak zestaw do transmogryfikacji Brawler's Garb.

Nowe zaproszenia Blood-Soaked Invitation można zdobyć losowo z wrogich graczy w Kul Tiras lub Zandalarze oraz kupić od tajemniczego sprzedawcy A. Shady, który od czasu do czasu będzie pojawiał się w Stormwind i Orgrimmarze.

Warlords of Draenor Timewalking

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_03.jpg


Okresowe wydarzenia Timewalking zostaną teraz rozszerzone o sześć podziemi z dodatku Warlords of Draenor! Oznacza to oczywiście specjalne nagrody powiązane z tym dodatkiem do zdobycia za walutę Timewarped Badges, w tym dwa nowe unikalne wierzchowce!

Odnowione pola bitew: Warsong Gulch i Arathi Basin

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_06.jpg

Jedne z najstarszych pól bitew w grze, Warsong Gulch i Arathi Basin doczekały się wizualnego odświeżenia. Układ obu miejsc pozostał bez większych zmian, ale odnowiono wszystkie tekstury i modele budynków oraz dodano nowe elementy w tle mapy. Możemy tylko mieć nadzieję, że inne pola bitew doczekają się wkrótce podobnych zmian!


Komnaty z portalami w Stormwind i Orgrimmarze

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_04.jpg


W Stormwind i Orgrimmarze można teraz znaleźć nowe komnaty z portalami, które powinny nieco uprościć przemieszczanie się pomiędzy kontynentami Azeroth. Trzeba zaznaczyć, że jednocześnie portale zniknęły teraz z kilku innych miejsc na świecie, jak Dalaran i świątynie w Pandarii.

Nowości na Darkmoon Faire

https://wowcenter.pl/Files/815_podsum_07.jpg

Pierwszą nowością, jaką zauważycie zaraz po dotarciu na wyspę Darkmoon jest kolejka górska! Przejażdżka na niej przyznaje na godzinę bonus 10% do zdobywanego doświadczenia i reputacji. W kwietniu podczas festynu gracze będą mogli też kupić nowe gadżety, jak Wolf Balloon, Horse Balloon i Murloc Balloon.


Pełną listę nowości w aktualizacji 8.1.5 (w tym zmiany w klasach) znajdziecie tutaj.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz