WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kolejny dodatek do World of Warcraft zostanie ogłoszony na BlizzConie 2017

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Kolejny dodatek do World of Warcraft zostanie ogłoszony na BlizzConie 2017

  Kumbol:
/Files/gamescom17_grafik_3.jpg

Tytuł mówi wszystko? Pozwólcie, że odrobinę wyjaśnię ten - być może jednak skrajnie błędny - nagłówek.

Wczoraj Blizzard oficjalnie ogłosił szczegóły na temat swojej dorocznej obecności na największych targach gamingowych świata - gamescom 2017. Niemiecka Kolonia już w przyszłym tygodniu stanie się na kilka dni sercem całej branży elektronicznej rozrywki. Blizzard jak zwykle wystawia się w Koelnmesse na gigantycznym stoisku z kilkoma scenami, transmisjami na żywo i programem pełnym atrakcji. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje 75-minutowa Ceremonia premierowa Blizzarda (środa, 18:00). To brzmi jak niezły kandydat na naprawdę duże ogłoszenia! Czy aby na pewno?

/Files/gamescom17_grafik_2.jpg

Spójrzmy na program i otaczające go szczegóły nieco szerzej. Opis rzeczonej ceremonii mówi:

Członkowie zespołów tworzących gry Blizzarda ujawniają najnowsze produkcje filmowe i nie tylko...

Nie będzie to więc prezentacja dedykowana jednemu uniwersum, a raczej szereg mniejszych i większych zapowiedzi i ogłoszeń, ale nie "kalibru" nowego tytułu. Już teraz wiemy - i to wprost z artykułu Blizzarda - o premierze nowej krótkometrażowej animacji Overwatch i prezentacji nowej mapy dla tej gry. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Być może nowej mapy i usprawnień w Heroes of the Storm (bo nowy bohater zostanie pokazany już 21 sierpnia na przed-gamescomowym streamie. W Hearthstone dopiero co otrzymaliśmy nowy dodatek, więc tu Blizzard zapewne skupi się na elementach esportowych i społecznościowych, komunikując głośno nowości w systemie spotkań przy kominku i grupowy rajd na Króla Lisza (nowa bójka). Jeśli cokolwiek w ogóle zostanie powiedziane w kwestii Diablo III, to będą to pomniejsze kosmetyczne dodatki (do których podwaliny zostały dodane w formie sklepu, w którym obecnie sprzedawane jest DLC z Nekromantą). Sfera StarCrafta to przypominanie o premierze wersji Remastered pierwszej części oraz mowa o zmianach w balansie, kosmetycznych pakietach esportowych oraz nowym bohaterze do trybu kooperacji (pokazany zostanie na streamie 21 sierpnia).

Co dla WoWa? Jeśli nie dodatek, to zostaje nam aktualizacja 7.3. To zresztą sugerowałaby obecność Turalyona na oficjalnej grafice Blizzarda na gamescom 2017.Prawdopodobnie zobaczymy więc filmowy zwiastun aktualizacji i poznamy datę jej premiery. Obejrzymy gameplaye z nowych 5-osobowych podziemi. W wywiadach przedstawiciele Zamieci sprzedadzą zaś kilka super-niekonkretnych teaserów dodatku, które rozbudzą naszą wyobraźnię i będą musiały wystarczyć do 3 listopada i Ceremonii Otwarcia BlizzConu 2017.

Za brakiem ogłoszenia dodatku na gamescomie świadczy też zero solidniejszych zapowiedzi tego faktu ze strony Blizzarda - o ogłoszeniu dodatku na gamescomie 2015 komunikowano dość otwarcie. Wygląda też na to, że ekipa deweloperów World of Warcraft na gamescom będzie stosunkowo skromna, co też jest dość znamienne. Sam harmonogram Blizzarda - jeśli przyjmiemy, że ceremonia premierowa w tym roku to czas dla więcej niż jednej marki - również nie przewiduje czegoś tak dużego jak prezentacja dodatku. Pamiętamy z 2015 roku cały długachny, niemal półtoragodzinny panel. W tym roku tego nie mamy.

To wszystko pozwala uznać z ogromną dozą prawdopodobieństwa, że Blizzard nie pokaże nowego dodatku do World of Warcraft na gamescomie 2017. Stanie się to później, a następnym wydarzeniem w kolejce, które mogłoby być "gospodarzem" tak dużej nowiny jest BlizzCon 2017 - 3 i 4 listopada.

Oczywiście cały niniejszy artykuł traktujcie wyłącznie w kategorii prognozy, która może ale wcale nie musi się sprawdzić. Hej, pospekulować zawsze fajnie! A BlizzCon w tym roku będzie bardzo ekscytujący :-)

Oficjalna informacja prasowa nt. obecności Blizzarda na targach gamescom 2017

Cytat z: Blizzard (źródło)
W przyszłym tygodniu Blizzard ponownie pojawi się w Niemczech na gamescom 2017 w Kolonii! Są to najpopularniejsze w Europie targi dla twórców i społeczności gier wideo. W tym roku odbywają się w dniach 22-26 sierpnia i pojawimy się na nich, żeby zapewnić wszystkim widowisko, jakiego jeszcze nie było.

Na początek pokażemy specjalny zwiastun grywalnej zawartości, którą zaprezentujemy podczas tego wydarzenia. Zarezerwuj sobie czas w poniedziałek, 21 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego i wejdź na YouTube, aby obejrzeć film.

W środę, 23 sierpnia o godz. 18:00 czasu polskiego członkowie naszych zespołów deweloperskich wystąpią na scenie głównej podczas ceremonii premierowej Blizzarda. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzimy na http://gamescom.blizzard.com.

Goście odwiedzający stoisko Blizzarda na targach gamescom w hali nr 7 centrum wystawowego Koelnmess będą mogli zagrać w najnowsze wersje gier Overwatch, Hearthstone, World of Warcraft, of the Storm, StarCraft II, Starcraft: Remastered i Diablo III. Rzecz jasna przygotowaliśmy też niesamowity program rozrywkowy, w tym konkurs kostiumów Blizzarda, a także dwa koncerty orkiestry Video Games Live. Transmisje na żywo z tych oraz innych wydarzeń będzie można obejrzeć na powyższej stronie internetowej.

Pełen kalendarz zaplanowanych atrakcji jest już dostępny na http://gamescom.blizzard.com, a informacje na temat poszczególnych gier znajdziesz poniżej.

Overwatch
 • Światowa premiera nowego krótkiego filmu animowanego z uniwersum Overwatch odbędzie się na naszej scenie głównej i będzie transmitowana na żywo w środę, 23 sierpnia podczas ceremonii premierowej Blizzarda.
 • Goście odwiedzający stoisko Blizzarda będą mogli zobaczyć najnowszą mapę w Overwatch, więc obejrzyj nasz zwiastun w poniedziałek, 21 sierpnia, kiedy ujawnimy szczegółowe informacje na jej temat.

Hearthstone
 • Na targach gamescom gracze w Hearthstone będą mogli zapoznać się z nowymi funkcjami Fireside Gathering i połączyć siły w całkiem nowym rodzaju Bójki drużynowej – grupowego rajdu na Króla Lisza.
 • W piątek i sobotę, 25-26 sierpnia, podczas transmitowanych na żywo ze sceny Hearthstone finałów Hearthstone Global Games, dowiemy się, z którego kraju wywodzą się najlepsi gracze na świecie. Wybierz swojego mistrza, aby wygrać pakiet kart i oglądaj ten turniej podczas transmisji na żywo na stronie www.twitch.tv/playhearthstone (odnośnik w j. angielskim).

World of Warcraft
 • Gracze będą mogli zebrać się z innymi uczestnikami targów gamescom i zmierzyć się z podziemiami z nadchodzącej aktualizacji 7.3 w World of Warcraft. Szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji z nową zawartością przedstawimy na scenie oraz podczas transmisji na żywo z ceremonii premierowej Blizzarda.
 • Ponadto 12 najlepszych europejskich drużyn z Areny zawalczy na scenie w finałach World of Warcraft WoW European Championship Finals o nagrody z puli 100 000 USD i szansę na przejście do finałów WoW Arena World Championship na BlizzConie. Oglądaj transmisję na żywo na https://www.twitch.tv/warcraft (odnośnik w j. angielskim).

Heroes of the Storm

 • Goście odwiedzający stoisko Blizzarda będą mogli wypróbować naszego najnowszego bohatera. Szczegółowe informacje na ten temat podamy w zwiastunie w poniedziałek, 21 sierpnia.
 • Podczas Heroes of the Storm: Showdown pojawią się gwiazdy społeczności i zawodowi gracze, którzy zmierzą się na żywo podczas meczów pokazowych na naszej scenie głównej. W środę, 23 sierpnia zmierzą się między innymi Team Liquid i Team expert, a w piątek, 25 sierpnia wystąpią znani niemieccy YouTuberzy ApeCrime i PietSmiet.

StarCraft
 • W strefie Blizzarda będzie można po raz pierwszy zagrać najnowszym dowódcą do misji w trybie współpracy, więc obejrzyj nasz zwiastun w poniedziałek, 21 sierpnia, kiedy ujawnimy szczegółowe informacje na ten temat.
 • W hali wystawowej będzie można zagrać w StarCraft: Remastered – właśnie wydaną, gruntownie zmodernizowaną wersję obsypanej nagrodami klasyki gatunku strategii czasu rzeczywistego wraz z dodatkiem Brood War.

Diablo III
 • Uczestnicy targów gamescom 2017 będą też mogli przejąć dowodzenie nad legionami ożywionych trupów i zapanować nad mrocznymi mocami dzięki pakietowi Przebudzenie Nekromantów do Diablo III na PC i PlayStation 4.

I wiele więcej...

Na naszej scenie głównej możesz się spodziewać słynnych zawodów tanecznych i kostiumowych, akcji rozdawania autografów, quizów, konkursów i wielu innych atrakcji, w tym koncertów orkiestry Video Games Live w czwartek, 24 i piątek, 25 sierpnia o godz. 18:00. Pełny kalendarz wydarzeń znajdziesz na stronie http://gamescom.blizzard.com.

Oprócz wszystkich wymienionych wydarzeń uczestnicy targów gamescom będą mogli zdobyć niesamowite fanty Blizzarda, w tym nowe przedmioty dostępne wyłącznie na tych targach. Będą one dostępne w sklepie Blizzarda w hali nr 5.

Codzienne transmisje na żywo

Gracze, którzy nie zdołają dotrzeć na targi gamescom 2017, będą mogli oglądać codzienne transmisje na żywo ze sceny Blizzarda na stronie http://gamescom.blizzard.com. Również znani streamerzy będą relacjonować wydarzenia odbywające się na naszym stoisku. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej, a najnowsze wiadomości i relacje na żywo z tego wydarzenia będzie można obserwować na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Wkrótce podamy dodatkowe szczegóły dotyczące obecności Blizzarda na targach gamescom, więc trzymaj rękę na pulsie!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz