WoWCenter.pl
Mesy zdobył Warring Ancient's Mask.     
Tooly zdobył 7th Legionnaire's Visage.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: The Barrens.     
Ploza spełnił kryterium osiągnięcia Mighty Miners.     
St3aDq zdobył Mythic Keystone.     
perseusz spełnił kryterium Obtain 400 mounts osiągnięcia A Horde of Hoofbeats.     
Okrutnik zabił Grand Empress Shek'zeer po raz 1.     
Weakness zdobył Bonehex Warmaul.     
Veigh zdobył Lord Waycrest's Signet.     
Foster93 zdobył Vigorous Handguards.     
owsiak zdobył osiągnięcie Heroic: Jorundall.     
Todan87 spełnił kryterium osiągnięcia Pandarian Mix Master.     
Olsa zdobył Squallshaper Mantle.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Chaves zdobył Deadwash Mantle.     
Orkan spełnił kryterium osiągnięcia Bushels and Bushels.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     

Legion | Aktualizacja 7.0.3: Inwazje demonów, Strzaskane Wybrzeże i Łowcy Demonów od jutra na europejskich serwerach!

Patch

Legion | Aktualizacja 7.0.3: Inwazje demonów, Strzaskane Wybrzeże i Łowcy Demonów od jutra na europejskich serwerach!

  Quass:
http://wowcenter.pl/Files/legion_patch7-0-3_podsum_head2.jpg

Aktualizacja 7.0.3 już od trzech tygodni jest dostępna na oficjalnych serwerach, ale dotychczas mogliśmy jedynie sprawdzić, jak zmieniły się klasy oraz wypróbować nowy system transmogryfikacji. Jutro rozpocznie się jednak rzeczywista wojna z Płonącym Legionem - poszczególne krainy staną się celem demonicznych inwazji, a bohaterowie Hordy i Przymierza wyruszą na Strzaskane Wybrzeże (Broken Shore), aby rozprawić się z przeciwnikami w miejscu, gdzie Gul'dan otworzył dla nich przejście. W staraniach powstrzymania Legionu wesprą nas również nowi sprzymierzeńcy - niesławni uczniowie Illidana Stormrage'a - Łowcy Demonów.

Nowa zawartość

Inwazje demonów


Płonący Legion obierze sobie za cel sześć różnych stref w Kalimdorze i Eastern Kingdoms (Dun Morogh, Tanaris, Hillsbrad Foothills, Azshara, Northern Barrens i Westfall). Inwazje dzielić się będą na trzy fazy, a każde odparcie sił Legionu będzie nagradzane między innymi nową walutą - Nethershards - którą można wymienić na ekwipunek, zwierzaki lub przydatne przedmioty. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule lub zapowiedzi Blizzarda.

http://wowcenter.pl/Files/legion_patch7-0-3_podsum_06.jpg

Bitwa na Strzaskanym Wybrzeżu


Strzaskane Wybrzeże (Broken Shore) to scenariusz, który odbywa się na kilka chwil po wydarzeniach przedstawionych cinematiku wprowadzającym do nowego dodatku. Bohaterowie Przymierza i Hordy wyruszą na wyspę gdzie znajduje się Grobowiec Sargerasa i wspólnymi siłami podejmą próbę powstrzymania Gul'dana, który otworzył w starożytnej budowli wrota dla Płonącego Legionu. Aby udać się na Strzaskane Wybrzeże, wystarczy rozpocząć zadanie w Stormwind Harbor (Przymierze) lub przed bramami Orgrimmaru (Horda).

http://wowcenter.pl/Files/legion_patch7-0-3_podsum_04.jpg

Dalaran, Karazhan i Uduar


Po powrocie ze Strzaskanego Wybrzeża, Przymierze i Horda zawrą sojusz z Łowcami Demonów. W nadchodzących tygodniach pojawiać się będą kolejne części serii zadań - gracze dowiedzą się, że Dalaran został chwilowo przeniesiony nad Karazhan, pomogą Khadgarowi podczas badań w wieży Medivha i Ulduarze i przygotują się do podróży na Zniszczone Wyspy.

Wczesny dostęp do Łowcy Demonów


Każda osoba, która dokonała zakupu nowego dodatku w przedsprzedaży otrzyma wcześniejszy dostęp do klasy Łowcy Demonów. Po krótkim wstępie, nowe postacie z rasy nocnych i krwawych elfów rozpoczną swoją przygodę w świecie Mardum, gdzie pod nadzorem Illidana Stormrage'a staną do walki z Płonącym Legionem.

http://wowcenter.pl/Files/legion_patch7-0-3_podsum_05.jpg

Łowcy Demonów to druga (po Rycerzach Śmierci) klasa bohaterska i z tego powodu rozpoczyna grę na poziomie 98. W odróżnieniu od pozostałych klas, ta ma tylko dwie specjalizacje: Havoc (DPS) i Vengeance (Tank). Jej rozwój powiązany jest ze zdobywaniem poziomów na Zniszczonych Wyspach, dlatego do momentu premiery wybór talentów będzie ograniczony do dwóch tierów. Blizzard przygotował krótki film, który przybliża najważniejsze informacje na temat nowej klasy:


Mroczne podszepty


Od czasu do czasu, wpływy demonów dosięgną graczy w Orgrimmarze i Stormwind - otrzymają oni wtedy zestaw wyjątkowych umiejętności, które mogą wywołać nieco zamieszania, jednak wykorzystanie którejkolwiek przyciągnie uwagę strażników. Wowhead przygotowało film, który przedstawia działanie tego systemu:


Wraz z powyższymi nowościami, do gry trafią pierwsze przerywniki filmowe, na miarę tych z Warlords of Draenor (podobno w startowej strefie Łowców Demonów są ich aż trzy). Spoilery będą wszędzie, także bądźcie ostrożni! :-)

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz