WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Legendarne przedmioty

Artykuł

Legion | Legendarne przedmioty

  Quass:
http://i.imgur.com/aerbB2T.jpg

Premiera dodatku World of Warcraft: Legion coraz bliżej, dlatego rozpoczynamy serię artykułów o najważniejszych zawartych w nim nowościach i funkcjach. Dzisiaj chcemy rzucić okiem na nowy proces zdobywania legendarnych przedmiotów, który działa całkiem inaczej, niż w kilku poprzednich dodatkach.

Blizzard postanowił pójść tym razem w zupełnie innym kierunku i całkowicie porzucić pomysł legendarnej serii zadań, zapoczątkowany w Cataclysm. Wrathion i Khadgar nie będą już nas męczyć zdobywaniem niezliczonych pieczęci czy kryształów. Zamiast tego otrzymamy system, który jest prostszy, o wiele bardziej losowy i przypomina ten z The Burning Crusade, ale w znacznie rozszerzonej wersji.


Po pierwsze, legendarnych przedmiotów w Legionie jest o wiele więcej (ponad 150), przez co nie mają już unikalnych modeli i wykorzystują te z poprzednich dodatków, dlatego podlegają transmogryfikacji. Źródłem ich zdobywania nie są już wyłącznie rajdy, ale również podziemia, zadania światowe, czy skrzynie z łupami otrzymywane na polach bitew i arenach. Warto pamiętać, że im trudniejsi są przeciwnicy, tym większa szansa na legendarny przedmiot. Przyznawane są one w systemie personal loot, co powinno ograniczyć kłótnie pomiędzy grupami o to, kto powinien je otrzymać.

Każda specjalizacja ma przypisane osiem legendarnych przedmiotów (chociaż niektóre powtarzają się pomiędzy innymi specjalizacjami, a nawet klasami). Ważne jest jednak, że postać może mieć wyekwipowany tylko jeden z nich, co ograniczy przewagę gracza nad innymi, jeśli będzie miał trochę więcej szczęścia. Ci, którym go brakuje też nie powinni się zbytnio martwić, gdyż szansa na zdobycie legendarnego przedmiotu zwiększa się powoli ale stopniowo, tak długo, jak gracz żadnego nie posiada.

Liczba legendarnych przedmiotów w nowym dodatku w nieznacznym stopniu wpłynęła na ich siłę i przydatność. Co prawda nie zobaczymy już współdziałających ze sobą pierścieni, jak w Warlords of Draenor, ale większość przedmiotów znacznie podnosi moc umiejętności lub je modyfikuje, wywołując dodatkowe działania czy znacznie skracając czas odnowienia. Ich efekty nie będą jednak aktywne w mitycznych rajdach (przez pierwsze kilka tygodni) oraz w PvP. W pewnym sensie można je traktować jako dodatkowy bonus zestawu ekwipunku. Poniżej kilka przykładów:


Wszystkie legendarne przedmioty na początku dodatku mają jednakowy poziom, równy 895. Nowy system nie pozwala w żaden sposób na wybór, który przedmiot chciałoby się zdobyć, ale deweloperzy zasugerowali wprowadzenie takiej możliwości w późniejszych aktualizacjach.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz