WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Nadciąga inwazja demonów

Artykuł

Legion | Nadciąga inwazja demonów

  Tommy:
Cytat z: Kaivax (źródło)
/files/legion_inwazja_header.jpg

Wkrótce pojawi się pomostowa aktualizacja wprowadzająca do rozszerzenia World of Warcraft: Legion. Jest to równoznaczne z wprowadzeniem wielu zmian i usprawnień do gry. Niedawno podaliśmy powody, dla których powinniście być na nią gotowy – tutaj oraz tutaj.

Dzisiaj rzucimy okiem na zawartość, która zostanie udostępniona bohaterom Azeroth w tygodniach po wprowadzeniu aktualizacji pomostowej.

Wtargnięcia i dywersje

W okolicach drugiego lub trzeciego tygodnia sierpnia (ale nie później niż 17 sierpnia na całym świecie), gdy już zdążycie zapoznać się z aktualizacją i przyzwyczaicie się do zmian, z nieba nad Azeroth zaczną spadać na ziemię złowieszczy intruzi.


Żeby się dowiedzieć, gdzie akurat trwa inwazja, wystarczy spojrzeć na mapę. Musicie udać się na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe, i wspomóc swoimi siłami obronę Azeroth.

Każda demoniczna inwazja będzie się składała z czterech etapów, ukończenie każdego z nich będzie nagradzane przy pomocy Nethershards– a czasami skrzynką z przedmiotami. To oznacza, że każdy moment do pomocy jest dobry.

Tydzień po rozpoczęciu inwazji ataki Legionu staną się bardziej zajadłe. Po kolejnym tygodniu demonów będzie coraz więcej, dzięki czemu będziecie mieli lepsze szanse na zdobycie osiągnięć dostępnych wyłącznie w trakcie trwania tego wydarzenia: Stand Against The Legion (za odparcie jednej inwazji) i Defender of Azeroth: Legion Invasions (za odparcie inwazji we wszystkich sześciu lokacjach).

Łupów mnóstwo

Biorąc udział w demonicznych inwazjach będziecie zdobywać Nethershards – radzimy je zbierać. Za ich wystarczającą ilość będziecie mogli kupić różnego rodzaju przedmioty do transmogryfikacji (będą cztery typy zestawów: materiałowe, skórzane, kolcze i płytowe), nowe naszyjniki, pierścienie, peleryny i talizmany. Do zdobycia będzie również dostępny tylko podczas wydarzenia zwierzak Felbat Pup, oraz wiele innych przydatnych przedmiotów.


Jeśli chodzi o bronie, to otwierając skrzynki macie szansę na otrzymanie jednej z 16 broni dostępnych tylko podczas inwazji, takich jak Niskaran Morning Star czy Staff of the Inquisition. Będą to przedmioty na ilvl 700, co oznacza, że będzie je można wykorzystać nie tylko do transmogryfikacji, ale również do skutecznego okładania demonicznych łbów.


Pamiętaj, żeby się dzielić

Jeszcze jedną nowością na czas demonicznej inwazji jest zabawka Pocket Fel Spreader. Zdobycie jej nie będzie łatwym zadaniem, ale to może być jedyna szansa na jej uzyskanie. I na koniec – może jednak lepiej nie trzymać jej w kieszeni (jak nazwa sugeruje).

Za Azeroth!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz