WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Aktualizacja 6.2.3: Zapowiedź nadchodzących nowości

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Aktualizacja 6.2.3: Zapowiedź nadchodzących nowości

  Quass:
Wygląda na to, że aktualizacja 6.2.2 nie była ostatnią w cyklu dodatku Warlords of Draenor. 6.2.3 pojawi się na Publicznym Serwerze Testowym już niebawem. Oto jej najważniejsze punkty:
  • Podziemia w trybie Timewalking zostaną rozszerzone o wydarzenie dodatkowe oparte na dodatku Cataclysm (Grim Batol, Stonecore, Lost City of Tol’vir, The Vortex Pinnacle, Throne of Tides, End Time). Do istniejących już wydarzeń zostaną dodane dwa nowe podziemia: Pit of Saron (Wrath of the Lich King) oraz Magister’s Terrace (The Burning Crusade)
  • Infinite Timereaver będzie nowym, rzadkim wierzchowcem, możliwym do zdobycia z dowolnego bossa w trybie Timewalking.
  • Punkty Valor powrócą jako waluta możliwa do wykorzystania przy ulepszaniu przedmiotów.
  • Rajdy w trybie mitycznym będzie można pokonywać z graczami z innych serwerów.
  • Pokonanie Archimonda w trybie heroicznym lub wyższym sprawi, że gracz otrzyma specjalne zadanie, którego wykonianie zostanie nagrodzone nowym, rzadkim wierzchowcem - Grove Warden. Zadanie najpewniej zostanie usunięte przed premierą dodatku World of Warcraft: Legion.
  • Przedmioty Baleful zdobyte w Dżungli Tanaan będą miały szansę na ulepszenie do poziomu 695. Ekwipunek Warforged z podziemi w trybie mitycznym będzie mógł osiągnąć poziom przedmiotów równy nawet 725.
  • W mitycznych podziemiach będzie można zdobyć przedmiot typu Heirloom, skalujący się do 110 poziomu postaci.
  • Ekwipunek w trzecim sezonie PvP w Warlords of Draenor będzie rozdzielony w następujący sposób: Warmongering Aspirant o poziomie 715, Warmongering Combatant o poziomie 730 oraz Warmongering Gladiator o poziomie 740.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
https://wowcenter.pl/Files/623_prev_header.jpg

Aktualizacja 6.2.3 już wkrótce trafi na Publiczny Serwer Testowy, dlatego chcieliśmy zapewnić wam wgląd w jej zawartość.

Nie ukrywaliśmy naszych chęci rozszerzenia roli podziemi w World of Warcraft, zmierzając z pełną prędkością w kierunku Legionu. Z niecierpliwością chcemy podzielić się z wami naszymi planami na ten temat już za miesiąc, podczas BlizzConu 2015. W międzyczasie, wielu graczy dawało nam znać, że chcą mięć więcej powodów, aby pokonywać podziemia w Warlords of Draenor. Z przyjemnością ogłaszamy więc tę małą aktualizację, która skupia się na wzmocnieniu systemów nagród w istnejących już podziemiach, jak rówież rozszerzeniu funkcji Timewalking, zaprezentowanej w aktualizacji 6.2.

Podróże w czasie: Nowe podziemia w trybie Timewalking

Przygotujcie się na podróż do przeszłości, w celu doświadczenia sześciu charakterystycznych podziemi z dodatku Cataclysm podczas nowego wydarzenia dodatkowego. Będziecie w stanie ponownie stawić czoła przeciwnikom w Grim Batol, Stonecore, Lost City of Tol’vir, The Vortex Pinnacle, Throne of Tides oraz End Time i zdobyć ukryte tam łupy.

W celu uzupełnienia naszych podróży w czasie, dodamy rówież nowe podziemia (Pit of Saron, Magister’s Terrace) do wydarzeń związanych z dodatkami Wrath of the Lich King i The Burning Crusade.


Żeby nie zapomnieć, mamy jeszcze jedną informację, która może zachęcić was do skorzystania z funkcji Timewalking. Gracze mają teraz szansę na zdobycie nowego wierzchowca - Infinite Timereaver - z dowolnego bossa w owym trybie.

Spostrzeżenia deweloperów

Jedną z najczęstszych próśb, które słyszeliśmy od momentu wprowadzenia trybu Timewalking, był sposób na zdobycie wierzchowca ze szczepu smoków nieskończoności (Infinite Dragonflight), gdyż wpasowałby się on perfekcyjnie do wątku manipulacji czasem, pomijając fakt, że po prostu świetnie by wyglądał. Zgadzamy się. Inspirowany Murozondem, ostatnim bossem z podziemia End Time, zawartego w rotacji Timewalking dodatku Cataclysm, Infinite Timereaver będzie stanowił rzadki łup, możliwy do zdobycia podczas pokonywania wszystkich podziemi w trybie Timewalking.


Między-serwerowe rajdy w trybie mitycznym

Wraz z nową aktualizacją wprowadzimy możliwość między-serwerowego pokonywania rajdów w trybie mitycznym. Od teraz będziecie w stanie dołączyć do przyjaciół, aby wypełnić to jedno, ostatnie miejsce w rajdzie, lub uzupełnić go kilkoma brakującymi graczami, aby sprawdzić się w najtrudniejszych potyczkach dodatku Warlords of Draenor.

Punkty Valor dla walecznych

Punkty Valor powracają jako waluta w grze. Będziecie w stanie zdobyć je biorąc udział w heroicznych i mitycznych podziemiach, wydarzeniach dodatkowych i z pierwszego rajdu w trybie wyszukiwarki rajdów w tygodniu. Odwiedzając eterycznych handlarzy w miastach, będziecie w stanie wykorzystać punkty Valor do dwukrotnego ulepszenia ekwipunku o pięć poziomów przedmiotów.

Spostrzeżenia deweloperów

Podziemia wyróżniają się najbardziej, kiedy ich poziom trudności jest przystosowany do poziomu mocy danego gracza, dlatego tryb mityczny będzie najbardziej lukratywnym źródłem punktów Valor dla postaci o ekwipunku z Dżungli Tanaan lub Cytadeli Piekielnego Ognia. Dla tych, którzy wciąż zbierają przedmioty, aby stawić czoła mitycznym podziemiom, lub po prostu wolą korzystać z systemu kolejkowania, punkty Valor zapewnią poszczególne skrzydła w trybie wyszukiwarki rajdów, pierwsze podziemie w trybie heroicznym każdego dnia, jak również większość cotygodniowych zadań Seer Kazala. Ethereal Voidbinders przebyli czas i przestrzeń w celu dotarcia do Stormshield i Warspear, jak również Orgrimmaru i Stormwind, aby pozwolić graczom na ulepszenie swojego ekwipunku o maksymalnie 10 poziomów. Postanowiliśmy wybrać ulepszenia zamiast sprzedawców oferujących przedmioty za punkty Valor, ponieważ działają one na ekwipunek możliwy do zdobycia z różnych źródeł.

Dar strażnika gaju

Wkrótce gracze, którzy odważą się stawić czoła budzącemu postrach Archimondowi, otrzymają dodatkowy łup. Przez ograniczony czas, pokonanie Archimonda w trybie heroicznym lub wyższym zostanie nagrodzone tajemniczym fragmentem ciemnej mocy, która rozpocznie nowe zadanie. Po zaniesieniu fragmentu druidom z Moonglade, otrzymacie trochę więcej informacji na temat tego, co czeka Azeroth w przyszłości. Druidzi przekażą wam również majestatycznego wierzchowca - Grove Warden - w podziękowaniach za wasze starania. To zadanie nie będzie dostępne bez końca - obecnie planujemy usunąć je przed premierą Legionu, dlatego dopóki możesz, zbierz grupę przyjaciół i udaj się do Cytadeli Piekielnego Ognia.


Więcej lepszych przedmiotów

Zwiększamy zakres jakości przedmiotów w mitycznych podziemiach oraz Dżungli Tanaan. Gracze biorący udział w podziemiach będą mieli szansę na zdobycie ekwipunku o poziomie przedmiotów 725. Ekwipunek typu Baleful będzie mógł otrzymać ulepszenie do poziomu 695. Podczas pokonywania mitycznych podziemi, gracze będą mieli szansę na otrzymanie przedmiotu typu Heirloom Trinket, który skaluje się do 110 poziomu postaci.

Spostrzeżenia deweloperów

Pokonywanie podziemi jest bardziej ekscytujące, kiedy występuje szansa na bezpośrednie ulepszenie ekwipunku, zamiast otrzymywania przewidywalnej sumy punktów danej waluty. Z tego powodu przedmioty typu Warforged z mitycznych podziemi, zamiast standardowego ulepszenia +20 do ich poziomu, mają szansę na jeszcze większy bonus. Gracze o największej dozie szczęścia mogą otrzymać przedmiot o poziomie równym nawet 725, jak również 720, 715 i tak dalej, ostatecznie rozszerzając zakres jakości przedmiotów od 685 do 725. Wprowadzamy ten sam system do przedmiotów Baleful z Dżugli Tanaan. Ich poziom ma teraz zakres od 655, aż do 695. Rajdy, rzemiosło i PvP to wciąż najbardziej niezawodne źródła na zdobywanie ekwipunku, ale chcemy wprowadzić szansę na element zaskoczenia, kiedy będziecie pokonywać podziemia lub przemierzać świat.

Trzeci sezon PvP

Przygotowujemy się do zakończenia drugiego sezonu PvP w Warlords of Draenor i wprowadzenia sezonu trzeciego. W niedalekiej przyszłości zapewnimy więcej informacji na temat tej zmiany i rozdania nagród.

Spostrzeżenia deweloperów

W trzecim sezonie zaprezentujemy nowy ekwipunek - Warmongering Aspirant o poziomie 715, Warmongering Combatant o poziomie 730 oraz Warmongering Gladiator o poziomie 740.

Miejcie oczy otwarte na kompletną listę zmian i nowości w aktualizacji 6.2.3. Do zobaczenia na Publicznym Serwerze Testowym!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz