WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Drugi sezon Battle for Azeroth - co zmieni się 23 stycznia

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Drugi sezon Battle for Azeroth - co zmieni się 23 stycznia

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/81_bfeaseason2_head.jpg

23 stycznia na europejskich serwerach rozpoczyna się drugi sezon dodatku Battle for Azeroth! Blizzard określa w ten sposób falę nowej zawartości, która trafi wtedy do gry. Najważniejszym punktem jest oczywiście nowy rajd Battle of Dazar'alor, ale tego samego dnia rozpoczną się również nowe sezony mitycznych podziemi i PvP, a niektóre systemy w grze (jak Azerite Armor) zostaną rozszerzone o dodatkowe funkcje. Zwiększy się też jakość większości przedmiotów do zdobycia w trakcie rozgrywki.

Battle of Dazar'alor

Przez nieopisane stulecia, Dazar'alor stanowiło centrum wielkiego i potężnego imperium Zandalari. Jego obrońcy odparli liczne próby odebrania życia królowi Rastakhanowi, a miasto przetrwało zarówno pradawne, jak i nowe wyzwania. Wojna dociera jednak do wybrzeży Zuldazaru, a Przymierze stawia wszystko na jedną kartę, podejmując się oblężenia złotej piramidy i zerwania więzi Zandalari z Hordą.

Battle of Dazar'alor otworzy się 23 stycznia w Europie na poziomach normalnym i heroicznym, a kolejne tryby będą odblokowywać się w następujących tygodniach, aż do końca lutego:
  • 23.01.19: Tryb normalny i heroiczny
  • 30.01.19: Tryb mityczny i pierwsze skrzydło LFR
  • 13.02.19: Drugie skrzydło LFR
  • 27.02.19: Trzecie skrzydło LFR

Zapisanie się na tryb LFR będzie wymagało poziomu przedmiotów równego 350.


Ekwipunek

Nowy rajd oznacza oczywiście nowe łupy do zdobycia. Poziom przedmiotów przy różnych trybach trudności jest rozłożony następująco:
  • LFR: 370+
  • Normalny: 385+
  • Heroiczny: 400+
  • Mityczny: 415+

Standardowo istnieje możliwość automatycznego ulepszenia się przedmiotu do Warforged lub Titanforged, co dodatkowo podwyższy jego poziom i statystki. Nie dotyczy to jednak ekwipunku Azerite Armor (hełm, napierśnik i naramienniki), a broń może ulepszyć się tylko do Warforged.

Wygląd ekwipunku


Nagrody

Poza ekwipunkiem, w rajdzie Battle of Dazar'alor kryją się też inne, unikalne nagrody. Najciekawsze są oczywiście wierzchowce - G.M.O.D. można zdobyć z bossa High Tinker Mekkatorque, Glacial Tidestorm to łup z Jainy Proudmoore w trybie mitycznym, a Dazar'alor Windreaver przyznawany jest za ukończenie osiągnięcia Glory of the Dazar'alor Raider. Na najlepszych graczy czekają też nowe tytuły jak Famed Conqueror of Dazar'alor czy Hero of Dazar'alor.


Podziemia

Podziemia z Battle for Azeroth w trybach Heroic oraz Mythic są teraz trudniejsze o 30%, ale oferują lepsze przedmioty o 30 poziomów.

Od 29 stycznia, w mitycznej skrzyni na koniec tygodnia będzie można znaleźć lepszej jakości przedmioty z drugiego sezonu i więcej Titan Residuum. Od tego dnia w samych podziemiach znajdziecie również ekwipunek o poziomie wyższym niż 385 (przy kluczach +7 i trudniejszych).

Nowy affix: Reaping

W mitycznych podziemiach przy kluczach +10 pojawia się nowy, czwarty affix. Na początku podziemia i po każdym pokonanym bossie znajdziecie Bwonsamdiego, który zaoferuje Wam układ. Jeśli go zaakceptujecie, otrzymacie buff Bwonsamdi's Bargain zwiększający zadawane obrażenia i otrzymywane leczenie o 20%. Z drugiej strony, co każde 20% wypełnienia paska Enemy Forces, Bwonsamdi wskrzesi duchy poległych wrogów w podziemiu, którzy rzucą się na graczy.


Azerite Armor

Wysokiej jakości ekwipunek typu Azerite Armor pozyskany w trakcie drugiego sezonu będzie miał piąty pierścień Azerite, na którym gracze znajdą nowe umiejętności powiązane ze wszystkimi specjalizacjami danej klasy. Dodatkowo wszystkie przedmioty Azerite Armor w drugim sezonie mają 20% więcej statystyki Stamina.

Gracze będą teraz otrzymywać znacznie więcej Titan Residuum ze wszystkich źródeł, a sprzedawca Thaumaturge Vashreen oferuje ekwipunek Azerite Armor maksymalnie do poziomu 415.


Nowy sezon PvP

Rozpoczyna się nowy sezon rankingowy PvP. Pasek punktów Conquest zostanie zresetowany, a gracze będą mogli ponownie zdobyć powiązane z nim przedmioty, ale o lepszej jakości. Wierzchowce do zdobycia w nowym sezonie PvP dla graczy z rankingiem powyżej 1400 to Vicious Black Bonesteed (Horda) oraz Vicious Black Warsaber (Przymierze).


Kampania wojenna

Wraz z otwarciem rajdu Battle of Dazar'alor nastąpi kontynuacja kampanii wojennej obu frakcji. Ukończenie kampanii przyznaje osiągnięcie Tides of Vengeance, które jest potrzebne do odblokowania nowych sprzymierzonych ras.

Front wojenny Darkshore

Po zakończeniu obecnego cyklu frontów wojennych nagroda ze skrzyni za ukończenie zadania Warfront: The Battle for Darkshore będzie miała poziom równy 400. Łupy z bossa światowego Ivus the Forest Lord również zostaną podniesione do tego poziomu. Nagrody z frontu Battle for Stromgarde pozostaną bez zmian.


Titanforging

W nowym sezonie, przedmioty z rajdów, podziemi oraz innych źródeł mogą otrzymać losowe ulepszenie Titanforged maksymalnie do poziomu 425.

Zadania światowe

Przedmioty ze skrzyń emisariuszy i szturmów skalują się teraz do poziomu 385.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz