WoWCenter.pl
Kudlaty95 zdobył osiągnięcie Even More Plots.     
WojanD zdobył osiągnięcie Boned (25 player).     
liq zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Mighty Miners.     
Yotsuya zabił Horridon po raz 14.     
blindman zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Campbellock zdobył osiągnięcie Power Ascended.     
perseusz spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Silar zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Kejmil zdobył osiągnięcie Professional Zen Master.     
Vampyr78 zabił Skylord Tovra (Heroic Grimrail Depot) po raz 1.     
Tula zdobył osiągnięcie Northrend Dungeonmaster.     
Tooly zdobył Gloves of Barbarous Feats.     
Nasgoth zdobył osiągnięcie Stable Keeper.     

Aktualizacja 7.3: Finał kampanii na Argus, nowe podziemie i Netherlight Crucible odblokowane!

Humans

Ludzie pierwotni przez kilka tysiącleci byli głównie rozrzuconymi po świecie plemionami, dopóki narastająca siła imperium trolli nie zmusiła ich do zjednoczenia.

Czytaj dalej...

Społeczności


Ważne

Aktualizacja 7.3: Finał kampanii na Argus, nowe podziemie i Netherlight Crucible odblokowane!

  Quass: Tagi: wow, legion, patch7-3, shadows-of-argus, netherlight-crucible, seat-of-the-triumvirate, dungeon, world-quests, campaign, alleria
https://wowcenter.pl/Files/73_week3_head.jpg

Od dzisiaj możecie rozpocząć ostatni krok do odblokowania wszystkich elementów rozgrywki na Argus, w tym podziemia Seat of the Triumvirate, kuźni reliktów Netherlight Crucible i niedostępnych wcześniej Zadań Światowych (World Questów) na Mac'Aree!

Kampania na Argus

Ostatni etap kampanii możecie rozpocząć, przyjmując od Turalyona zadanie We Have a Problem. Tym razem trzeba rozprawić się z wysłannikami Legionu, którzy przybyli na Mac'Aree po naszych ostatnich działaniach w tej strefie. Ukończenie całej serii zadań nagradzane jest osiągnięciem You Are Now Prepared! i jest wymagane, by odblokować nowe podziemie i Netherlight Crucible.

https://wowcenter.pl/Files/73_week3_01.jpg

Seat of the Triumvirate

Ukończenie kampanii umożliwi dostęp do nowego podziemia Seat of the Triumvirate. Razem z Allerią wyruszycie do dawnej siedziby władzy eredarów i zmierzycie się z wysłannikami Pustki, którzy chcą pozyskać energię L'ury - naaru, która dawno temu pomogła Velenowi uciec z Argus. Historię wszystkich czterech bossów oraz inne szczegóły możecie poznać w tym artykule.

Na miejscu można zdobyć ekwipunek o poziomach 865+ (tryb heroiczny) oraz 885+ (tryb mityczny). Na końcu podziemia pojawia się również nowy, krótki cinematic - jeśli spoilery wam nie straszne, obejrzyjcie go poniżej.


Netherlight Crucible

Kuźnia do ulepszania reliktów również stanie się dostępna dopiero po ukończeniu kampanii. Przypominamy, że relikty będzie można uzupełniać o nowe cechy dopiero po osiągnięciu 60 poziomu Artefaktu (9 poziomu Concordance of the Legionfall), jednak bez dodatkowych wymagań każdy relikt można podwyższyć o 5 poziomów przedmiotu.

https://wowcenter.pl/Files/73_week3_02.jpg

Netherlight Crucible wystarczy odblokować tylko raz, aby było dostępne na wszystkich postaciach. Więcej informacji na temat kuźni reliktów możecie znaleźć tutaj.

Zadania Światowe

Oprócz powyższych nowości, ukończenie serii zadań na Argus odblokuje nowe Zadania Światowe w obszarach Kil'jaeden's Terrace i Western Mac'Aree.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz