WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Podziemia: Halls of Valor i Maw of Souls

Artykuł

Legion | Podziemia: Halls of Valor i Maw of Souls

  Quass:
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/legion_prev_dungeon_04_head.jpg

Na bohaterów Azeroth czeka w Legionie mnóstwo wyzwań, a do najniebezpieczniejszych należą podziemia porozrzucane po Zniszczonych Wyspach. W tej zapowiedzi przyjrzymy się dwóm kolejnym podziemiom w nowym dodatku: Halls of Valor i Maw of Souls.

Halls of ValorWymagany poziom: 98
Położenie: Stormheim
Liczba bossów: 5


Wysoko w chmurach nad Stormheim, powołany przez tytanów strażnik Odyn zwołał największych wojowników vrykuli w Azeroth, aby służyli w roli jego Valarjar. Pośród komnat biesiadnych i terenów łowieckich, wzniesieni w niebiosa vrykule sprawdzają swoje umiejętności i przygotowują się na nadchodzącą, wielką wojnę. Awanturnicy muszą przedostać się przez te komnaty i dowieść, że są warci pokazania się przed obliczem Odyna i zdobycia reliktu Aegis of Aggramar.

Przemyślenia deweloperów: Inspiracją wyglądu i atmosfery tego podziemia były nordyckie mity o Valhalli. Zaczynając nad nim pracę, zadaliśmy sobie pytanie: czego najwspanialsi i najbardziej zagorzali wojownicy vrykuli spodziewaliby się jako swojej wiecznej nagrody? Nasze odpowiedzi zdefiniowały każdy z głównych obszarów w Halls of Valor: ucztowanie, picie, polowanie, kowalstwo i sprawdzanie się w walce. Skala tego miejsca oraz jego styl architektoniczny wskazują na wpływy tytanów nad rasą vrykuli, jak również na przeszłość Odyna, wyznaczonego przez nich do sprawowania opieki nad Azeroth, nim zapanował chaos, który odwzorowaliśmy w strefie Storm Peaks w dodatku Wrath of the Lich King.

Wejście do Halls of Valor można odnaleźć w południowo-wschodniej części Stormheim. Aby dostać się do środka, będziecie musieli utorować sobie drogę do Gates of Valor, aby uzyskać dostęp do tego, co kryje się za wrotami. W tym wielopoziomowym podziemiu udowodnicie swoją wartość podczas walki przeciwko pięciu potężnym bossom.

Fields of the Eternal Hunt


Fenryr: W obszarze o nazwie Fields of Eternal Hunt, najwięksi czempioni vrykuli rozwijają swoje umiejętności, rywalizując , aby przekonać się kto powali największą bestię. Zarówno zwierzęta, jak i ludzie trzymają się z daleka od wilczego Fenryra, prawdziwego mistrza na polach łowieckich, który śledzi swoje ofiary i rzuca się na nie z oszałamiającą szybkością.

The High Gate

Hymdall: Przyodziany w lśniącą, złotą zbroję, o imponującej posturze, która wydaje się być wyrzeźbiona z granitu, Hymdall pozostaje czujny u bram Halls of Valor. Z rozkazu Odyna ma zatrzymywać niegodnych wstępu do komnat z pomocą zabójczych smoków burzy, krążących w okolicy i gotowych przybyć na wezwanie jego rogu.

Hyrja: Za życia, Hyrja była nieposkromioną wojowniczką, gotową chronić Valkyrę przed każdym zagrożeniem. Jej odwaga i dzielność przykuły uwagę strażniczki tytanów Eyir. Po śmierci i wstąpieniu do Halls of Valor, Eyir nagrodziła Hyrję najwyższym zaszczytem - przemianą w Val’kyr.


Halls of Valor

God-King Skovald: Gul’dan przedstawił Skovaldowi prostą propozycję - mógł dołączyć do Legionu i zdobyć ostateczną potęgę, lub zobaczyć, jak ginie jego lud. Marząc o podbojach i chwale, Skovald przyjął ofertę Legionu i został wysłany na jedną, niezwykle istotną misję: musi odebrać Odynowi relikt znany jako Aegis of Aggramar w Halls of Valor, po czym dostarczyć go Gul’danowi. Dopiero wtedy rozpoczną się jego nieskończone podboje.

Odyn: Odyn to wyznaczony i wzmocniony przez Panteon strażnik, który poprowadził armie tytanów na Pradawnych Bogów. W następstwie wzniósł Halls of Valor w przestworza, gromadząc potęgę największych czempionów vrykuli, aby stanęli na straży Azeroth. Kiedy Ulduar wpadł w macki Yogg-Sarona, Odyn został zdradzony przez Lokena i przeklęty przez Helyę. Teraz jest uwięziony w swoich komnatach na wieczność.

Maw of SoulsWymagany poziom: 110
Położenie: Stormheim
Liczba bossów: 3


Kiedy najwięksi wojownicy vrykuli przenoszą się do Halls of Valor, aby doznać wiecznej, lśniącej i złotej chwały, przeklęci i potępieni są wyrzucani na brzegi miejsca znanego jako Maw of Souls. Pośród mgły oczekują na Naglfara, przerażający okręt zbudowany ze ścięgien i kości, który zabierze ich dusze prosto w szpony Helyi.

Przemyślenia deweloperów: To przeznaczone dla postaci na maksymalnym poziomie podziemie jest całkowitym przeciwieństwem do Halls of Valor. Jeśli tamte komnaty były oparte na Valhalli, to Maw of Souls oparliśmy na micie o Naglfarze. Bardzo wcześnie zadecydowaliśmy, że tak jak podziemie Grimrail Depot w Warlords miało miejsce w ruchomym pociągu, to tutaj większość akcji odbywać się będzie na statku. Nasz zespół artystyczny rozważał kilka możliwości, jak na przykład przedziwny ocean, nad którym unosiła się mgła i duchy, do czasu aż jeden z artystów zademonstrował prototyp wzburzonego morza, który sprawi, że gracze będą czuli się, jakby wpadli w potworny sztorm. Gdy to zobaczyliśmy, szybko zaczęliśmy udoskonalać tę wizję, a reszta to już historia.

Zaczynając na Hellmouth Cliffs, gracze utorują sobie drogę na przeklęty okręt Naglfar i doświadczą złowieszczego rejsu.

Hellmouth Cliffs


Ymiron, the Fallen King: Ymiron, dawny król vrykuli w Northren był potężnym, wielbionym przez swój lud wojownikiem. Po śmierci czekały na niego wrota Halls of Valor, ale w pogoni za potęgą zawarł układ z Królem Liczem. Kiedy został zgładzony przez awanturników, wrota Halls of Valor były dla niego zamknięte. Teraz, przeklęty król oczekuje wyroku na wybrzeżu podziemia Maw of Souls.
The Naglfar


Harbaron: Tajemniczy przewoźnik dusz stoi u steru Naglfara, gromadząc przeklętych i zabierając ich na ziemie Helyi. Jego koneksje z upadłą królową Val’kyr nie są do końca jasne, ale kiedy bryza unosi jego pelerynę, jawi się pod nią bezkres połyskujących gwiazd. Ciekawe.


Helya: Helya, upadła królowa Val’kyr była niegdyś prawą ręką Odyna, zabierając dusze upadłych czempionów vrykuli do Halls of Valor, aby przygotowali się na ostateczną bitwę o losy Azeroth. Wkrótce po zdradzie Lokena, przekonał on ją, aby do niego dołączyła i zwróciła się przeciwko Odynowi. Teraz czai się w mrocznym podświecie, nieustannie planując zemstę.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz