WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Podziemia: The Arcway i Court of Stars

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Legion | Podziemia: The Arcway i Court of Stars

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_dungeon_05_head.jpg

Na bohaterów Azeroth czeka w Legionie mnóstwo wyzwań, a do najniebezpieczniejszych należą podziemia porozrzucane po Zniszczonych Wyspach. W tej zapowiedzi przyjrzymy się dwóm ostatnim podziemiom w nowym dodatku: The Arcway i Court of Stars.

The Arcway i Court of Stars różnią się trochę od innych podziemi, jak Maw of Souls. Aby uzyskać dostęp do tych dwóch instancji przeznaczonych dla postaci na maksymalnym poziomie, będziecie musieli popracować nad swoją reputacją w Suramarze, co można zrobić wykonując główną serię zadań w tej strefie. Ponadto, aby dokonać próby ich przejścia, będziecie potrzebować wcześniej stworzonej grupy, gdyż podziemia te nie będą dostępne w trybie normalnym ani heroicznym.

The ArcwayWymagany poziom: 100
Położenie: Suramar
Ograniczenia: Tylko dla grup w trybie mitycznym, reputacja w Suramarze
Liczba bossów: 5


Chociaż miasto Suramar jest samo w sobie niezwykle rozległe, to szeroka sieć tuneli w jego podziemiach sięga nawet dalej. Społeczność elfów Nightborne stała się zależna od mocy zawartej w Studni Nocy (Nightwell), a Arcway niesie tę moc przez miasto. Ten kompleks pełen zawiłych korytarzy zbudowano tysiące lat temu i ciągnie się on pod fundamentami największych budynków, lecz nowocześni mieszkańcy spędzają czas w niewiedzy o tym, co może czaić się w cieniach pod ich stopami.

Przemyślenia deweloperów: Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zaczynaliśmy planowanie tego podziemia w Suramarze, rozmyślaliśmy o niektórych starszych instancjach, jak Blackrock Depths, które zajmowały ogromny obszar i były pełne zawiłych i zakręconych przejść. Zadecydowaliśmy, że fundamenty pod rozległym miastem Suramar to idealne miejsce, aby powrócić to tego pomysłu. Chociaż w Arcway nie znajdziecie losowych bossów, jak w Assault on the Violet Hold, to za każdym razem, kiedy gracze wejdą do podziemia, odnajdą inną konfigurację przejść. Sprawi to, że rozgrywka będzie bardziej zróżnicowana i umożliwi inne wybory, jeśli chodzi o nawigację po korytarzach labiryntu.

Ivanyr: Odcięty od mocy Studni Nocy i zesłany w mroczne otchłanie Arcway, Ivanyr wędrował bez celu, powoli usychając, nim natrafił na znalezisko pod wielką biblioteką Suramaru. Spędza tam całe dnie, gorączkowo próbując rozszyfrować księgi i podtrzymując się mocą reliktów ukrytych w archiwach. Magia podtrzymuje jego ciało, lecz umysł wciąż pęka i staje się coraz słabszy.

Corstilax: Ten potężny konstrukt patroluje tunele pod Suramarem, wyszukując nieprawidłowości i je naprawiając. Niedawno odnalazł szczelinę w jednej z rur, które rozprowadzają moc Studni Nocy i rozpoczął pracę, aby ją załatać. Intruzi szwędający się po tunelach to jednak też anomalia, a Corstillax ma na tyle siły, aby ją skorygować.


General Xakal: Kiedy Gul’dan przedstawił władczyni Suramaru swoje żądania, nie były to czcze pogróżki. Siły inwazji Legionu zaczaiły się w korytarzach pod miastem, prowadzone przez Xakala. Teraz czeka na dalsze instrukcje, gotów w każdym momencie wyjść na powierzchnię, by na ulicach Suramaru zapanowały śmierć i zniszczenie.

Nal’tira: Ten potężny pająk zagnieździł się w jaskiniach pod wielkim drzewem many. Na przestrzeni lat, magiczne energie przekształciły to stworzenie, wypełniając Nal’tirę mocą tajemną, przez co stała się prawdopodobnie najbardziej zabójczym drapieżnikiem w Arcway.


Advisor Vandros: Vandros to jeden z najbliższych doradców Elisande i adept w okiełznywaniu tajemnej magii zawartej w Studni Nocy. Umiejętnościami przewyższa go tylko ona. W innej sytuacji nie wkroczyłby samemu do Arcway, jednak po zbadaniu ruchu oporu Nightfallen oraz ich sojuszników, Vandros ma wrażenie, że musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Court of StarsWymagany poziom: 110
Położenie: Suramar
Ograniczenia: Tylko dla grup w trybie mitycznym, reputacja w Suramarze
Liczba bossów: 3


Chociaż siły Legionu cały czas patrolują ulice, rzucając cień na wielkie miasto Suramar, społeczność wyższych sfer Nightborne trzyma się tradycji i rutyny. W tą bezchmurną noc, okrzyki biesiadników wznoszą się w powietrze, ponieważ drzwi największej rezydencji w Noble District otworzyły się z okazji wielkiej gali. Plotki głoszą, że sama Grand Magistrix Elisande pojawi się na balu, aby rozwiać obawy jej najbliższych sprzymierzeńców, związane z niedawnym zamieszaniem.

Przemyślenia deweloperów: Od początku wiedzieliśmy, że nie będzie to tradycyjne podziemie. Położone jest w części miasta Suramar, która nie jest nieokiełznanym, aktywnym obszarem walki, pełnym agresywnych przeciwników. Zamiast tego, zdecydowaliśmy skupić się na określonym momencie i wydarzeniu: bankiecie pełnym przypadkowych celów. Otworzyło to okazję na przeprowadzenie misji infiltracyjnej. W wielu kwestiach, dużą inspiracją była tutaj dla nas możliwość alternatywnego przejścia Dire Maul, bez zabijania większości bossów. Dlaczego przemoc ma zawsze być odpowiedzią? Co, jeśli spróbujemy zachęcać i nagradzać graczy za odnajdywanie kreatywnych rozwiązań na przeszkody stojące na ich drodze, poprzez wykorzystywanie unikalnych umiejętności ich klasy, profesji lub po prostu obserwacji i komunikacji?


Patrol Captain Gerdo: Kapitan patrolu Duskwatch, Gerdo poświęcił swoje życie utrzymywaniu porządku wewnątrz Suramaru. Mimo, że od przybycia Legionu dręczy go niepokój, pozostaje wierny i lojalny przywództwu Suramaru. Elisandre chroniła ich przez pokolenia i wie, co jest najlepsze dla elfów z miasta. Dzisiaj zadaniem Gerda jest upewnienie się, że tylko mieszkańcy z odpowiednią identyfikacją dostaną się na ważne spotkanie w rezydencji.

Talixae Flamewreath: Sadystyczna czarodziejka eredarów, pomimo, że rozumie znaczenie rasy Nightborne dla planów jej pana, wzdryga się na myśl o zniewadze, jaką jest pilnowanie budynku pełnego elfów. Niemniej jednak, Talixae i jej porucznicy pozostają czujni i tak długo, jak są przy życiu, nikt nie zakłóci spotkania.


Advisor Melandrus: Nosząc tytuł Pierwszego Ostrza Grand Magistrix Elisande, Melandrus zawsze pozostaje przy jej boku. Wystrzega się korzystania z magii, zamiast tego wykorzystując moc Studni Nocy w celu rozwijania swoich odruchów i manewrów do nieludzkich poziomów.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz