WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Znamy harmonogram BlizzConu 2017

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Znamy harmonogram BlizzConu 2017

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/bc17_harm_head2.jpg

Do rozpoczęcia BlizzConu 2017 został już tylko miesiąc, natomiast wczoraj pojawił się oficjalny harmonogram imprezy! Odbywający się w Anaheim konwent to święto dla wszystkich fanów Blizzarda. Podczas tych dwóch dni (3 i 4 listopada) poznamy najnowsze wieści i ogłoszenia na temat wszystkich projektów kalifornijskiego studia, od zapowiedzi nowych dodatków i gier po duże aktualizacje do istniejących już tytułów – i nie tylko.

Piątek: Start o godz. 19:00

https://wowcenter.pl/Files/bc17_harm_10s.jpg

Sobota: Start o godz. 18:00

https://wowcenter.pl/Files/bc17_harm_04s.jpg

Czego możemy spodziewać się w tym roku? Oto nasze teorie oparte na powyższym harmonogramie, a także pogłoskach i przeciekach z ostatnich kilku miesięcy.

World of Warcraft

Zapowiedź nowego dodatku na BlizzConie jest raczej pewna – sugerował to już sam reżyser gry, Ion Hazzikostas w filmiku World of Warcraft - 2017 Year In Review. W jaki zakątek Azeroth tym razem zabierze nas Blizzard? Jedną z teorii jest Kul Tiras, ponieważ w lipcu z plików gry wyciekły modele ekwipunku nawiązujące do wyspy. Gracze spekulowali też, że nowy dodatek wprowadzi więcej opcji zmiany wyglądu postaci – niektórzy draenei na Arugs posiadają niedostępne dotychczas rogi i fryzury.


Varimathras w nadchodzącym rajdzie Antorus, the Burning Throne nawiązuje w jednym z dialogów do upadku Przymierza z ręki nieumarłych. Możemy więc spodziewać się, że Sylvanas odegra wkrótce większą rolę, a konflikt pomiędzy Hordą a Przymierzem się zaostrzy.

W harmonogramie BlizzConu, panel World of Warcraft – What's Next odbywa się zaraz po Ceremonii Otwarcia. Tego samego dnia mamy też dwa inne panele, pierwszy z udziałem aktorów (a właściwie aktorek) głosowych Voices of Blizzard – The Powerful Women of Warcraft oraz drugi, World of Warcraft – Gameplay and Systems Deep Dive.

W sobotę graficy zdradzą swoje sekrety podczas The Art of World of Warcraft, tradycyjnie pojawi się World of Warcraft – Live Q&A (zapewne z udziałem gwiazdy wieczoru w czerwonej koszulce), a na sam koniec lekcja projektowania bossów w trakcie World of Warcraft Boss Design Workshop.

Hearthstone

Jeśli chodzi o Hearthstone, to na BlizzConie niemal na pewno przedstawiony zostanie nowy dodatek. Na ten moment, jedyną oficjalną wskazówką co do jego tematyki jest obrazek zaprezentowany przy okazji ogłoszenia Roku Mamuta – przedziurawiona sakiewka ze złotem. Gracze spodziewają się czegoś powiązanego ze złodziejami (np. Defias Brotherhood), piratami lub Ironforge.


W harmonogramie, Hearthstone ma tylko dwa panele na głównych scenach: w piątek ten najważniejszy, Hearthstone – What's Next, a w sobotę sesja Q&A z deweloperami Hearthstone – Live Q&A.

Heroes of the Storm

Blizzard regularnie uzupełnia Heroes of the Storm o nowych bohaterów i mapy, a BlizzCon to idealne miejsce na tego typu ogłoszenia. Ostatnio do Nexusa dołączyli Ana i Złomiarz z Overwatch, razem z polem bitwy Zakłady Volskaya. Co do BlizzConu, panel Heroes of the Storm – What's Next w piątek oprócz nowości zapowiada też zmiany w rozgrywce. Następnego dnia deweloperzy zdradzą więcej szczegółów podczas Heroes of the Storm – Hero Deep Dive.


Overwatch

Dostępna od ponad roku drużynowa strzelanka Blizzarda wciąż poszerza swoje grono fanów. Na Ceremonii Otwarcia zapewne poznamy tożsamość 26 bohatera (lub bohaterki) Overwatch, być może zapowiedziane zostaną też nowe mapy. Osobiście mam nadzieję na coś, co lepiej przybliży nam historię gry – kampanię lub misje fabularne.

Poza Ceremonią Otwarcia, więcej na temat nadchodzących nowości poznamy w trakcie panelu Overwatch – What's Next, a Junkertown: The Plan – Creating a New Kind of Overwatch Animation przybliży proces powstawania najnowszej animacji ze Złomiarzem i Wieprzem. W sobotę deweloperzy cofną się do okresu produkcji gry podczas Overwatch – Archives, a na panelu Voices of Blizzard – United Nations of Overwatch poznamy lepiej aktorów odpowiadających za głosy wszystkich bohaterów.


StarCraft

Chociaż ostatnia część trylogii StarCrafta II miała swoją premierę niemal dwa lata temu, Blizzard nie zamierza porzucać tej marki. Zaraz po Ceremonii Otwarcia czeka nas panel StarCraft II – What's Next. Nowości więc będą, pytanie tylko – jakie?

W tym roku pierwszy StarCraft otrzymał wersję Remastered, wprowadzono też Łupy Wojenne, które mają wspierać e-sport. Blizzard zapowiedział niedawno sporą aktualizację, która ma zmienić balans gry. Niektórzy gracze liczą na zapowiedź nowego DLC fabularnego na przykładzie Nova Covert Ops. W sobotę odbędzie się drugi panel o nazwie StarCraft Remastered – Then and Now.

Diablo

Dla fanów Diablo niestety nie mamy dobrych wieści. Tydzień temu deweloperzy potwierdzili, że na tegorocznym BlizzConie nie zostaną zapowiedziane żadne nowości powiązane z tym uniwersum. Prowadzone są jednak prace nad aktualizacją 2.6.1, która ma wprowadzić spore zmiany w klasach i przedmiotach.


Relacja WoWCenter.pl

Jak co roku, nasza redakcja przeprowadzi polską relację z BlizzConu na żywo! Dołączcie do nas 3 i 4 listopada aby śledzić najważniejsze panele i ogłoszenia na liveblogu, a nawet jeśli kupiliście Wirtualny Bilet, na WoWCenter.pl będziecie mieli szansę zdobyć wyjątkowe nagrody w konkursach i komentować wydarzenia z BlizzConu z innymi na naszym czacie!

Co najbardziej chcielibyście zobaczyć na tegorocznym BlizzConie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz